Katarzyna Glinka

Synonimy:
katarzybna glinka,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Katarzyna Glinka (141)

 • Katarzyna Glinka zaprezentowała niesamowitą figurę

  Katarzyna Glinka zaprezentowała niesamowitą figurę

  Katarzyna Glinka spędza wakacje nad polskim morzem. Na Instagramie pochwaliła się fenomenalną figurą w kostiumie kąpielowym. I to zaledwie dwa miesiące po porodzie!
 • Katarzyna Glinka: Rodzic najpierw dba o siebie

  Katarzyna Glinka: Rodzic najpierw dba o siebie

  ​Jest mamą 8-letniego Filipa, a 8 maja urodziła swojego drugiego syna, Leo. Z okazji Dnia Matki zapytaliśmy Katarzynę Glinkę, jak zmieniło się jej podejście do macierzyństwa przy drugim dziecku. Gwiazda przyznaje, że jest teraz znacznie spokojniejsza i nie zapomina o tym, by zadbać również o siebie
 • Katarzyna Glinka cieszy się macierzyństwem

  Katarzyna Glinka cieszy się macierzyństwem

  Katarzyna Glinka w maju tego roku po raz drugi została mamą. Urodziła synka, któremu dała na imię Leo.
 • Katarzyna Glinka o ciąży w czasach epidemii

  Katarzyna Glinka o ciąży w czasach epidemii

  Pandemia koronawirusa dotyka w mniejszym lub większym stopniu nas wszystkich. W szczególnej sytuacji są m.in. kobiety w ciąży.
 • Katarzyna Glinka szykuje się do ślubu?

  Katarzyna Glinka szykuje się do ślubu?

  Katarzyna Glinka jest jedną z najbardziej lubianych, polskich aktorek serialowych. Ostatnio w jej życiu prywatnym układa się znakomicie!
 • Katarzyna Glinka zdradziła, jakie ma plany na majówkę

  Katarzyna Glinka zdradziła, jakie ma plany na majówkę

  Katarzyna Glinka jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek serialowych. Na co dzień mało mówi o swoim życiu prywatnym.
 • Katarzyna Glinka sfotografowała się w bikini

  Katarzyna Glinka sfotografowała się w bikini

  Katarzyna Glinka zdobyła popularność dzięki rolom w polskich serialach. Najważniejszym z nich były „Barwy szczęścia”.
 • Katarzyna Glinka odsłoniła ciało na Telekamerach

  Katarzyna Glinka odsłoniła ciało na Telekamerach

  Katarzyna Glinka zdaniem wielu jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Ostatnio pojawiła się na gali rozdania Telekamer i zrobiła piorunujące wrażenie.
 • Katarzyna Glinka: Nie biorę wszystkiego

  Katarzyna Glinka: Nie biorę wszystkiego

  Katarzyna Glinka przyznaje, że aktorstwo to trudny, ale niezwykle pasjonujący zawód, który daje satysfakcje zarówno odtwórcy danej roli, jak i widzom. By osiągnąć spełnienie, trzeba się jednak sprawdzić na każdej płaszczyźnie. Gwiazda "Barw szczęścia" przyznaje, że dobrze czuje się zarówno na dużym ekranie, jak i w serialu, a także na deskach teatru. Choć cieszy ją dotychczasowy przebieg kariery, to wierzy także w to, że wielka rola dopiero przed nią.
 • Katarzyna Glinka: Tak wyrzucam z siebie złą energię

  Katarzyna Glinka: Tak wyrzucam z siebie złą energię

  Katarzyna Glinka przyznaje, że sport jest bardzo ważną częścią jej życia. Aktorka biega, pływa, gra w tenisa, jeździ na nartach - niezależnie od pory roku lubi być aktywna i nie boi się wysiłku. Z każdym kolejny treningiem wzrasta też jej satysfakcja z osiągniętego wyniku. Gwiazda "Barw szczęścia" podkreśla, że regularne ćwiczenia pozwalają jej odpocząć, zresetować umysł i pozbyć się negatywnej energii. Poza tym sport doskonale kształtuje siłę charakteru, a także pomaga w lepszej organizacji czasu.

Zdjęcia - Katarzyna Glinka (133)

Filmy - Katarzyna Glinka (20)

 • Katarzyna Glinka o ciąży w czasach epidemii

  Katarzyna Glinka spodziewa się dziecka. W rozmowie z prowadzącymi „Dzień Dobry TVN” opowiedziała o tym, jak się czuje i jak radzi sobie będąc w ciąży w czasach epidemii koronawirusa.
 • Czy Katarzyna Glinka szykuje się do ślubu?

  Ostatnio na Instagramie Katarzyna Glinka zaprezentowała się w białej sukni od Violi Piekut. Czy to oznacza, że aktorka wkrótce stanie na ślubnym kobiercu?
 • Katarzyna Glinka zdradziła swoje plany na majówkę

  Jakie plany na majówkę ma Katarzyna Glinka? - Wyjeżdżamy całą gromadą, tym razem będzie to południe Europy - wyznała. Czy znajdzie się chwila na tradycyjnego, polskiego grilla? - Czas rozpocząć sezon, pewnie tak zrobimy - dodała.
 • Katarzyna Glinka: Nie biorę wszystkiego

  Katarzyna Glinka przyznaje, że aktorstwo to trudny, ale niezwykle pasjonujący zawód, który daje satysfakcje zarówno odtwórcy danej roli, jak i widzom. By osiągnąć spełnienie, trzeba się jednak sprawdzić na każdej płaszczyźnie.