Katarzyna W.

Artykuły - Katarzyna W. (56)

 • ​Będzie uzupełniająca opinia biegłych ws. Katarzyny W.

  ​Będzie uzupełniająca opinia biegłych ws. Katarzyny W.

  W procesie odwoławczym Katarzyny W., skazanej w I instancji na 25 lat więzienia za zabicie półrocznej córki Magdy, zostanie sporządzona uzupełniająca opinia biegłych medyków - zdecydował w piątek Sąd Apelacyjny w Katowicach, przed którym toczy się proces odwoławczy.
 • Alarm bombowy podczas procesu Katarzyny W. Ewakuowano sąd

  Alarm bombowy podczas procesu Katarzyny W. Ewakuowano sąd

  Rozprawa odwoławcza w sprawie Katarzyny W. rozpoczęła się dzisiaj o godzinie 9. Jak się jednak okazało trwała niewiele ponad godzinę. O 10:15 rzecznik sądu poinformował, że jest alarm bombowy. Nieznany sprawca zadzwonił z informacją, że w trzech punktach miasta m.in. właśnie w sądzie, podłożone zostały ładunki wybuchowe. Sędzia zdecydowała, że rozprawa zostanie odroczona do godz. 12. Budynek został ewakuowany.
 • ​"Fakt": Katarzyna W. się żali, współwięźniarki jej dokuczają

  ​"Fakt": Katarzyna W. się żali, współwięźniarki jej dokuczają

  Jak donosi dzisiejszy "Fakt" Katarzyna W. z Sosnowca, skazana za zabójstwo swojej córeczki Madzi, nie ma w celi łatwego życia. Dzieciobójczynie są bowiem najniżej w "więziennej hierarchii".
 • Apelacja ws. Katarzyny W. Wyznaczono termin rozprawy

  Apelacja ws. Katarzyny W. Wyznaczono termin rozprawy

  11 kwietnia Sąd Apelacyjny w Katowicach zajmie się odwołaniami od wyroku w sprawie Katarzyny W., skazanej w I instancji na 25 lat więzienia za zabicie półrocznej córki Magdy. Wyrok zaskarżyła zarówno obrona, jak i prokurator. Informację o wyznaczonym terminie rozprawy odwoławczej przekazał rzecznik Sądu Apelacyjnego w Katowicach sędzia Robert Kirejew.
 • Białystok: Skazani za pomoc w ukrywaniu się Katarzynie W.

  Białystok: Skazani za pomoc w ukrywaniu się Katarzynie W.

  Na kary ośmiu miesięcy więzienia w zawieszeniu na dwa lata skazał we wtorek Sąd Rejonowy w Białymstoku dwóch mężczyzn oskarżonych o to, że pomagali ukrywać się Katarzynie W. Kobieta jest obecnie nieprawomocnie skazana za zabójstwo córki na karę 25 lat więzienia.
 • Jest pisemne uzasadnienie wyroku ws. Katarzyny W.

  Jest pisemne uzasadnienie wyroku ws. Katarzyny W.

  Katowicki sąd sporządził pisemne uzasadnienie wyroku w sprawie Katarzyny W., oskarżonej o zabicie półrocznej córki Magdy. We wrześniu kobieta została skazana za to na 25 lat więzienia. Liczący 130 stron dokument wkrótce zostanie przesłany prokuratorowi i obronie.
 • Dwie osoby oskarżone o pomoc Katarzynie W. w ukrywaniu się

  Dwie osoby oskarżone o pomoc Katarzynie W. w ukrywaniu się

  Dwaj mężczyźni odpowiedzą za pomoc w ukrywaniu się rok temu Katarzynie W., wówczas podejrzanej o zabójstwo w Sosnowcu swojej półrocznej córki Magdy. Akt oskarżenia w ich sprawie prokuratura skierowała do Sądu Rejonowego w Białymstoku.
 • Zarzuty za pomoc Katarzynie W. w ukrywaniu się

  Zarzuty za pomoc Katarzynie W. w ukrywaniu się

  Białostocka prokuratura postawiła dwóm mężczyznom zarzuty utrudniania rok temu śledztwa w sprawie Katarzyny W., skazanej na 25 lat więzienia za zabójstwo w Sosnowcu swojej półrocznej córki Magdy. Mieli pomagać jej ukrywać się w domu we wsi k. Białegostoku.
 • "Fakt": Katarzyna W. w dobrym nastroju. Jest przekonana, że sąd ją uniewinni

  "Fakt": Katarzyna W. w dobrym nastroju. Jest przekonana, że sąd ją uniewinni

  Katarzyna W., skazana na 25 lat więzienia za zabójstwo swojej półrocznej córki Magdy, wierzy, że po apelacji wyjdzie zza krat. Jak donosi "Fakt", kobieta jest przekonana, że zostanie uniewinniona i robi wszystko, by się przypodobać. Dopisuje jej też humor.
 • Proces Katarzyny W. ruszy od nowa?

  Proces Katarzyny W. ruszy od nowa?

  Sądowa batalia Katarzyny W. może rozpocząć się na nowo. Wszystko zależy od decyzji sądu apelacyjnego, który - jeśli uzna argumenty mecenasa oskarżonej- skieruje sprawę do ponownego rozpatrzenia - donosi w swoim poniedziałkowym wydaniu dziennik "Fakt".

Filmy - Katarzyna W. (13)