Katarzyna Cichopek

Synonimy:
Cichopek Katarzyna, Kasia Cichopek Katarzyna Cichopek
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Katarzyna Cichopek (285)

 • Katarzyna Cichopek dumna z córki! Długo ją ukrywała!

  Katarzyna Cichopek dumna z córki! Długo ją ukrywała!

  Katarzyna Cichopek jest mamą dwójki pociech - Adama i Heleny. Razem z mężem, Marcinem Hakielem postanowili, że nie będą pokazywać wizerunku swoich dzieci w mediach, co jest obecnie często wybieranym wyjściem przez rodziców w świecie mediów. Jednak ostatnio Kasia Cichopek zrobiła wyjątek i pokazała twarze córki i syna!
 • Katarzyna Cichopek zdradziła, ile schudła!

  Katarzyna Cichopek zdradziła, ile schudła!

  Katarzyna Cichopek od lat dba o swoją idealna figurę. Niegdyś, gdy zaczynała pracę na planie filmowym, była nieco pulchniejsza. Potem odnalazła radość w tańcu i aktywności fizycznej i ten zdrowy sposób został z nią do dziś. Wygląda na to, że decyzja ta opłaciła się aktorce, która właśnie pochwaliła się, ile schudła.
 • Księżna Kate i książę William rozstali się! Nie oni jedyni zaskoczyli fanów!

  Księżna Kate i książę William rozstali się! Nie oni jedyni zaskoczyli fanów!

  Księżna Kate i Książę William, Chrissy Teigen i John Legend, a z polskiego podwórka - Maja Plich i Krzysztof Rutkowski oraz Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - te pary rozstały się i wszyscy spodziewali się, że to już koniec, lecz płomień miłości nie zgasł do końca i zakochani dali sobie drugą szansę. Czas pokazał, że była to najlepsza decyzja, jaką mogli podjąć. Kto jeszcze w gwiazdorskiego otoczenia przechodził takie miłosne perypetie?
 • Katarzyna Cichopek tak relaksuje się na łódce!

  Katarzyna Cichopek tak relaksuje się na łódce!

  Katarzyna Cichopek niedawno bawiła się z rodziną na bajecznej Dominikanie, a teraz znowu postanowiła nieco odpocząć, ale tym razem wybrała polskie klimaty.
 • Katarzyna Cichopek w końcu pokazała dzieci!

  Katarzyna Cichopek w końcu pokazała dzieci!

  Katarzyna Cichopek jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Od momentu ich narodzin stara się nie pokazywać jednak ich twarzy w mediach. Tym razem z okazji Dnia Matki zrobiła mały wyjątek i opublikowała wyjątkowe zdjęcie!
 • Katarzyna Cichopek w rodzinnej sesji. Nie pokazała wszystkiego

  Katarzyna Cichopek w rodzinnej sesji. Nie pokazała wszystkiego

  Katarzyna Cichopek od 2008 roku jest w szczęśliwym związku z tancerzem Marcinem Hakielem, którego poznała na planie programu "Taniec z Gwiazdami". Para ma dwoje dzieci. Ostatnio celebrytka podzieliła się na swoim Instagramie zapowiedzią rodzinnej sesji zdjęciowej.
 • Małgorzata Rozenek-Majdan i Monika Chwajoł zaszalały na komunii! Nie tylko one!

  Małgorzata Rozenek-Majdan i Monika Chwajoł zaszalały na komunii! Nie tylko one!

  Maj to okres komunii, które dla wielu polskich rodzin są sporym przeżyciem. Nie inaczej jest w przypadku gwiazd, które uczestniczą w takich uroczystościach. To doskonała okazja, żeby zadać szyku, o czym dobrze wiedzą Małgorzata Rozenek-Majdan, Monika Chwajoł, czy Katarzyna Cichopek. Wielu z tych kreacji z pewnością nie da się zapomnieć.
 • Katarzyna Cichopek pokazała jak ćwiczy i zaliczyła małą wpadkę

  Katarzyna Cichopek pokazała jak ćwiczy i zaliczyła małą wpadkę

  Katarzyna Cichopek wiele lat temu pokochała aktywność fizyczną. Wszystko zaczęło się od udziału w programie "Taniec z gwiazdami", gdzie zakochała się nie tylko w Marcinie Hakielu, ale także w tańcu. Dziś chętnie ćwiczy w domu i ostatnio postanowiła pokazać swój trening fanom. Nie obyło się jednak bez drobnej wpadki.
 • Katarzyna Cichopek nie robi sobie nic z głosów krytyki!

  Katarzyna Cichopek nie robi sobie nic z głosów krytyki!

  Katarzyna Cichopek przebywa obecnie z całą rodziną na Dominikanie. Razem z mężem miała już dość polskiej pogody i postanowili złapać nieco słońca w tropikach. Nie obyło się jednak bez krytyki internautów...
 • Katarzyna Cichopek chwali się nogami do nieba!

  Katarzyna Cichopek chwali się nogami do nieba!

  Katarzyna Cichopek, jak sporo polskich celebrytów zdecydowała się teraz na wakacje w tropikach. Jej najnowsze zdjęcie zachwyciło fanów, bo prezentuje na nim szalenie zgrabne nogi!

Zdjęcia - Katarzyna Cichopek (91)

 • film.interia.pl
  Charytatywny Bal Dziennikarzy: Tak się bawiły gwiazdy i politycy

Filmy - Katarzyna Cichopek (22)

 • Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel: Trudna rola jurorów

  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel opowiadają o tym, czym kierują się, oceniając zawodników w programie "Czar par", który powraca na antenę TVP,
 • Katarzyna Cichopek: Odczarowałam mit matki Polki

  Katarzyna Cichopek podkreśla, że dzięki programowi "Sexy mama" blisko sto kobiet podjęło wyzwanie, przeszło metamorfozę i stawiło czoła przeciwnościom losu. Na swoim przykładzie aktorka między innymi udowadniała im, że ciąża i macierzyństwo nie muszą wykluczać ich z aktywności zawodowej, bo jeśli dobrze zorganizuje się czas, można wszystko ze sobą pogodzić
 • Katarzyna Cichopek: Kariera i dom

  ​Katarzyna Cichopek jest najlepszym przykładem na to, że macierzyństwo może iść w parze ze spełnieniem zawodowym. Prywatnie aktorka jest szczęśliwą mamą Adama i Helenki. Stara się poświęcać swoim dzieciom jak najwięcej czasu, ale nie zaniedbuje również pracy.
 • Katarzyna Cichopek: Całe dorosłe życie przeżyłam w "M jak miłość"

  Katarzyna Cichopek chwali sobie pracę na planie serialu "M jak miłość" i podkreśla, że 18 lat spędzonych w tej produkcji to bardzo szczęśliwy wycinek z jej życia.