Katarzyna Cichopek

Synonimy:
Cichopek Katarzyna, Kasia Cichopek Katarzyna Cichopek
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Katarzyna Cichopek (276)

 • Katarzyna Cichopek chwali się nogami do nieba!

  Katarzyna Cichopek chwali się nogami do nieba!

  Katarzyna Cichopek, jak sporo polskich celebrytów zdecydowała się teraz na wakacje w tropikach. Jej najnowsze zdjęcie zachwyciło fanów, bo prezentuje na nim szalenie zgrabne nogi!
 • ​Katarzyna Cichopek oskarżona o męczenie zwierząt

  ​Katarzyna Cichopek oskarżona o męczenie zwierząt

  Od dawna marzyła o tym, by przejechać się konno po plaży. Teraz, podczas urlopu na Dominikanie, Katarzynie Cichopek udało się spełnić to marzenie, czym pochwaliła się na Instagramie. Efekt? W komentarzach pojawiły się wyrazy współczucia dla... konia i oskarżenia o bezduszność pod adresem aktorki.
 • Kasia Cichopek wywołała burzę jednym zdjęciem z wakacji

  Kasia Cichopek wywołała burzę jednym zdjęciem z wakacji

  Katarzyna Cichopek postanowiła w czasach pandemii wyruszyć całą rodziną na wakacje. Aktorkę i jej męża przestały satysfakcjonować polskie zakątki i na miejsce swojego wypoczynku wybrali Dominikanę. Gwiazda właśnie pochwaliła się, jak spędza chwile na tropikalnej plaży.
 • Katarzyna Cichopek na planie "M jak miłość". "Mój ostatni dzień zdjęciowy"

  Katarzyna Cichopek na planie "M jak miłość". "Mój ostatni dzień zdjęciowy"

  Kasia Cichopek podzieliła się w mediach społecznościowych fotografią z planu "M jak miłość". Aktorka przekazała, że to jej ostatni dzień zdjęciowy. Chwilę później wyjaśniła, co dalej.
 • Katarzyna Cichopek w doskonałej formie!

  Katarzyna Cichopek w doskonałej formie!

  Kasia Cichopek od kilku lat zachwyca doskonałą figurą. Nawet kwarantanna jej nie zaszkodziła, wręcz przeciwnie! Kasia nawet siedząc w domu wykorzystała ten czas na ćwiczenia, czego efekty można dostrzec gołym okiem.
 • Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel romantycznie

  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel romantycznie

  Walentynki za nami. Wiele osób z okazji tego dnia wyznawało sobie publicznie miłość. W mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo romantycznych kadrów zakochanych, którzy postanowili podzielić się swoim szczęściem. Do tego grona należą m.in. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel.
 • Katarzyna Cichopek tak szczupła jeszcze nie była!

  Katarzyna Cichopek tak szczupła jeszcze nie była!

  Katarzyna Cichopek od kilku dobrych lat zachwyca figurą. Nawet po dwóch ciążach zgrabnej sylwetki mogą zazdrościć jej młodsze koleżanki. Nowym zdjęciem tylko udowodniła, że jeszcze nie powiedziała w tej kwestii ostatniego słowa.
 • Katarzyna Cichopek: 20 lat z "M jak miłość"

  Katarzyna Cichopek: 20 lat z "M jak miłość"

  "M jak miłość" towarzyszy mi całe dorosłe życie - mówi Katarzyna Cichopek. 4 listopada 2020 roku mija 20 lat od premiery pierwszego odcinka serialu na antenie TVP2.
 • Katarzyna Cichopek kusi dekoltem

  Katarzyna Cichopek kusi dekoltem

  Katarzyna Cichopek doskonale wie, jak przyciągnąć uwagę. Celebrytka jest ostatnio bardzo aktywna w mediach społecznościowych.
 • Katarzyna Cichopek: Program "Pytanie na śniadanie" szalenie mnie otwiera

  Katarzyna Cichopek: Program "Pytanie na śniadanie" szalenie mnie otwiera

  Katarzyna Cichopek zadebiutowała w roli prowadzącej program śniadaniowy TVP "Pytanie na śniadanie" pod koniec sierpnia. Przyznaje, że jest to dla niej spore wyzwanie. Tłumaczy też, że format programu pozwala jej się rozwinąć.

Zdjęcia - Katarzyna Cichopek (91)

 • film.interia.pl
  Charytatywny Bal Dziennikarzy: Tak się bawiły gwiazdy i politycy

Filmy - Katarzyna Cichopek (22)

 • Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel: Trudna rola jurorów

  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel opowiadają o tym, czym kierują się, oceniając zawodników w programie "Czar par", który powraca na antenę TVP,
 • Katarzyna Cichopek: Odczarowałam mit matki Polki

  Katarzyna Cichopek podkreśla, że dzięki programowi "Sexy mama" blisko sto kobiet podjęło wyzwanie, przeszło metamorfozę i stawiło czoła przeciwnościom losu. Na swoim przykładzie aktorka między innymi udowadniała im, że ciąża i macierzyństwo nie muszą wykluczać ich z aktywności zawodowej, bo jeśli dobrze zorganizuje się czas, można wszystko ze sobą pogodzić
 • Katarzyna Cichopek: Kariera i dom

  ​Katarzyna Cichopek jest najlepszym przykładem na to, że macierzyństwo może iść w parze ze spełnieniem zawodowym. Prywatnie aktorka jest szczęśliwą mamą Adama i Helenki. Stara się poświęcać swoim dzieciom jak najwięcej czasu, ale nie zaniedbuje również pracy.
 • Katarzyna Cichopek: Całe dorosłe życie przeżyłam w "M jak miłość"

  Katarzyna Cichopek chwali sobie pracę na planie serialu "M jak miłość" i podkreśla, że 18 lat spędzonych w tej produkcji to bardzo szczęśliwy wycinek z jej życia.