InteriaTV - Katarzyna Glinka

Synonimy:
katarzybna glinka,
Inne znaczenia:
brak

Filmy - Katarzyna Glinka (12)

 • Katarzyna Glinka o duecie Bohoboco: Pomagali mi, kiedy nie miałam jeszcze nazwiska

  Katarzyna Glinka przyznaje, że w każdej casualowej kolekcji duetu Bohoboco odnajduje jakąś perełkę, która szybko trafia do jej prywatnej szafy. Na gust projektantów zdaje się również w trakcie przygotowań do uroczystych gali. Aktorka niejednokrotnie zachwyciła kreacją, która wyszła z pracowni Kamila Owczarka i Michała Gilberta Lacha. Tak było między innymi podczas premiery filmu „Od pełni do pełni” w 2012 roku. Wtedy Glinka pojawiła się na salonach po raz pierwszy po długiej nieobecności związanej z narodzinami synka. – Ja ich bardzo cenię, bardzo szanuję, w zasadzie od początku ich kariery trzymam za nich kciuki, bo są przede wszystkim fantastycznymi ludźmi, bardzo pracowitymi i bezinteresownymi. Pomagali mi, kiedy w zasadzie nie miałam jeszcze nazwiska, widać było w nich ogromną pasję i chęć po prostu zwykłej, ludzkiej pomocy, co bardzo cenię. Kibicuję im, patrzę, jak rozwinęli firmę, i uważam, że to, co proponują, to absolutny światowy top – mówi Katarzyna Glinka.
 • Nowa komedia z Piotrem Adamczykiem od dziś w kinach

  Dziś na ekrany kin wchodzi komedia „Wkręceni” w reżyserii Piotra Wereśniaka. Film opowiada o zwolnionych pracownikach fabryki samochodów, którzy postanawiają wydać swoje oszczędności na szalony wyjazd do Warszawy. Po drodze zostają omyłkowo wzięci za biznesmenów. W głównych rolach występują Piotr Adamczyk, Bartosz Opania i Paweł Domagała. O filmie opowiadają reżyser Piotr Wereśniak oraz grający w nim aktorzy: Piotr Adamczyk i Katarzyna Glinka.
 • Fantastyczny rok Katarzyny Glinki

  2012 rok był dla mnie fantastyczny. Zostałam mamą - to niepowtarzalne doświadczenie - mówi Kasia Glinka. - Ale sylwestra nie celebruję. Mam świadomość tego, że staję się coraz starsza - dodaje.
 • Dlaczego Kasia Glinka nie przygotuje Wigilii?

  Nie mogę pod tym względem konkurować z moją mamą - śmieje się aktorka. - Za to mogę ubrać choinkę i udekorować stół - dodaje. Jakie potrawy polecają na święta Magda Gessler, Pascal Brodnicki i Robert Makłowicz? Jak wspominają Boże Narodzenie Maciej Maleńczuk, Gosia Baczyńska i Katarzyna Kolenda-Zaleska? Kogo w tym roku zje Gordon Ramsey, a co przygotuje Nigella Lawson? I jak wygrać supernagrody pod choinkę? Odpowiedzi szukaj w serwisie Święta.interia.pl.
 • Katarzyna Zielińska: Ja już 40 razy wychodziłam za mąż

  Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN" rozmawiała z aktorkami spektaklu "Ślub doskonały", który można oglądać w Teatrze Kwadrat. Marta Żmuda-Trzebiatowska i Katarzyna Zielińska zdradziły reporterce, czy planują wesele w realnym życiu, z kolei Katarzyna Glinka wyjawiła, dlaczego tak chętnie przymierza ślubne suknie.
 • Zapraszamy na "Wyjazd integracyjny"!

  Kot, Karolak, Frycz, Glinka, Figura - na ekrany kin wchodzi komedia Przemysława Angermana "Wyjazd integracyjny". Zintegrujmy się zatem z bohaterami tego zamieszania...
 • Kasia Glinka już nie ukrywa ciąży

  Aktorka, którą będzie można zobaczyć na dużym ekranie w komedii "Wyjazd integracyjny", za kilka miesięcy zostanie mamą. Na razie, na uroczystej premierze filmu, z uśmiechem prezentowała brzuszek.
 • Gwiazdy uwiedzione

  Znana i lubiana sieć perfumerii Douglas obchodziła swoje 10. urodziny. Na świętowanie jubileuszu przybyły gwiazdy. Była tam także nasza ekipa.
 • Kasia Glinka uwodzi "kulinarnie"

  Bohaterka Kasi Glinki w "Och, Karol 2" zdobywa mężczyznę, kierując się starą zasadą "przez żołądek do serca".
 • Glinka i Socha o Karolu

  Katarzyna Glinka i Małgorzata Socha pojawiły się na krakowskiej premierze filmu "Och, Karol 2". Aktorki zastanawiały się, czy kara wymierzona łownemu bohaterowi nie była zbyt surowa...