Katarzyna Montgomery

Artykuły - Katarzyna Montgomery (11)

 • Katarzyna Montgomery stworzyła autorski kanał na YouTube. Nowa "mała Czarna"?

  Katarzyna Montgomery stworzyła autorski kanał na YouTube. Nowa "mała Czarna"?

  Dziennikarka ostatnio prowadziła programy "The Story of My Life. Historia naszego życia" i "Małe wielkie marzenia". Gdy w dobie koronawirusa telewizyjne produkcje zamarły, włączyła laptopa, przeprowadziła pierwszy wywiad w trybie wideokonferencji i opublikowała go na YouTube.
 • Katarzyna Montgomery: Dwa razy wygrałam życie

  Katarzyna Montgomery: Dwa razy wygrałam życie

  Wulkan energii. Kobieta z pasją, serdeczna i otwarta. Uwielbia poznawać ludzi, zbiera nowe doświadczenia, kocha wyzwania. Odważnie mówi o chorobie i paraliżu. Teraz oglądamy ją w talk-show "The Story Of My Life. Historia naszego życia".
 • Katarzyna Montgomery: O miłości trzeba mówić

  Katarzyna Montgomery: O miłości trzeba mówić

  "The Story of My Life. Historia naszego życia", program, w którym znane pary opowiadają o miłości i przechodzą metamorfozy, wraca na antenę. "Ktoś, kto ogląda nas w piątek wieczorem może ogrzać się przy uczuciu innych par" - zachęca gospodyni show, Katarzyna Montgomery.
 • "The story of my life - Historia naszego życia": Nowe show Polsatu

  "The story of my life - Historia naszego życia": Nowe show Polsatu

  Jedną z wiosennych nowości Polsatu będzie talk-show "The story of my life - Historia naszego życia". Program ma poprowadzić Katarzyna Montgomery.
 • Szymon Majewski w "małej Czarnej"

  Szymon Majewski w "małej Czarnej"

  Szymon Majewski będzie niebawem gościem "małej Czarnej". Popularny dziennikarz opowie między innymi o tym, dlaczego oficjalnie może oglądać się za innymi kobietami i jakie tajemnice kryją damskie torebki.
 • Mężczyźni w "małej Czarnej"

  Mężczyźni w "małej Czarnej"

  Piotr Najsztub i Paweł Królikowski zostali nowymi współprowadzącymi "małej Czarnej". Gospodynią programu o relacjach damsko-męskich pozostaje Katarzyna Montgomery.
 • Mężczyźni się nie wstydzą!

  Mężczyźni się nie wstydzą!

  - W tym programie od początku skupiliśmy się na rozmowach o miłości, uczuciach i relacjach między ludźmi, którzy są sobie bliscy - mówi prowadząca Katarzyna Montgomery, prowadząca program "Mała Czarna".
 • Żebrowski i Nosowska w "małej Czarnej"

  Żebrowski i Nosowska w "małej Czarnej"

  Już w najbliższy weekend wyjątkowi goście pojawią się w programie Katarzyny Montgomery "mała Czarna". W sobotę, 19 listopada, w telewizyjnej Czwórce spotkamy się z Michałem Żebrowskim, następnego dnia - z Kasią Nosowską.
 • Montgomery: Szczęście to stan umysłu

  Montgomery: Szczęście to stan umysłu

  Miłość, rywalizacja i pieniądze w związku. Trudne rozstania, samotność oraz plusy bycia singlem. - W "małej Czarnej" rozmawiamy o wszystkim, ale nie wyciągamy na siłę odpowiedzi z gościa - mówi Katarzyna Montgomery.
 • Nominowanych jest 12 wyjątkowych kobiet

  Nominowanych jest 12 wyjątkowych kobiet

  Dwanaście wyjątkowych kobiet nominowanych przez najlepsze z najlepszych, czyli laureatki poprzednich plebiscytów. Kto zostanie Kobietą Roku 2008? To zależy wyłącznie od Ciebie! Agnieszka Holland, Anna Streżyńska, Krystyna Janda, Joanna Kluzik-Rostkowska, Agata Mróz-Olszewska, Irena Eris, prof. Alicja Chybicka, Bożena Walter, Ilona Felicjańska, Katarzyna Montgomery, Elżbieta Penderecka, Milada Ślizińska - która z nich dostanie twój głos?

Filmy - Katarzyna Montgomery (3)

 • mała Czarna - Odcinek 389

  Katarzyna Montgomery wraz z Renatą Dancewicz oraz Aleksandrą Kwaśniewską zastanowią się czy możliwe jest uratowanie związku, w którym zanikło pożądanie. Postarają dowiedzieć się również co widzi mężczyzna kiedy patrzy na kobietę. Ich gośćmi są Alicja Węgorzewska oraz Ryszard Kalisz.
 • mała Czarna - Odcinek 388

  Katarzyna Montgomery wraz z Beatą Kawką oraz Piotrem Najsztubem zastanowią się czy kobieta, która jest tą starszą w związku powinna się czegoś obawiać czy wręcz przeciwnie czerpać z życia pełnymi garściami. Ich gościem jest Joanna Sarapata.
 • Szymon Majewski w "małej Czarnej"

  W niedzielę 3 czerwca gościem "małej Czarnej" - talk show, którego gospodynią jest Katarzyna Montgomery - będzie Szymon Majewski. Popularny satyryk zdradzi, jak to się dzieje, że mężczyźni wytrzymują z kobietami, i jakie sekrety skrywają damskie torebki...