Katarzyna Skowrońska-Dolata

Synonimy:
"Skowronek", Skowrońska Skowrońska-Dolata
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Katarzyna Skowrońska-Dolata (252)

Filmy - Katarzyna Skowrońska-Dolata (6)

 • Siatkówka. Katarzyna Skowrońska-Dolata zakończyła karierę. Wideo

  Katarzyna Skowrońska-Dolata poinformowała, że zakończyła profesjonalną karierę. Polscy kibice pamiętają siatkarkę głównie z sukcesów na mistrzostwach Europy.
 • Skowrońska-Dolata: Kontynuuje karierę, ale tylko klubową. Film

  Katarzyna Skowrońska-Dolata pożegnała się z siatkarską reprezentacją Polski. Dlaczego postanowiła odejść z drużyny? - Będę kontynuowała karierę, ale tylko na boiskach klubowych - zaznaczyła siatkarka. - Zawsze fajnie jest chwilę odpocząć i odsapnąć - zaznaczyła Skowrońska-Dolata. Czy ma pomysł na to, co będzie robiła po zakończeniu kariery sportowej?TVN/x-news
 • Katarzyna Skowrońska-Dolata: Tego sobie nigdy nie wybaczę

  - Wszystko zadziałało na naszą korzyść. Nie udało się i ja sobie tego nigdy nie wybaczę - powiedziała przed kamerami TVP smutna Katarzyna Skowrońska-Dolata po przegranym meczu z Włoszkami 2:3. Polskie siatkarki definitywnie straciły szansę na wyjazd na igrzyska olimpijskie w Rio de Janeiro.
 • Katarzyna Skowrońska-Dolata: Wygranie turnieju? Do Turcji każdy jedzie tam po to samo

  - Nie ukrywam, że wygranie tego turnieju to byłby cudowny prezent noworoczny, ale to będzie bardzo trudne zadanie - powiedziała Katarzyna Skowrońska-Dolata dla TVP. Polskie siatkarki są już w tureckiej Ankarze, gdzie 4 stycznia rozpoczyna się turnieju kwalifikacyjny do igrzysk w Rio de Janeiro.