Katarzyna Bujakiewicz

Synonimy:
Katarzyna Bujakiewcz,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Katarzyna Bujakiewicz (58)

 • Katarzyna Bujakiewicz na zdjęciu sprzed 20 lat

  Katarzyna Bujakiewicz na zdjęciu sprzed 20 lat

  Katarzyna Bujakiewicz zdobyła popularność dzięki roli siostry Marty w, uwielbianym przez telewidzów, serialu „Na dobre i na złe”.
 • Katarzyna Bujakiewicz wyszła za mąż!

  Katarzyna Bujakiewicz wyszła za mąż!

  Katarzyna Bujakiewicz ("Na dobre i na złe"), która jeszcze niedawno deklarowała w wywiadach, że nie zamierza wyjść za mąż, zdecydowała się jednak na zalegalizowanie swego związku z Piotrem Maruszewskim i 10 marca została żoną przystojnego biznesmena.
 • "Mali giganci" po raz trzeci

  "Mali giganci" po raz trzeci

  Wiosną 2017 r. na antenie TVN pojawi się trzecia edycja programu "Mali giganci".
 • Katarzyna Bujakiewicz: Nie bywam

  Katarzyna Bujakiewicz: Nie bywam

  Katarzyna Bujakiewicz po raz pierwszy wzięła udział w warszawskim pokazie mody. Twierdzi, że unika tego typu imprez ze względu na ich nadmiernie celebrycki charakter. Zdaniem aktorki uwaga mediów koncentruje się na gwiazdach zgromadzonych na widowni, a nie na samym pokazie i jego autorze. Bujakiewicz wspomina pokaz Yves Saint Laurenta sprzed kilkunastu lat, na który gwiazdy przyszły w skromnych, czarnych strojach, by nie konkurować z projektantem.
 • Katarzyna Bujakiewicz: Miałam być niemiecką Britney Spears

  Katarzyna Bujakiewicz: Miałam być niemiecką Britney Spears

  Katarzyna Bujakiewicz w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską przyznała, że miała bardzo poważną propozycję z niemieckiej wytwórni płytowej. Miała zostać idolką nastolatek.
 • Katarzyna Bujakiewicz pomaga w adopcji zwierząt

  Katarzyna Bujakiewicz pomaga w adopcji zwierząt

  Katarzyna Bujakiewicz podkreśla, że choć nie ma czasu na to, by być wolontariuszem w schronisku i na miejscu opiekować się zwierzętami, to wspiera wirtualną adopcję, a także pomaga w transporcie psiaków do nowych właścicieli. Ze względu na zobowiązania zawodowe aktorka często podróżuje na trasie Poznań-Warszawa i niemal zawsze jedno z miejsc zajmuje czworonożny pasażer. Do takiej samej aktywności zachęca swoich fanów i znajomych.
 • Katarzyna Bujakiewicz została wegetarianką

  Katarzyna Bujakiewicz została wegetarianką

  Katarzynę Bujakiewicz do rezygnacji z jedzenia mięsa skłoniły względy etyczne - uważa, że zwierzęta hodowane na mięso trzymane są w skandalicznych warunkach. Aktorka nie zmieniła natomiast diety swojej córki, kupuje jej jednak wyłącznie mięso pochodzące od zwierząt z chowu na wolnym wybiegu.
 • ​Katarzyna Bujakiewicz: Bieg z księdzem po lesie

  ​Katarzyna Bujakiewicz: Bieg z księdzem po lesie

  ​Katarzyna Bujakiewicz w bieganiu nie przeszkadza nawet zła pogoda. To jej sposób na dobre samopoczucie i poznawanie ludzi podzielających jej pasję. Aktorka została ambasadorką kampanii "Wyskocz z kapci", w której zachęca Polaków do aktywnego spędzania czasu.
 • Katarzyna Bujakiewicz wyskakuje z kapci

  Katarzyna Bujakiewicz wyskakuje z kapci

  "Aktywność fizyczna ma nam sprawiać przyjemność" - uważa Katarzyna Bujakiewicz. Aktorka podczas spotkania inaugurującego kampanię "Wyskocz z kapci", mającej zachęcić Polaków do aktywności fizycznej, zamieniła kapcie na obuwie sportowe.

Zdjęcia - Katarzyna Bujakiewicz (45)

 • film.interia.pl
  Katarzyna Bujakiewicz: Miała być "niemiecką Britney Spears"
 • film.interia.pl
  Katarzyna Bujakiewicz: Miała być "niemiecką Britney Spears"
 • film.interia.pl
  Katarzyna Bujakiewicz: Miała być "niemiecką Britney Spears"
 • film.interia.pl
  Katarzyna Bujakiewicz: Miała być "niemiecką Britney Spears"
 • film.interia.pl
  Katarzyna Bujakiewicz: Miała być "niemiecką Britney Spears"
 • film.interia.pl
  Katarzyna Bujakiewicz: Miała być "niemiecką Britney Spears"

Filmy - Katarzyna Bujakiewicz (11)

 • Bujakiewicz o swoim sekretnym ślubie

  Katarzyna Bujakiewicz zaskoczyła swoich fanów sekretnym ślubem. Jak udało jej się to ukryć? - Jak się chce, to można - zaznaczyła w "Dzień Dobry TVN" aktorka. - Była to mała uroczystość - dodała. - Moja córka dowiedziała się w piątek, a w sobotę był ślub - zdradziła Bujakiewicz. Czym kierowała się przy wyborze sukni? Kto pomagał jej w organizacji?
 • Katarzyna Bujakiewicz: Nie bywam

  Katarzyna Bujakiewicz po raz pierwszy wzięła udział w warszawskim pokazie mody. Twierdzi, że unika tego typu imprez ze względu na ich nadmiernie celebrycki charakter.
 • "BlowStar": Bujakiewicz parodiuje Szulim

  BlowStar - gamingowe starcie gwiazd! Gry komputerowe, Internet, YouTube - to naturalne środowisko znanego youtubera Blowka. Jak odnajdą się w nim znane osoby z showbiznesu? Kto okaże się na tyle odważny, żeby podjąć wyzwanie i zmierzyć się z mistrzem? Odpowiedź znajdziecie w "BlowStar". Co tydzień inna gwiazda i inna gra, ale to nie wszystko. W ruch pójdzie także wykrywacz kłamstw i popularny w Internecie challenge. Jak z takim wyzwaniem poradzą sobie Gwiazdy? Z pewnością będzie sporo emocji.
 • Katarzyna Bujakiewicz pomaga w adopcji zwierząt

  Katarzyna Bujakiewicz podkreśla, że choć nie ma czasu na to, by być wolontariuszem w schronisku i na miejscu opiekować się zwierzętami, to wspiera wirtualną adopcję, a także pomaga w transporcie psiaków do nowych właścicieli. Ze względu na zobowiązania zawodowe aktorka często podróżuje na trasie Poznań–Warszawa i niemal zawsze miejsce pasażera zajmuje czworonożny pasażer. Do takiej samej aktywności zachęca swoich fanów i znajomych. – Warto ludzi edukować, że nie zawsze musimy kupować czy adoptować zwierzaka. Można też pomóc w schronisku. Już dawno temu zaczęliśmy współpracować z jedną fundacją, z drugą, z różnymi schroniskami. Bardzo fajnie to działa na trasie Poznań–Warszawa. Jak się dowiedzieli, że jeżdżę do Warszawy, to często do mnie dzwonią i mówią, że jest jakiś piesek do zawiezienia, do adopcji. I niemal za każdym razem wiozę – mówi Katarzyna Bujakiewicz.