kaszel

Artykuły - Kaszel (42)

Filmy - Kaszel (6)

 • Kaszel nie zawsze jest objawem poważnej choroby. Co może go powodować?

  Uciążliwy kaszel nie zawsze jest objawem poważnej choroby. Co więc może go powodować? Na to pytanie odpowiedział lekarz Michał Domaszewski, który w pierwszej kolejności wskazał suche powietrze. - Zimą mamy zwyczaj rozkręcania kaloryferów, ale zapominamy o tym, żeby włączyć nawilżać - wyznał. - Drugim najczęstszym powodem jest tzw. kaszel poinfekcyjny. Taki kaszel może trwać aż do 8 tygodni - dodał. (Zdrowie/x-news)
 • Jak zrobić syrop na kaszel z cebuli?

  Syrop z cebuli to jeden z najstarszych i najbardziej popularnych domowych sposobów na przeziębienie i pierwsze objawy choroby. Zwykła cebula ma w sobie mnóstwo drogocennych składników, które szybko i skutecznie pomagają zlikwidować kaszel - tak natrętny w początkach przeziębienia czy rozwijającego się zapalenia. Przygotowanie go nie jest trudne - z tym przepisem poradzi sobie każdy! Zobaczcie, jak zrobić syrop z cebuli w domu!
 • Domowy syrop na kaszel z imbiru i cytryny

  Kaszel to jedna z najbardziej przykrych dolegliwości, która utrudnia normalne funkcjonowanie. Może być też początkiem poważnych powikłań, zwykle kaszel zwiastuje rozwijającą się przykrą przypadłość, o którą nie trudno podczas jesieni czy zimą, a nawet wczesną wiosną. Złagodzić objawy uciążliwego kaszlu pomaga domowy syrop, który samodzielnie zrobicie z imbiru i cytryny! Przepis jest dziecinnie prosty!
 • Jak zrobić cukierki przeciwkaszlowe domowej roboty?

  Kaszel to przykra przypadłość, która dotyka w końcu niemal każdego z nas - i to bez względu na porę roku. Przeziębione gardło czy przesuszenie ściany gardła wywołuje nieprzyjemne uczucie suchości, pieczenia i drapania. To tyleż bolesne, co irytujące w codziennym życiu - długotrwały kaszel utrudnia prawidłowe oddychanie i mówienie. Dlatego warto stosować domowe cukierki przeciwkaszlowe, który każdy z nas może zrobić dosłownie w parę chwil! Zobaczcie nasz przepis na domowe cukierki przeciwkaszlowe!