Katarzyna Pakosińska

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Katarzyna Pakosińska (Katarzyna Pakosińska) ,

Artykuły - Katarzyna Pakosińska (47)

 • Katarzyna Pakosińska z mężem wygrali program "Power Couple"

  Katarzyna Pakosińska z mężem wygrali program "Power Couple"

  W sobotni wieczór poznaliśmy zwycięzców pierwszej edycji programu "Power Couple".
 • Katarzyna Pakosińska: Roczny remont

  Katarzyna Pakosińska: Roczny remont

  Katarzyna Pakosińska zaznacza, że czas pandemii spędziła produktywnie. Mimo ograniczonej liczby projektów artystycznych nie mogła narzekać na brak obowiązków. Razem z mężem - Iraklim Basilashvilim - skupili się na remoncie nowego domu, który pochłonął ich bez reszty. Od jakiegoś czasu można ich oglądać w programie "Power Couple" na antenie TVN, w którym pary muszą radzić sobie w niecodziennych sytuacjach.
 • Katarzyna Pakosińska: Na nowo zakochała się w mężu

  Katarzyna Pakosińska: Na nowo zakochała się w mężu

  ​Artystka kabaretowa nie ukrywa, że początkowo nie była przekonana do udziału w "Power Couple". Po pierwsze, obawiała się, że nie poradzi sobie z ekstremalnymi zadaniami, które będą wymagały sprawności fizycznej, a po drugie, że sporym utrudnieniem może być bariera językowa. Jej mąż jest bowiem Gruzinem. W końcu jednak, po rozmowach z twórcami programu, zdecydowali się zaryzykować. Nie żałują, bo przekonali się, że w tym projekcie nie liczy się tylko rywalizacja, ale przede wszystkim siła związku, zgranie i wzajemne zrozumienie.
 • Katarzyna Pakosińska o "Power Couple": Na początku odmówiliśmy

  Katarzyna Pakosińska o "Power Couple": Na początku odmówiliśmy

  "Po programie 'Power Couple' jeszcze bardziej zakochałam się w moim mężu. To jest ogromna wartość, którą wyniosłam po tych trzech tygodniach" - przyznała Katarzyna Pakosińska.
 • Katarzyna Pakosińska: W moim mężu cenię niezwykły hart ducha

  Katarzyna Pakosińska: W moim mężu cenię niezwykły hart ducha

  "Nie podchodzimy zupełnie poważnie do życia. Wiele problematycznych sytuacji rozwiązujemy z uśmiechem" - mówi Katarzyna Pakosińska, która wraz z mężem Iraklim Basilashvilim wzięła udział w nowym programie TVN "Power Couple".
 • "Power Couple": Katarzyna Pakosińska jeszcze bardziej pokochała męża

  "Power Couple": Katarzyna Pakosińska jeszcze bardziej pokochała męża

  Jedną z siedmiu znanych par, jakie wystąpiły w pierwszej polskiej edycji programu „Power Couple”, jest Katarzyna Pakosińska oraz Irakli Basilashvili. To, że przez trzy tygodnie mieszkali z innymi uczestnikami pod jednym dachem i mierzyli się z zaskakującymi zadaniami, wyszło im na dobre. Aktorka twierdzi, że teraz kocha swojego męża jeszcze bardziej. Co więcej, odkryła w nim komandosa!
 • Katarzyna Pakosińska pokazała męża. "Piękna ona, piękny on"

  Katarzyna Pakosińska pokazała męża. "Piękna ona, piękny on"

  Katarzyna Pakosińska trzy lata temu poślubiła gruzińskiego księcia. Teraz lubiana artystka kabaretowa pochwaliła się w sieci zdjęciem z ukochanym. Nie milkną komentarze!
 • Katarzyna Pakosińska ma sposób na Blue Monday

  Katarzyna Pakosińska ma sposób na Blue Monday

  Pogoda nie rozpieszcza, dzień ciągle jest bardzo krótki, do wiosny daleko, a po miłych chwilach, jakie przeżywaliśmy w święta Bożego Narodzenia, zostało tylko wspomnienie i... karta kredytowa do spłacenia. Postanowień noworocznych też większości z nas nie udało się dotrzymać, zwłaszcza tych o zmianie diety, sportowym trybie życia i oszczędzaniu. Nic dziwnego, że w trzeci poniedziałek stycznia wielu z nas ma zły humor. Blue Monday nie dotyczy jednak Katarzyny Pakosińskiej. Jak sobie z nim radzi?
 • Katarzyna Pakosińska: Występ zakończył się skandalem! Co się stało?

  Katarzyna Pakosińska: Występ zakończył się skandalem! Co się stało?

  Gwiazda sceny kabaretowej w swojej książce wyznała, że na początku kariery, przed jednym z występów, dała się namówić gospodarzom imprezy na skosztowanie pewnej tajemniczej lemoniady…. i się upiła. Show zakończył się skandalem, bo artystka obraziła jednego z widzów.
 • Katarzyna Pakosińska: Rumieniec wstydu

  Katarzyna Pakosińska: Rumieniec wstydu

  W nowo wydanym ebooku "Jak strugać wariata? Minikompendium wiedzy kabaretowej w anegdotach spisane" Katarzyna Pakosińska podzieliła się swoimi wspomnieniami i anegdotami z estrady. Gdy spytaliśmy ją o najbardziej spektakularną wpadkę w karierze, powróciła myślami do sytuacji, gdy jako początkująca aktorka grała scenę miłosną z Olgierdem Łukaszewiczem i zemdlała podczas zdjęć próbnych.

Filmy - Katarzyna Pakosińska (28)