Katarzyna Skrzynecka

Artykuły - Katarzyna Skrzynecka (127)

 • ​Katarzyna Skrzynecka do męża: "Chowam Twoją twarz między me biusty"

  ​Katarzyna Skrzynecka do męża: "Chowam Twoją twarz między me biusty"

  Co Katarzyna Skrzynecka robi, kiedy jej mąż wraca do domu po wyczerpującym treningu? "Chowam Twoją twarz między me biusty" - napisała na Instargamie aktorka.
 • Katarzyna Skrzynecka dzięki widzom zostaje w obsadzie serialu „Na dobre i na złe”

  Katarzyna Skrzynecka dzięki widzom zostaje w obsadzie serialu „Na dobre i na złe”

  Odcinek serialu „Na dobre i na złe”, który zostanie wyemitowany dzisiaj, miał być ostatnim, w którym wystąpi Katarzyna Skrzynecka. Potem jej postać miała zniknąć, a aktorka pożegnać się z ekipą tej produkcji. Tak się jednak nie stanie. Jak poinformowała na Instagramie sama Skrzynecka, scenarzyści zdecydowali się przedłużyć wątek granej przez nią doktor Aliny Fisher. Zdecydowały o tym liczne pozytywne komentarze fanów "Na dobre i na złe", którzy pokochali tę bohaterkę.
 • Katarzynie Skrzyneckiej puściły nerwy

  Katarzynie Skrzyneckiej puściły nerwy

  Dla Katarzyny Skrzyneckiej 2021 rok zaczął się kiepsko. Za pośrednictwem mediów społecznościowych podzieliła się ze swoimi fanami informacją, że teatr, w którym występuje ma być nieczynny przez cztery najbliższe miesiące. Skwitowała to ordynarnym przekleństwem.
 • Gdzie Katarzyna Skrzynecka spędza 50. urodziny?

  Gdzie Katarzyna Skrzynecka spędza 50. urodziny?

  Katarzyna Skrzynecka zdradziła kiedyś, że ma wielkie plany co do tego, w jaki sposób będzie celebrowała swoje 50. urodziny. Pech chciał, że ten jubileusz przypadł na rok, który zdominowała pandemia. Do tego niedawno okazało się, że 3 grudnia, czyli w dniu urodzin, aktorka musi już od świtu pracować na planie świątecznego programu telewizyjnego. "Urodziny urządzę... kiedyś tam, jak będzie wolno" - pociesza się na Instagramie gwiazda.
 • Katarzyna Skrzynecka pokazała, w czym wychodzi z psem

  Katarzyna Skrzynecka pokazała, w czym wychodzi z psem

  Aktorka bywała krytykowana z powodu swoich stylizacji. Ale to, co przyodziewa, wychodząc w środku nocy z psem na spacer, idzie jeszcze dalej! Katarzyna Skrzynecka odważyła się dokonać na Instagramie przeglądu tego, co przy takich okazjach ma na sobie. Tym samym udowadniając, że ma duży dystans do samej siebie.
 • ​Katarzyna Skrzynecka w filmie "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach"

  ​Katarzyna Skrzynecka w filmie "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach"

  Od września trwają prace na planie kontynuacji nakręconej w 2016 roku komedii "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Do obsady nowej odsłony przygód Kordiana, Rickyego i Tomka dołączyła Katarzyna Skrzynecka. Aktorka poinformowała o tym na swoim koncie na Instagramie.
 • Katarzyna Skrzynecka pokazała przytulny taras

  Katarzyna Skrzynecka pokazała przytulny taras

  Po powrocie z wakacji Katarzyna Skrzynecka i jej mąż zabrali się za urządzanie tarasu. Efektem domowej metamorfozy aktorka pochwaliła się na Instagramie. Wakacyjny klimat wprowadzają rośliny przywiezione z Grecji.
 • Katarzyna Skrzynecka podpadła fanom

  Katarzyna Skrzynecka podpadła fanom

  Katarzyna Skrzynecka przebywa właśnie z rodziną w Hiszpanii, a pięknymi kadrami dzieli się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przy tej okazji fani przypomnieli jej, co mówiła kilka miesięcy temu.
 • Katarzyna Skrzynecka rozpraszała kierowców

  Katarzyna Skrzynecka rozpraszała kierowców

  Katarzyna Skrzynecka jest bardzo rodzinną osobą. Na jej instagramowym profilu nie brakuje zdjęć męża, córki, a także dalszych krewnych oraz przyjaciół.
 • Katarzyna Skrzynecka świętowała w dużym gronie?

  Katarzyna Skrzynecka świętowała w dużym gronie?

  Katarzyna Skrzynecka jest bardzo towarzyską osobą. Jej zdjęcia ze świąt zwykle robią furorę w sieci. Jak było tym razem?

Zdjęcia - Katarzyna Skrzynecka (55)

 • film.interia.pl
  Katarzyna Skrzynecka: Przede wszystkim aktorka
 • film.interia.pl
  Katarzyna Skrzynecka: Przede wszystkim aktorka
 • film.interia.pl
  Katarzyna Skrzynecka: Przede wszystkim aktorka
 • film.interia.pl
  Katarzyna Skrzynecka: Przede wszystkim aktorka
 • film.interia.pl
  Katarzyna Skrzynecka: Przede wszystkim aktorka
 • film.interia.pl
  Katarzyna Skrzynecka: Przede wszystkim aktorka

Filmy - Katarzyna Skrzynecka (8)

 • Najzgrabniejsze nogi 14. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  W drugim odcinku show Piotr Gawron-Jedlikowski wcielił się w piosenkarkę CC Catch, która swoją popularność zdobyła w latach 80-tych. Zaśpiewał(a) piosenkę „Heartbreak hotel”. Jednak to, co zwróciło największą uwagę prowadzącego, jury i uczestników, to... nogi Piotra! - Piotr, masz zgrabne nogi, mówili ci to już? – zapytał Maciej Dowbor. - Ktoś tam, coś wspomniał... – odpowiedział Piotr. - I musiałem je do tego występu ogolić. - To ja życzę ci miłego skakania i pląsania w szpilkach. Nie będzie lekko - dodał Maciej. Kasia Skrzynecka pozazdrościła Piotrowi wszystkiego i tak podsumowała jego występ: - Jesteś śliczna, młoda, cholernie zgrabna, seksowna i bardzo ładnie śpiewasz! Nie będę Cię oceniać, z zawiści! Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oglądajcie w piątki o godzinie 20:00 w Polsacie!
 • Katarzyna Skrzynecka o „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Trudno mi krytykować uczestników

  Katarzyna Skrzynecka, zwyciężczyni I edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, jest jurorką w II edycji tego programu. Przyznaje, że trudno jej będzie mieć krytyczne uwagi, ponieważ wie, jak dużo trzeba pracować, przygotowując się do występów. – Mnie byłoby trudno kiedykolwiek być surową, bo jeszcze przed chwilą byłam po drugiej stronie i wiem, ile ciężkiej pracy muzycznej, wokalnej i choreograficznej kosztuje odtworzenie tych ról, które są uczestnikom powierzane. Nie śmiałabym kogokolwiek z kolegów krytykować – mówi Katarzyna Skrzynecka.
 • "Kiedy kota nie ma" - nowy spektakl z udziałem gwiazd

  „Kiedy kota nie ma” to brytyjska komedia, której autorami są Johnnie Mortimer i Brian Cooke. Sztuka, która odniosła sukces na całym świecie, jest satyrą na brytyjską klasę średnią, opowiadającą historię dwóch małżeństw z ponad dwudziestoletnim stażem. Kiedy Mildred i Ethel wyjeżdżają na wakacje do Francji, ich mężowie zapraszają do domu młode dziewczyny. Sytuacja wymyka się jednak panom spod kontroli. W rolę Mildred wciela się Katarzyna Skrzynecka. Oprócz niej na deskach Teatru Capitol będzie można zobaczyć m.in. Piotra Cyrwusa, Piotra Zelta i Anetę Zając.
 • Skrzynecka broni Liszowskiej: Dzieje jej się wielka krzywda

  Katarzyna Skrzynecka zabrała głos w sprawie Joanny Liszowskiej, która kilka dni temu pod wpływem alkoholu spowodowała kolizję dwóch aut. Prezenterka twierdzi, że aktorka nie była pijana, bo tego dnia panie pracowały razem na planie show "Twoja twarz brzmi znajomo".