InteriaTV - Katarzyna Skrzynecka

Filmy - Katarzyna Skrzynecka (8)

 • Najzgrabniejsze nogi 14. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  W drugim odcinku show Piotr Gawron-Jedlikowski wcielił się w piosenkarkę CC Catch, która swoją popularność zdobyła w latach 80-tych. Zaśpiewał(a) piosenkę „Heartbreak hotel”. Jednak to, co zwróciło największą uwagę prowadzącego, jury i uczestników, to... nogi Piotra! - Piotr, masz zgrabne nogi, mówili ci to już? – zapytał Maciej Dowbor. - Ktoś tam, coś wspomniał... – odpowiedział Piotr. - I musiałem je do tego występu ogolić. - To ja życzę ci miłego skakania i pląsania w szpilkach. Nie będzie lekko - dodał Maciej. Kasia Skrzynecka pozazdrościła Piotrowi wszystkiego i tak podsumowała jego występ: - Jesteś śliczna, młoda, cholernie zgrabna, seksowna i bardzo ładnie śpiewasz! Nie będę Cię oceniać, z zawiści! Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oglądajcie w piątki o godzinie 20:00 w Polsacie!
 • Katarzyna Skrzynecka o „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Trudno mi krytykować uczestników

  Katarzyna Skrzynecka, zwyciężczyni I edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, jest jurorką w II edycji tego programu. Przyznaje, że trudno jej będzie mieć krytyczne uwagi, ponieważ wie, jak dużo trzeba pracować, przygotowując się do występów. – Mnie byłoby trudno kiedykolwiek być surową, bo jeszcze przed chwilą byłam po drugiej stronie i wiem, ile ciężkiej pracy muzycznej, wokalnej i choreograficznej kosztuje odtworzenie tych ról, które są uczestnikom powierzane. Nie śmiałabym kogokolwiek z kolegów krytykować – mówi Katarzyna Skrzynecka.
 • "Kiedy kota nie ma" - nowy spektakl z udziałem gwiazd

  „Kiedy kota nie ma” to brytyjska komedia, której autorami są Johnnie Mortimer i Brian Cooke. Sztuka, która odniosła sukces na całym świecie, jest satyrą na brytyjską klasę średnią, opowiadającą historię dwóch małżeństw z ponad dwudziestoletnim stażem. Kiedy Mildred i Ethel wyjeżdżają na wakacje do Francji, ich mężowie zapraszają do domu młode dziewczyny. Sytuacja wymyka się jednak panom spod kontroli. W rolę Mildred wciela się Katarzyna Skrzynecka. Oprócz niej na deskach Teatru Capitol będzie można zobaczyć m.in. Piotra Cyrwusa, Piotra Zelta i Anetę Zając.
 • Skrzynecka broni Liszowskiej: Dzieje jej się wielka krzywda

  Katarzyna Skrzynecka zabrała głos w sprawie Joanny Liszowskiej, która kilka dni temu pod wpływem alkoholu spowodowała kolizję dwóch aut. Prezenterka twierdzi, że aktorka nie była pijana, bo tego dnia panie pracowały razem na planie show "Twoja twarz brzmi znajomo".
 • Skrzynecka: Można przeżyć 8 tygodni bez hejtu!

  Katarzyna Skrzynecka, zwyciężczyni show „Twoja twarz brzmi znajomo”, przyznaje, że dawno nie czytała tylu pochlebnych komentarzy o sobie jak te, które pojawiały się w trakcie trwania programu. Aktorka podkreśla, że zarówno plotkarskie portale, jak i internauci nie krytykowali, a wręcz przeciwnie – doceniali głównych bohaterów polsatowskiego show, a relacje prasowe były rzetelne i nie opierały się na taniej sensacji.
 • „Twoja twarz brzmi znajomo”: Katarzyna Skrzynecka jako Louis Armstrong

  Katarzyna Skrzynecka za swój występ w kolejnym odcinku show "Twoja twarz brzmi znajomo" otrzymała maksymalne noty od wszystkich jurorów!
 • Katarzyny Skrzyneckiej dieta bez diety

  Czy można czerpać przyjemność ze zrzucania zbędnych kilogramów? Oczywiście - przekonują Katarzyna Skrzynecka i jej mąż Marcin Łopucki. Oboje są ambasadorami programu "Zyskaj formę w 10 tygodni", który pomaga schudnąć i lepiej się poczuć. I to bez wyrzeczeń...
 • Najgorzej ubrane gwiazdy

  Iwona Węgrowska, Kasia Skrzynecka, Monika Richardson i Dominika Gawęda - oto lista najgorzej ubranych gwiazd w 2010 roku.