Film - Katarzyna Glinka

Synonimy:
katarzybna glinka,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Katarzyna Glinka (66)

 • Katarzyna Glinka: Rodzic najpierw dba o siebie

  Katarzyna Glinka: Rodzic najpierw dba o siebie

  ​Jest mamą 8-letniego Filipa, a 8 maja urodziła swojego drugiego syna, Leo. Z okazji Dnia Matki zapytaliśmy Katarzynę Glinkę, jak zmieniło się jej podejście do macierzyństwa przy drugim dziecku. Gwiazda przyznaje, że jest teraz znacznie spokojniejsza i nie zapomina o tym, by zadbać również o siebie
 • Katarzyna Glinka: Nie biorę wszystkiego

  Katarzyna Glinka: Nie biorę wszystkiego

  Katarzyna Glinka przyznaje, że aktorstwo to trudny, ale niezwykle pasjonujący zawód, który daje satysfakcje zarówno odtwórcy danej roli, jak i widzom. By osiągnąć spełnienie, trzeba się jednak sprawdzić na każdej płaszczyźnie. Gwiazda "Barw szczęścia" przyznaje, że dobrze czuje się zarówno na dużym ekranie, jak i w serialu, a także na deskach teatru. Choć cieszy ją dotychczasowy przebieg kariery, to wierzy także w to, że wielka rola dopiero przed nią.
 • Katarzyna Glinka: Tak wyrzucam z siebie złą energię

  Katarzyna Glinka: Tak wyrzucam z siebie złą energię

  Katarzyna Glinka przyznaje, że sport jest bardzo ważną częścią jej życia. Aktorka biega, pływa, gra w tenisa, jeździ na nartach - niezależnie od pory roku lubi być aktywna i nie boi się wysiłku. Z każdym kolejny treningiem wzrasta też jej satysfakcja z osiągniętego wyniku. Gwiazda "Barw szczęścia" podkreśla, że regularne ćwiczenia pozwalają jej odpocząć, zresetować umysł i pozbyć się negatywnej energii. Poza tym sport doskonale kształtuje siłę charakteru, a także pomaga w lepszej organizacji czasu.
 • Katarzyna Glinka: Marzę o roli dramatycznej

  Katarzyna Glinka: Marzę o roli dramatycznej

  Zrobiła sobie przerwę od "Barw szczęścia", aby odpocząć od swojej bohaterki. - Ale po wakacjach Kasia Górka wróci i to w dramatycznych okolicznościach - zdradza Katarzyna Glinka. Aktorka jednak chciałaby grać nie tylko w serialach. - Marzę o roli dramatycznej - mówi.
 • Katarzyna Glinka: Marzę o Marii Stuart

  Katarzyna Glinka: Marzę o Marii Stuart

  Choć znana jest głównie z seriali i komedii romantycznych, ma ambicje, by grać trudne i skomplikowane role. "Cały czas marzę o Marii Stuart" - wyznaje Katarzyna Glinka.
 • Katarzyna Glinka: Będzie pikantnie!

  Katarzyna Glinka: Będzie pikantnie!

  Wkrótce zobaczymy ją w serialu "Przyjaciółki", gdzie zagra niezależną kobietę sukcesu. Jej bohaterka zagości na planie polsatowskiej produkcji na dłużej, a to oznacza, że Katarzyna Glinka pojawi się też w kolejnej serii.
 • Katarzyna Glinka: Fizyczne przygotowania

  Katarzyna Glinka: Fizyczne przygotowania

  Katarzyna Glinka za kilka tygodni zacznie przygotowania do premiery w Teatrze Kwadrat. Zagra w sztuce "Czego nie widać", słynnej komedii opowiadającej o kulisach pracy w teatrze. Twierdzi, że do nowej roli musi się bardzo dobrze przygotować fizycznie.
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Ostatni odcinek przed finałem

  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Ostatni odcinek przed finałem

  Przed nami przedostatni odcinek show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Uczestnicy intensywnie przygotowują się do programu. Katarzyna Glinka wystąpi w roli amerykańskiej królowej muzyki disco - Donny Summer.
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zachwycająca Glinka

  "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zachwycająca Glinka

  Wreszcie pokazała, na co ją stać... W kolejnym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który widzowie Polsatu obejrzeli w sobotę, 17 października, bezkonkurencyjna okazała się Katarzyna Glinka. Aktorka wcieliła się w Hannę Banaszak i brawurowo wykonała utwór "Samba przed rozstaniem".
 • Glinka, Kasprzykowski i Dryl w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4"

  Glinka, Kasprzykowski i Dryl w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 4"

  Bartek Kasprzykowski, Katarzyna Glinka i Monika Dryl będą uczestnikami kolejnej edycji show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Zdjęcia - Katarzyna Glinka (10)

Filmy - Katarzyna Glinka (4)

 • Katarzyna Glinka: Nie biorę wszystkiego

  Katarzyna Glinka przyznaje, że aktorstwo to trudny, ale niezwykle pasjonujący zawód, który daje satysfakcje zarówno odtwórcy danej roli, jak i widzom. By osiągnąć spełnienie, trzeba się jednak sprawdzić na każdej płaszczyźnie.
 • Katarzyna Glinka: Tak wyrzucam z siebie złą energię

  Katarzyna Glinka przyznaje, że sport jest bardzo ważną częścią jej życia. Aktorka biega, pływa, gra w tenisa, jeździ na nartach - niezależnie od pory roku lubi być aktywna i nie boi się wysiłku.
 • Katarzyna Glinka: Fizyczne przygotowania

  Katarzyna Glinka za kilka tygodni zacznie przygotowania do premiery w Teatrze Kwadrat. Zagra w sztuce "Czego nie widać". Twierdzi, że do nowej roli musi się bardzo dobrze przygotować fizycznie.
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Katarzyna Glinka jako Donna Summer