Katarzyna Dowbor

Synonimy:
Dowbor Katarzyna,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Katarzyna Dowbor (37)

 • "Nasz nowy dom" świętuje 200. odcinek

  "Nasz nowy dom" świętuje 200. odcinek

  Prowadzony przez Katarzynę Dowbor hitowy program Polsatu "Nasz nowy dom", gości już na antenie stacji od 7 lat. Każdy odcinek, w którym ekipa budowlańców pod wodzą architekta w ciągu 5 dni remontuje dom jednej z polskich rodzin, podbił serca milionów telewidzów. W tym sezonie program doczekał się 200. odcinka.
 • Katarzyna Dowbor: Pomaganie jest moją misją

  Katarzyna Dowbor: Pomaganie jest moją misją

  "Nie ma większej satysfakcji niż świadomość, że daje się wsparcie tym, którzy go potrzebują" – mówi gospodyni "Naszego nowego domu". Katarzyna Dowbor opowiada o powrocie na plan i pracy w warunkach pandemii. Zdradza też, czego doświadczymy w nowym sezonie programu.
 • Katarzyna Dowbor pokazała zdjęcie mamy

  Katarzyna Dowbor pokazała zdjęcie mamy

  Jedno z swoich zdjęć z mamą prezenterka pokazała na Instagramie już w ubiegłym tygodniu. Było zrobione w 1979 roku, kiedy Katarzyna Dowbor miała 20 lat. Już wtedy internauci pisali, że obie panie wyglądały jak siostry.
 • Katarzyna Dowbor idzie na wojnę z oszustami

  Katarzyna Dowbor idzie na wojnę z oszustami

  Wizerunek i nazwisko Katarzyny Dowbor zostało wykorzystane w reklamie preparatu na pasożyty. Bez jej zgody. Teraz prezenterka ostrzega swoich fanów i grozi konsekwencjami nieuczciwej firmie.
 • Katarzyna Dowbor idzie na wojnę z oszustami

  Katarzyna Dowbor idzie na wojnę z oszustami

  Wizerunek i nazwisko Katarzyny Dowbor zostało wykorzystane w reklamie preparatu na pasożyty. Bez jej zgody. Teraz prezenterka ostrzega swoich fanów i grozi konsekwencjami nieuczciwej firmie.
 • Afera w rodzinie Dowborów? "Zwymyślał mamę"

  Afera w rodzinie Dowborów? "Zwymyślał mamę"

  Jest szansa na zakończenie rzekomego konfliktu w rodzinie Dowborów. Zaczął się on od słów Macieja, który podczas jednej z relacji na żywo na Instagramie zażartował, że zablokował swoją mamę w mediach społecznościowych. Powód? "Strasznym trollem jest moja matka w internecie. Wrzucała moje zdjęcia z dzieciństwa, takie obciachowe. Robi ze mnie pucia pucia" - powiedział dziennikarz. Aferę, która rozpętała się po tej wypowiedzi, zakończył podczas rozmowy z Katarzyną Dowbor. Ale postawił jej pewne warunki.
 • Katarzyna Dowbor: Najpierw zwierzęta, potem ja

  Katarzyna Dowbor: Najpierw zwierzęta, potem ja

  Prowadzi program, napisała książkę, jest matką, babcią oraz gospodynią domową. Mimo 60 lat, jest pełna energii. Katarzyna Dowbor dzień zaczyna od nakarmienia kotów i koni oraz spaceru z psami, dopiero potem ma czas dla siebie, na ulubioną kawę.
 • Katarzyna Dowbor: Najpierw zwierzęta, potem ja

  Katarzyna Dowbor: Najpierw zwierzęta, potem ja

  Prowadzi program, napisała książkę, jest matką, babcią oraz gospodynią domową. Mimo 60 lat, jest pełna energii. Dzień zaczyna od nakarmienia kotów i koni oraz spaceru z psami, dopiero potem ma czas dla siebie, na ulubioną kawę.
 • Katarzyna Dowbor: Rude nie jest złe, choć było...

  Katarzyna Dowbor: Rude nie jest złe, choć było...

  Nie dość, że ruda, to jeszcze piegowata - tak mówi o sobie Katarzyna Dowbor. Mimo niezadowolenia ze swojego koloru włosów, dziennikarka nie farbowała się nawet w okresie buntu. Zaakceptować siebie pomogli jej rodzice, a kiedy poszła do pracy - przekuła to nawet w atut.
 • Katarzyna Dowbor: Lepsza z niej teściowa niż kucharka?

  Katarzyna Dowbor: Lepsza z niej teściowa niż kucharka?

  - Nie ubolewaj nad tym, że twój syn je ciasto z zakalcem, i nie biegnij do niego ze swoim wypiekiem - radzi Katarzyna Dowbor. Czy to znaczy, że żona jej syna Macieja, aktorka Joanna Koroniewska, źle gotuje? Bynajmniej!

Zdjęcia - Katarzyna Dowbor (2)

 • muzyka.interia.pl
  Opole 2011: Ostatnie przygotowania
 • muzyka.interia.pl
  Opole 2011: Ostatnie przygotowania

Filmy - Katarzyna Dowbor (5)

 • "Nasz nowy dom", odc. 143

  Miejscem akcji pierwszego odcinka z najnowszej serii będą Bujały - wieś w województwie łódzkim. W starym ceglanym domu mieszka tu pan Dariusz, samotnie wychowujący troje dzieci: Fabiana, Lenkę i Nikodema. Jego żona odeszła nagle, zostawiając go samego z dziećmi. Pan Darek ma doskonały kontakt z dziećmi. Ale niestety ze względu na konieczność opieki nad nimi może pracować tylko dorywczo. Trudno mu związać koniec z końcem. Ich dom jest w tragicznym stanie i nie jest bezpiecznym miejscem dla rodziny. Wszyscy śpią w jednym pokoju, w ogrzewanej niebezpiecznym piecem kuchni jest tylko zimna woda. W budynku nie ma łazienki ani toalety. Mimo braku miejsca do nauki i prawidłowego rozwoju, dzieci radzą sobie w szkole i są pogodne. Największym marzeniem pana Darka jest stworzenie im pięknego, bezpiecznego domu. Dlatego w ich życiu pojawia się Katarzyna Dowbor z Arturem i Maćkiem. Miejscem akcji pierwszego odcinka z najnowszej serii będą Bujały - wieś w województwie łódzkim. W starym ceglanym domu mieszka tu pan Dariusz, samotnie wychowujący troje dzieci: Fabiana, Lenkę i Nikodema. Jego żona odeszła nagle, zostawiając go samego z dziećmi. Pan Darek ma doskonały kontakt z dziećmi. Ale niestety ze względu na konieczność opieki nad nimi może pracować tylko dorywczo. Trudno mu związać koniec z końcem. Ich dom jest w tragicznym stanie i nie jest bezpiecznym miejscem dla rodziny. Wszyscy śpią w jednym pokoju, w ogrzewanej niebezpiecznym piecem kuchni jest tylko zimna woda. W budynku nie ma łazienki ani toalety. Mimo braku miejsca do nauki i prawidłowego rozwoju, dzieci radzą sobie w szkole i są pogodne. Największym marzeniem pana Darka jest stworzenie im pięknego, bezpiecznego domu. Dlatego w ich życiu pojawia się Katarzyna Dowbor z Arturem i Maćkiem.
 • Zdrowa w każdym detalu - Choroby laryngologiczne

  Choroby uszu, nosa, krtani i gardła nazywamy schorzeniami laryngologicznymi. Czy zastanawiali się Państwo dlaczego chrapiemy, kręci nam się w głowie czy mamy szumy uszne? W dzisiejszym magazynie medycznym przyczyny powstawania chorób otolaryngologicznych, nowoczesna diagnostyka, leczenie i zapobieganie wielu uciążliwym schorzeniom. Uwaga mamy dziś również wszystko o trzecim migdałku.
 • Zdrowa w każdym detalu - Nowotwór piersi

  W Polsce od wielu lat wzrasta zachorowalność na nowotwory piersi, w ostatnich latach bardzo się to nasiliło. Nowotwory złośliwe są pierwszą przyczyną zgonu kobiet poniżej 65 roku życia. Pierwsze miejsce zajmuje właśnie rak piersi. W dzisiejszym programie odpowiemy na pytania dlaczego chorujemy i jaką profilaktykę stosować oraz jak diagnozujemy i leczymy nowotwór piersi, powiemy również jak żyje się po leczeniu nowotworu.
 • "Nasz nowy dom" - nowy reality show!

  Pierwszą rodziną, którą odwiedzi Katarzyna Dowbor, będą państwo Jaroniowie, którzy mieszkają w Rudniku niedaleko Mińska Mazowieckiego. Są małżeństwem z siedmioletnim stażem. Pani Aneta ma 29 lat, a jej mąż Krzysztof 32 lata i to on jest jedynym żywicielem rodziny. Rok po ślubie, praktycznie z dnia na dzień, stali się rodziną zastępczą dla czwórki dzieci. A w ubiegłym roku przyszło na świat ich własne dziecko - Martynka. Cała ośmioosobowa rodzina mieszka na parterze w drewnianym domu w trzech pokojach. Niestety mieszkają w fatalnych warunkach. Wszystkie pomieszczenia wymagają pilnego remontu, oprócz nowej łazienki, na której wykończenie zbierała pieniądze cała rodzina. Dzieci mówią wprost o swoich małych cichych marzeniach. Pragną, żeby móc wreszcie zaprosić swoich kolegów i nie wstydzić się własnego domu...