katarzyna

Artykuły - Katarzyna (799)

 • Pierwsza rozprawa w procesie Katarzyny W.

  Pierwsza rozprawa w procesie Katarzyny W.

  Śmierć półrocznej Magdaleny W. była wynikiem celowego działania nakierowanego na pozbawienie jej życia - powiedział w poniedziałek prokurator odczytując akt oskarżenia wobec matki dziecka. Przed Sądem Okręgowym w Katowicach rozpoczął się proces w tej sprawie. Katarzyna W. prosiła o utajnienie procesu. - Chcę ochronić swoją rodzinę - podkreśliła. Sąd zadecydował jednak, że rozprawy będą jawne.
 • Tłum dziennikarzy przed procesem Katarzyny W.

  Tłum dziennikarzy przed procesem Katarzyny W.

  Tłumy dziennikarzy ściągnęły w poniedziałek rano na planowane rozpoczęcie procesu Katarzyny W. w Katowicach. Kobieta oskarżona jest o zabicie półrocznej córki Magdy. Pierwsza rozprawa ma rozpocząć się ok. godz. 9.30.
 • Proces Katarzyny W. w specjalnej sali sądowej

  Proces Katarzyny W. w specjalnej sali sądowej

  Dziś o godzinie 9.30 w specjalnej sali sądowej rozpoczyna się proces Katarzyny W. oskarżonej o zabójstwo swojej półrocznej córki Magdy. Akt oskarżenia liczy 150 stron. Kobiecie grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.
 • Wstrząsające szczegóły aktu oskarżenia ws. Katarzyny W.

  Wstrząsające szczegóły aktu oskarżenia ws. Katarzyny W.

  Pojawiły się nowe doniesienia w sprawie Katarzyny W. TVN24 dotarła do aktu oskarżenia kobiety, z którego wynika, że decyzję o zabiciu półrocznej Magdy podjęła 17 stycznia. Ustalenia biegłych dotyczące okoliczności, w jakich doszło do zabójstwa, są wstrząsające.
 • Cichopek znowu gwiazdą Polsatu

  Cichopek znowu gwiazdą Polsatu

  Wszystko wskazuje na to, że Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z "M jak miłość", wiosną znów będzie jedną z największych gwiazd telewizji Polsat. Aktorka jest najpoważniejszą kandydatką do roli nowej prowadzącej show "Got to dance. Tylko taniec"!
 • Zeznania matki Szymona miały obciążyć Katarzynę W.

  Zeznania matki Szymona miały obciążyć Katarzynę W.

  Pojawiły się kolejne doniesienia w sprawie Katarzyny W. Podczas pobytu w areszcie miała wyznać koleżance z celi, Beacie Ch., w jaki sposób zabiła córkę. To właśnie zeznania oskarżonej o zabicie Szymona z Będzina miały obciążyć matkę małej Magdy - informuje "Fakt".
 • Jest decyzja sądu ws. Katarzyny W.

  Jest decyzja sądu ws. Katarzyny W.

  Sąd Okręgowy w Katowicach przedłużył o sześć miesięcy, do 14 lipca, areszt dla Katarzyny W. oskarżonej o zamordowanie półrocznej córki Magdy - dowiedziała się INTERIA.PL.
 • Sąd zdecyduje dziś o losie Katarzyny W.

  Sąd zdecyduje dziś o losie Katarzyny W.

  Dziś odbędzie się posiedzenie ws. przedłużenia aresztu dla Katarzyny W., oskarżonej o zabójstwo córki, małej Magdy z Sosnowca. Sprawą przedłużenia aresztu zajmuje się Sąd Okręgowy w Katowicach.
 • Prokuratura w Białymstoku zbada wątek sprawy Katarzyny W.

  Prokuratura w Białymstoku zbada wątek sprawy Katarzyny W.

  Prokuratura Rejonowa w Białymstoku będzie prowadziła postępowanie by wyjaśnić, czy doszło do udzielenia pomocy w ukrywaniu się przed prokuraturą i policją Katarzynie W., oskarżonej o zabójstwo w Sosnowcu swojej półrocznej córki Magdy.

Filmy - Katarzyna (1)