Katarzyna Pakosińska

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Katarzyna Pakosińska (Katarzyna Pakosińska) ,

Artykuły - Katarzyna Pakosińska (39)

 • Katarzyna Pakosińska: Występ zakończył się skandalem! Co się stało?

  Katarzyna Pakosińska: Występ zakończył się skandalem! Co się stało?

  Gwiazda sceny kabaretowej w swojej książce wyznała, że na początku kariery, przed jednym z występów, dała się namówić gospodarzom imprezy na skosztowanie pewnej tajemniczej lemoniady…. i się upiła. Show zakończył się skandalem, bo artystka obraziła jednego z widzów.
 • Katarzyna Pakosińska: Rumieniec wstydu

  Katarzyna Pakosińska: Rumieniec wstydu

  W nowo wydanym ebooku "Jak strugać wariata? Minikompendium wiedzy kabaretowej w anegdotach spisane" Katarzyna Pakosińska podzieliła się swoimi wspomnieniami i anegdotami z estrady. Gdy spytaliśmy ją o najbardziej spektakularną wpadkę w karierze, powróciła myślami do sytuacji, gdy jako początkująca aktorka grała scenę miłosną z Olgierdem Łukaszewiczem i zemdlała podczas zdjęć próbnych.
 • Katarzyna Pakosińska ma nową pracę! Co będzie robiła?

  Katarzyna Pakosińska ma nową pracę! Co będzie robiła?

  Katarzyna Pakosińska, znana artystka kabaretowa, będzie prowadziła "Tok Szoł" w Superstacji. Co z Wojciechem Jagielskim, który jest gospodarzem programu?
 • Katarzyna Pakosińska: Straciłam dwa medialne domy

  Katarzyna Pakosińska: Straciłam dwa medialne domy

  Katarzyna Pakosińska wyznaje, że przez polityczne spory straciła pracę w miejscach, w których przed laty zdobywała doświadczenie. "Można powiedzieć, że stałam się bezdomna" - mówi aktorka.
 • Festiwal w Opolu 2019: Burza po występie Katarzyny Pakosińskiej. Żarty z przemocy domowej?

  Festiwal w Opolu 2019: Burza po występie Katarzyny Pakosińskiej. Żarty z przemocy domowej?

  Autorka Feminiskry skrytykowała występ Katarzyny Pakosińskiej podczas Festiwalu w Opolu. Według blogerki jej wykonanie piosenki "W siną dal" z podbitym okiem było naśmiewaniem się z przemocy domowej.
 • Opole 2019: Porczyk i Gonciarz zachwycili podczas koncertu "Walizki moje pełne snów…"

  Opole 2019: Porczyk i Gonciarz zachwycili podczas koncertu "Walizki moje pełne snów…"

  Koncert "Walizki pełne słów...", czyli podróż poety zamknął drugi dzień tegorocznego Festiwalu w Opolu. Wśród występujących najlepsze wrażenie zrobili Pola Gonciarz, Bartosz Porczyk oraz Maciej Miecznikowski.
 • Katarzyna Pakosińska: Zajmowanie się poczuciem humoru jest czymś najpoważniejszym na świecie

  Katarzyna Pakosińska: Zajmowanie się poczuciem humoru jest czymś najpoważniejszym na świecie

  ​Gwiazda uważa, że sensem jej pracy jako artystki kabaretowej jest dawanie radości ludziom. Odczuwa satysfakcję, gdy może wnieść coś pozytywnego zwłaszcza w życie ludzi pokrzywdzonych przez los. Jednym z piękniejszych momentów w jej karierze był dzień, gdy okazało się, że po spotkaniu z nią dzieci chore na nowotwór poczuły się znacznie lepiej.
 • Katarzyna Pakosińska wzięła ślub w Gruzji!

  Katarzyna Pakosińska wzięła ślub w Gruzji!

  Katarzyna Pakosińska w niedzielne popołudnie, 20 sierpnia, powiedziała sakramentalne "tak". Jej mężem został Szota, gruziński dziennikarz telewizyjny.
 • Szokujące oblicze Katarzyny Pakosińskiej

  Szokujące oblicze Katarzyny Pakosińskiej

  W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Katarzyna Pakosińska była już Madonną, Beatą Kozidrak i Grażyną Brodzińską. Tym razem musiała przeistoczyć się w całkowicie odmienną postać. Zobaczcie, jak zmieniała się w wokalistę The Prodigy!
 • Katarzyna Pakosińska: Poważna niepowaga

  Katarzyna Pakosińska: Poważna niepowaga

  Ostatnio rzadziej było można oglądać ją w telewizji – skupiała się na teatrze. Teraz to się zmieni – od marca bierze udział w show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Filmy - Katarzyna Pakosińska (14)

 • Katarzyna Pakosińska: Można powiedzieć, że stałam się bezdomna

  Katarzyna Pakosińska zaznacza, że przez polityczne spory straciła pracę w miejscach, w których przed laty zdobywała doświadczenie. Ma nadzieję, że w przyszłości sytuacja się poprawi.
 • Katarzyna Pakosińska wzięła ślub w Gruzji

  Katarzyna Pakosińska w niedzielne popołudnie powiedziała sakramentalne "tak". Jej mężem został Szota, gruziński dziennikarz telewizyjny.
 • Pakosińska znów oskarżona o plagiat!

  Katarzyna Pakosińska jest zaskoczona posądzeniem jej o plagiat utworu Wandy Warskiej i Andrzeja Kurylewicza „Zabierz moje sukienki”. Aktorka wyjaśnia, że do żadnego nadużycia nie doszło, a obie panie cały czas współpracują. – Jak można ukraść piosenkę zarejestrowaną w ZAIKS-ie, zwłaszcza że umówiłyśmy się na współpracę z panią Wandą, ponieważ się znamy? - pyta.
 • Kabaret Moralnego Niepokoju - Szatan w radiu

  Zobaczcie premierowy skecz Kabaretu Moralnego Niepokoju. Czy Magdalena Stużyńska godnie zastępuje Katarzynę Pakosińską?