Katarzyna Glinka

Synonimy:
katarzybna glinka,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Katarzyna Glinka (145)

 • ​Katarzyna Glinka: Będę się chwalić

  ​Katarzyna Glinka: Będę się chwalić

  ​Katarzyna Glinka, która stała się popularna dzięki roli Kasi Górki w serialu "Barwy szczęścia", a obecnie bryluje w telewizyjnych programach rozrywkowych, odniosła się do zarzutów, że w dobie pandemii epatuje szczęściem i dobrobytem osobistym. Gdy zrozumiała, że chodzi o zazdrość, oświadczyła, że pozostanie nieugięta.
 • Katarzyna Glinka w bikini i z ważnym przesłaniem

  Katarzyna Glinka w bikini i z ważnym przesłaniem

  Katarzyna Glinka podjęła odważną decyzję i postanowiła na jakiś czas zamieszkać z rodziną w Hiszpanii. Za pośrednictwem swojego instagramowego profilu dzieli się oszałamiającymi fotkami.
 • Katarzyna Glinka zdecydowała się na wstydliwe wyznanie

  Katarzyna Glinka zdecydowała się na wstydliwe wyznanie

  W jednym z instagramowych wpisów aktorka opisała swoją dziwną przypadłość. Wyznała, że co roku kupuje sobie nowe marynarki, a potem w nich nie chodzi. Powód jest prosty - zachwyca się nimi, gdy są na wieszaku, ale gdy potem zakłada je w domu, to czuje się, jakby była przebrana.
 • Katarzyna Glinka uważa, że kobiety częściej hejtują

  Katarzyna Glinka uważa, że kobiety częściej hejtują

  Popularna aktorka w najnowszym wpisie na Instagramie postawiła odważną tezę - stwierdziła, że hejtowaniem najczęściej zajmują się kobiety. Gwiazda pokusiła się też o wyjaśnienie przyczyn tego stanu rzeczy.
 • Katarzyna Glinka zaprezentowała niesamowitą figurę

  Katarzyna Glinka zaprezentowała niesamowitą figurę

  Katarzyna Glinka spędza wakacje nad polskim morzem. Na Instagramie pochwaliła się fenomenalną figurą w kostiumie kąpielowym. I to zaledwie dwa miesiące po porodzie!
 • Katarzyna Glinka: Rodzic najpierw dba o siebie

  Katarzyna Glinka: Rodzic najpierw dba o siebie

  ​Jest mamą 8-letniego Filipa, a 8 maja urodziła swojego drugiego syna, Leo. Z okazji Dnia Matki zapytaliśmy Katarzynę Glinkę, jak zmieniło się jej podejście do macierzyństwa przy drugim dziecku. Gwiazda przyznaje, że jest teraz znacznie spokojniejsza i nie zapomina o tym, by zadbać również o siebie
 • Katarzyna Glinka cieszy się macierzyństwem

  Katarzyna Glinka cieszy się macierzyństwem

  Katarzyna Glinka w maju tego roku po raz drugi została mamą. Urodziła synka, któremu dała na imię Leo.
 • Katarzyna Glinka o ciąży w czasach epidemii

  Katarzyna Glinka o ciąży w czasach epidemii

  Pandemia koronawirusa dotyka w mniejszym lub większym stopniu nas wszystkich. W szczególnej sytuacji są m.in. kobiety w ciąży.
 • Katarzyna Glinka szykuje się do ślubu?

  Katarzyna Glinka szykuje się do ślubu?

  Katarzyna Glinka jest jedną z najbardziej lubianych, polskich aktorek serialowych. Ostatnio w jej życiu prywatnym układa się znakomicie!
 • Katarzyna Glinka zdradziła, jakie ma plany na majówkę

  Katarzyna Glinka zdradziła, jakie ma plany na majówkę

  Katarzyna Glinka jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek serialowych. Na co dzień mało mówi o swoim życiu prywatnym.

Zdjęcia - Katarzyna Glinka (133)

Filmy - Katarzyna Glinka (16)

 • Katarzyna Glinka: Nie biorę wszystkiego

  Katarzyna Glinka przyznaje, że aktorstwo to trudny, ale niezwykle pasjonujący zawód, który daje satysfakcje zarówno odtwórcy danej roli, jak i widzom. By osiągnąć spełnienie, trzeba się jednak sprawdzić na każdej płaszczyźnie.
 • Katarzyna Glinka: Tak wyrzucam z siebie złą energię

  Katarzyna Glinka przyznaje, że sport jest bardzo ważną częścią jej życia. Aktorka biega, pływa, gra w tenisa, jeździ na nartach - niezależnie od pory roku lubi być aktywna i nie boi się wysiłku.
 • Katarzyna Glinka: Fizyczne przygotowania

  Katarzyna Glinka za kilka tygodni zacznie przygotowania do premiery w Teatrze Kwadrat. Zagra w sztuce "Czego nie widać". Twierdzi, że do nowej roli musi się bardzo dobrze przygotować fizycznie.
 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Katarzyna Glinka jako Donna Summer