InteriaTV - Katarzyna Cichopek

Synonimy:
Cichopek Katarzyna, Kasia Cichopek Katarzyna Cichopek
Inne znaczenia:
brak

Filmy - Katarzyna Cichopek (17)

 • Katarzyna Cichopek: Gram w teatrze na specjalnych prawach

  Katarzyna Cichopek przyznaje, że z przyjemnością dołączyła do obsady spektaklu „Wszystko przez Judasza” w reżyserii Piotra Szwedesa i Stefana Friedmanna, bo lubi komedie kryminalne i ta rola daje jej dużo satysfakcji. Przedstawienie cieszy się ogromną popularnością, a do każdej roli przypisanych jest 2-3 aktorów. Cichopek tłumaczy, że przez to praca jest jeszcze bardziej interesująca, bo niemal za każdym razem na scenie pojawia się inny skład. „Wszystko przez Judasza” to sztuka poety i scenarzysty Andrzeja Ballo. Jest to czarna komedia, która w filozoficzny sposób traktuje o słabościach ludzi. Bohaterom często przychodzi zmierzyć się z pokusami, wobec których są bezsilni. – Biorę udział w czymś, co jest połączeniem dwóch moich takich pasji. Jest to komedia kryminalna, a ja bardzo dobrze czuję się w komedii i sama lubię się śmiać, zaś kryminały czytam nałogowo i namiętnie. Odbiór spektaklu jest bardzo dobry, widownia się śmieje, owacje trwają, więc to jest dla nas informacja zwrotna, że spektakl się podoba, a to jest najważniejsze – mówi Katarzyna Cichopek.
 • Dzieci Katarzyny Cichopek i Anny Muchy bawią się razem na planie „M jak miłość”

  Katarzyna Cichopek zapewnia, że mimo napiętego harmonogramu dobrze radzi sobie z łączeniem obowiązków mamy z pracą na planie „M jak miłość”. Aktorka wspólnie z Anną Muchą, która również ma małe dzieci, przywozi pociechy na plan serialu, gdzie maluchy mają zapewnioną opiekę i specjalny pokój do zabawy. - Między nimi jest tylko miesiąc różnicy, więc jest fajnie, wymieniamy się różnymi spostrzeżeniami na temat rozwoju dzieciaków. Pracujemy też razem na planie, więc jak jesteśmy na górze – bo dzieciaki zostają na dole – to już się skupiamy na pracy i wyłączamy się trochę z tego klimatu macierzyńskiego – mówi aktorka.
 • Katarzyna Cichopek: Mam w sobie dużo empatii. Pomaganie to część mnie

  Katarzyna Cichopek podkreśla, że zawsze lubiła angażować się w pomoc tym, którym wiedzie się gorzej. Teraz dodatkowo wykorzystuje do tego celu swoje umiejętności aktorskie i popularność. We wrześniu do sklepów trafi zabawka edukacyjna, mówiąca głosem aktorki, a część dochodów z jej sprzedaży zostanie przekazana na cele charytatywne. – Zaczęłam pomagać na różne sposoby już w szkole podstawowej. Zawsze organizowałam zbiórki pieniędzy czy ubrań, pomagałam zwierzętom. Lubiłam pomagać i chcę pomagać. Mam w sobie duży pokład empatii. Jest to część mnie, chcę poprzez moją pomoc uczyć też moje dzieci tej wrażliwości na cierpienie innych – mówi Katarzyna Cichopek, aktorka.
 • Cichopek zbulwersowana plotkami na swój temat

  Katarzyna Cichopek jest zbulwersowana doniesieniami plotkarskich portali, które informują o tym, że nie spełniła oczekiwań producentów programu „Twoja twarz brzmi znajomo” i nie przeszła castingu ze względu na brak odpowiednich umiejętności. Aktorka podkreśla, że są to informacje wyssane z palca, bo ona w ogóle nie planowała udziału w tym show i nie brała udziału w próbnych zdjęciach. – Wcześniej nie reagowałam na tego typu plotki, ale kiedy ktoś pisze, że czegoś nie umiem, to muszę zabrać głos. Kiedy media piszą, że przegrałam casting, uderzają bezpośrednio w moje umiejętności. A taka rzecz się w ogóle nie wydarzyła, bo nie byłam na żadnym castingu, więc tym bardziej nie mogłam go przegrać – mówi aktorka.
 • Lider D-Bomb o Kasi Cichopek: Było fajnie! Robiliśmy to na oczach jej męża

  Zapraszamy na rozmowę z Bartkiem Padyaskiem, liderem zespołu D-Bomb, który zdradził Paulinie Koziejowskiej z TV.Disco, co łączy go z Lady Gagą. Opowiedział też, jak było w łóżku z... Kasią Cichopek.
 • Marcin Hakiel: Nie będziemy się z Kasią pchać drzwiami i oknami do telewizji

  Marcin Hakiel cieszy się z powrotu „Tańca z gwiazdami” na antenę telewizji. Znany tancerz ma nadzieję, że program ponownie zachęci Polaków do tej formy aktywności. Hakiel przyznaje też, że choć definitywnie zakończył swoją przygodę z programem, nadal korzysta z popularności, jaką dzięki niemu zdobył. Dodaje jednak, że nie zamierza walczyć o sławę za wszelką cenę.
 • Polki nie lubią matek-celebrytek

  W ostatnim czasie wśród polskich gwiazd wybuchł prawdziwy baby boom. Celebrytki zaraz po urodzeniu często wyglądają tak, jakby nigdy nie rodziły. Sprawiają wrażenie wypoczętych i szczęśliwych, a także szybko chudną. Z badań "Ciemna strona macierzyństwa" wynika, że Polki z tego powodu nie lubią mam-celebrytek, bo w ich macierzyństwie często muszą zmagać się ze zmęczeniem, depresją i brakiem czasu dla siebie. Jak jednak przekonuje Beata Michalska-Jutrzenka, redaktor naczelna magazynu "Aktywna Mama", gwiazdy są takimi samymi mamami jak inne Polki i mają podobne problemy. – Macierzyństwo gwiazd jest takie samo jak szarych, zwykłych mam Polek. Nie zauważyłam jakiejś specjalnej otoczki, specjalnego sztabu specjalistów – mówi Michalska-Jutrzenka – Na scenie jest się gwiazdą, a jak się wraca do dziecka, to jest się po prostu mamą.
 • Cichopek: Rozwodu nie będzie

  Katarzyna Cichopek zdementowała plotki dotyczące jej rozwodu, o którym od jakiegoś czasu rozpisują się tabloidy.
 • Korwin-Piotrowska o krytykowaniu celebrytów

  Nie mam nic do osób, ale do ich zachowań. To zabawne, że ludzie czasami tego nie "łapią" - mówi Karolina Korwin-Piotrowska, która bezlitośnie rozprawia się z drażniącą ją głupotą - nie tylko w "Maglu towarzyskim".
 • Gwiazdy na pokazie Macieja Zienia

  Maciej Zień zaprezentował kolekcję na jesień-zimę 2012. Wśród licznie przybyłych gwiazd pojawiły się m.in. Małgorzata Kożuchowska i Kasia Cichopek.