Katarzyna Cichopek

Synonimy:
Cichopek Katarzyna, Kasia Cichopek Katarzyna Cichopek
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Katarzyna Cichopek (262)

 • Katarzyna Cichopek: Krucho z finansami

  Katarzyna Cichopek: Krucho z finansami

  Gwiazda serialu "M jak miłość" i jej mąż byli gośćmi ostatniego odcinka programu „Domówka u Dowborów”. W trakcie rozmowy powiedzieli, jaka jest sytuacji ich szkoły tańca. Okazuje się, że z powodu pandemii los ich firmy wisiał na włosku. „Pierwsze tańce i młode pary nas ratują” - wyznali.
 • Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przesadzili?

  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przesadzili?

  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel to małżeństwo, które już nie raz udowodniło, że ma do siebie dystans i ogromne poczucie humoru. Para uwielbia rodzinnie spędzać czas, czego dowodem mogą być kolejne wspólne publikacje w mediach społecznościowych. Ostatnio na TikToku gwiazda "M jak miłość" postanowiła opublikować krótki, żartobliwy filmik z mężem. Niestety, nagranie podzieliło internautów. Dlaczego?
 • ​Katarzyna Cichopek urządza silent disco w swoim domu

  ​Katarzyna Cichopek urządza silent disco w swoim domu

  Podczas pandemii Katarzyna Cichopek powróciła do swojej wielkiej pasji, którą jest taniec. Wieczorami nakłada słuchawki na uszy i zaczyna tańczyć do ulubionej muzyki. Zabawa w konwencji silent disco to zresztą znakomity sposób, by uczcić przypadający 29 kwietnia Międzynarodowy Dzień Tańca.
 • Kasia Cichopek pokazała piękny balkon

  Kasia Cichopek pokazała piękny balkon

  Katarzyna Cichopek od jakiegoś czasu jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil obserwuje w tym momencie aż 356 tys. użytkowników!
 • Katarzyna Cichopek poprowadzi program? Ma zastąpić Kurdej-Szatan!

  Katarzyna Cichopek poprowadzi program? Ma zastąpić Kurdej-Szatan!

  Katarzynę Cichopek widzowie kojarzą głównie z roli Kingi z serialu "M jak miłość". Mało kto pamięta, że aktorka kiedyś brylowała na polskich ekranach, prowadząc liczne programy na Polsacie. Czyżby utęsknione przez Cichopek czasy wracały? Jak podają media, gwiazda dostała propozycję poprowadzenia tanecznego show! Jakiego?
 • Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel: Najważniejsze jest wsparcie

  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel: Najważniejsze jest wsparcie

  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są jak ogień i woda. Ona gadatliwa i emocjonalna, on odpowiedzialny i wyciszony. Na tym polega sekret ich szczęśliwego związku. – Stanowimy dla siebie dobrą równowagę – mówi aktorka.
 • Katarzyna Cichopek skorzystała z niebezpiecznego zabiegu

  Katarzyna Cichopek skorzystała z niebezpiecznego zabiegu

  Katarzyna Cichopek jest ulubienicą widzów serialu „M jak miłość”. We wspomnianej produkcji gra od kilkunastu lat!
 • Kasia Cichopek chciałaby zostać coachem

  Kasia Cichopek chciałaby zostać coachem

  Kasia Cichopek zdobyła popularność dzięki roli Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość". Choć przed kamerą występuje od kilkunastu lat, nigdy nie studiowała aktorstwa.
 • Katarzyna Cichopek: Odczarowałam mit matki Polki

  Katarzyna Cichopek: Odczarowałam mit matki Polki

  Katarzyna Cichopek podkreśla, że dzięki programowi "Sexy mama" blisko sto kobiet podjęło wyzwanie, przeszło metamorfozę i stawiło czoła przeciwnościom losu. Na swoim przykładzie aktorka między innymi udowadniała im, że ciąża i macierzyństwo nie muszą wykluczać ich z aktywności zawodowej, bo jeśli dobrze zorganizuje się czas, można wszystko ze sobą pogodzić. Najważniejszym przesłaniem programu było jednak zmotywowanie pań do tego, by zadbały o swoje zdrowie i kondycję.
 • Katarzyna Cichopek: Kariera i dom

  Katarzyna Cichopek: Kariera i dom

  ​Katarzyna Cichopek jest najlepszym przykładem na to, że macierzyństwo może iść w parze ze spełnieniem zawodowym. Prywatnie aktorka jest szczęśliwą mamą Adama i Helenki. Stara się poświęcać swoim dzieciom jak najwięcej czasu, ale nie zaniedbuje również pracy. Jednak jak podkreśla, nie podejmowałaby tylu projektów, gdyby nie wsparcie i pomoc ze strony męża.

Zdjęcia - Katarzyna Cichopek (91)

 • film.interia.pl
  Charytatywny Bal Dziennikarzy: Tak się bawiły gwiazdy i politycy

Filmy - Katarzyna Cichopek (27)

 • Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel: Trudna rola jurorów

  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel opowiadają o tym, czym kierują się, oceniając zawodników w programie "Czar par", który powraca na antenę TVP,
 • Kasia Cichopek chce zostać coachem

  Kasia Cichopek w najnowszym wywiadzie Wideoportalu odniosła się do swojego wykształcenia. Choć większość osób kojarzy ją jako aktorkę, stale ma styczność ze swoim wyuczonym zawodem, o którym wie niewiele osób. Kasia w 2006 roku ukończyła psychologię stosunków międzykulturowych w warszawskiej SWPS. Obecnie, oprócz aktorstwa, zajmuje się pisaniem książek, a także prowadzi warsztaty dla kobiet. Zamierza również szkolić i udzielać się jako... coach. Aktorka zapewniła, że nie chce być dla nikogo konkurencją w tej dziedzinie. Uważa, że rynek mówców motywacyjnych jest na tyle szeroki, że znajdzie w nim miejsce również dla siebie.
 • Katarzyna Cichopek: Odczarowałam mit matki Polki

  Katarzyna Cichopek podkreśla, że dzięki programowi "Sexy mama" blisko sto kobiet podjęło wyzwanie, przeszło metamorfozę i stawiło czoła przeciwnościom losu. Na swoim przykładzie aktorka między innymi udowadniała im, że ciąża i macierzyństwo nie muszą wykluczać ich z aktywności zawodowej, bo jeśli dobrze zorganizuje się czas, można wszystko ze sobą pogodzić
 • Katarzyna Cichopek: Kariera i dom

  ​Katarzyna Cichopek jest najlepszym przykładem na to, że macierzyństwo może iść w parze ze spełnieniem zawodowym. Prywatnie aktorka jest szczęśliwą mamą Adama i Helenki. Stara się poświęcać swoim dzieciom jak najwięcej czasu, ale nie zaniedbuje również pracy.