Katarzyna Skrzynecka

Artykuły - Katarzyna Skrzynecka (119)

 • Katarzyna Skrzynecka rozpraszała kierowców

  Katarzyna Skrzynecka rozpraszała kierowców

  Katarzyna Skrzynecka jest bardzo rodzinną osobą. Na jej instagramowym profilu nie brakuje zdjęć męża, córki, a także dalszych krewnych oraz przyjaciół.
 • Katarzyna Skrzynecka świętowała w dużym gronie?

  Katarzyna Skrzynecka świętowała w dużym gronie?

  Katarzyna Skrzynecka jest bardzo towarzyską osobą. Jej zdjęcia ze świąt zwykle robią furorę w sieci. Jak było tym razem?
 • Mąż Katarzyny Skrzyneckiej przerwał milczenie

  Mąż Katarzyny Skrzyneckiej przerwał milczenie

  Katarzyna Skrzynecka i jej mąż mają za sobą trudne dni. W ubiegłym tygodniu Marcin Łopucki trafił do szpitala z poważnymi dolegliwościami. Konieczna okazała się natychmiastowa interwencja. Jak czuje się obecnie mężczyzna?
 • Dramat Katarzyny Skrzyneckiej i jej męża

  Dramat Katarzyny Skrzyneckiej i jej męża

  ​Katarzyna Skrzynecka podzieliła się w mediach społecznościowych wstrząsającą historią. Mąż gwiazdy Marcin Łopucki trafił do szpitala. Nim jednak do tego doszło, para doświadczyła bardzo nieprzyjemnej sytuacji w jednej z klinik.
 • Katarzyna Skrzynecka: Wiemy, z kim spędziła święta

  Katarzyna Skrzynecka: Wiemy, z kim spędziła święta

  Katarzyna Skrzynecka postanowiła zrelacjonować za pośrednictwem mediów społecznościowych przebieg tegorocznych świąt Bożego Narodzenia. Niektóre zdjęcia zaskoczyły jej fanów.
 • Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki: Mamy swój raj na ziemi

  Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki: Mamy swój raj na ziemi

  Przez wiele lat byli dobrymi znajomymi. Razem z grupą przyjaciół jeździli na narty i lubili te same rzeczy – dobrą kuchnię i kubańską muzykę. W końcu Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki poczuli, że między nimi jest coś więcej. Jednak początek związku był trudny.
 • Katarzyna Skrzynecka przeszła metamorfozę. Zobacz, jak teraz wygląda!

  Katarzyna Skrzynecka przeszła metamorfozę. Zobacz, jak teraz wygląda!

  Katarzyna Skrzynecka udostępniła zdjęcie, na którym prezentuje się w nowej fryzurze. Postanowiła zmienić wygląd i przygotować się na nową porę roku.
 • ​Katarzyna Skrzynecka zachwyciła na eko pokazie

  ​Katarzyna Skrzynecka zachwyciła na eko pokazie

  W mediach bardzo popularnym tematem jest ostatnio odchudzona sylwetka Katarzyny Skrzyneckiej! Aktorka w ostatnim czasie, dzięki odpowiedniej diecie, sporo zrzuciłą! Ta ogromna metamorfoza gwiazdy zrobiła na jej fanach niemałe wrażenie. Ostatnio Skrzynecka pojawiła się na wielkim finale akcji zorganizowanej przez Europejską Platformę Recyklingu. Jej eko stylizacja podkreślała piękną figurę!
 • Katarzyna Skrzynecka w bikini. Chwali się efektami odchudzania

  Katarzyna Skrzynecka w bikini. Chwali się efektami odchudzania

  Katarzyna Skrzynecka od kilku miesięcy jest na diecie. Celem, jaki chciała osiągnąć, było zrzucenie 20 kilogramów. W połowie sierpnia chwaliła się, że udało się jej schudnąć już 14 kilogramów. Teraz zdecydowała się pokazać swoje odchudzone ciało w bikini. Widać, że dieta przyniosła efekty. Fani są zachwyceni metamorfozą jurorki programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".
 • Katarzyna Skrzynecka w bikini. Ale schudła

  Katarzyna Skrzynecka w bikini. Ale schudła

  Od kilku tygodni fani śledzą metamorfozę Katarzyny Skrzyneckiej. Aktorka postanowiła pozbyć się zbędnych kilogramów i przeszła na detoks wegański. Teraz pokazała efekty. Obserwatorzy nie mogli wyjść z podziwu!

Zdjęcia - Katarzyna Skrzynecka (45)

 • film.interia.pl
  Katarzyna Skrzynecka "między łóżkami"
 • film.interia.pl
  Katarzyna Skrzynecka "między łóżkami"
 • film.interia.pl
  Katarzyna Skrzynecka "między łóżkami"
 • film.interia.pl
  Katarzyna Skrzynecka "między łóżkami"
 • film.interia.pl
  Katarzyna Skrzynecka "między łóżkami"
 • film.interia.pl
  Katarzyna Skrzynecka "między łóżkami"

Filmy - Katarzyna Skrzynecka (9)

 • Katarzyna Skrzynecka broni rodziny

  Katarzyna Skrzynecka wyznała, że prasa kolorowa wciąż podaje nieprawdziwe informacje na jej temat. Jednak gwiazda reaguje tylko wówczas, kiedy artykuły uderzają w jej najbliższych. Wówczas wytacza gazetom procesy sądowe, żądając wysokiego odszkodowania. W przypadku wygranej pieniądze przeznacza na szczytny cel. W rezultacie powstaje mniej negatywnych artykułów na jej temat.
 • Katarzyna Skrzynecka o „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Trudno mi krytykować uczestników

  Katarzyna Skrzynecka, zwyciężczyni I edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, jest jurorką w II edycji tego programu. Przyznaje, że trudno jej będzie mieć krytyczne uwagi, ponieważ wie, jak dużo trzeba pracować, przygotowując się do występów. – Mnie byłoby trudno kiedykolwiek być surową, bo jeszcze przed chwilą byłam po drugiej stronie i wiem, ile ciężkiej pracy muzycznej, wokalnej i choreograficznej kosztuje odtworzenie tych ról, które są uczestnikom powierzane. Nie śmiałabym kogokolwiek z kolegów krytykować – mówi Katarzyna Skrzynecka.
 • "Kiedy kota nie ma" - nowy spektakl z udziałem gwiazd

  „Kiedy kota nie ma” to brytyjska komedia, której autorami są Johnnie Mortimer i Brian Cooke. Sztuka, która odniosła sukces na całym świecie, jest satyrą na brytyjską klasę średnią, opowiadającą historię dwóch małżeństw z ponad dwudziestoletnim stażem. Kiedy Mildred i Ethel wyjeżdżają na wakacje do Francji, ich mężowie zapraszają do domu młode dziewczyny. Sytuacja wymyka się jednak panom spod kontroli. W rolę Mildred wciela się Katarzyna Skrzynecka. Oprócz niej na deskach Teatru Capitol będzie można zobaczyć m.in. Piotra Cyrwusa, Piotra Zelta i Anetę Zając.
 • Skrzynecka broni Liszowskiej: Dzieje jej się wielka krzywda

  Katarzyna Skrzynecka zabrała głos w sprawie Joanny Liszowskiej, która kilka dni temu pod wpływem alkoholu spowodowała kolizję dwóch aut. Prezenterka twierdzi, że aktorka nie była pijana, bo tego dnia panie pracowały razem na planie show "Twoja twarz brzmi znajomo".