Kasia Tusk

Artykuły - Kasia Tusk (17)

 • Kasia Tusk udostępniła zdjęcie z córeczką

  Kasia Tusk udostępniła zdjęcie z córeczką

  Kasia Tusk nie należy do osób, które chętnie dzielą się z obserwatorami życiem prywatnym. Jednak tym razem postanowiła pokazać światu swoją córkę.
 • Które gwiazdy zostaną mamami w 2019?

  Które gwiazdy zostaną mamami w 2019?

  Ciąże gwiazd to jeden z tych tematów, który mocno emocjonuje internautów - lubimy odgadywać ich macierzyńskie plany, przyglądać się rosnącym brzuchom, komentować ciążowy wygląd i cieszyć się z narodzin potomstwa. Ponieważ baby boom wśród gwiazd trwa właśnie w najlepsze, przygotowaliśmy dla was galerię aktorek, piosenkarek i innych celebrytek, które w nadchodzącym roku zostaną mamami. Jest ich naprawdę sporo!
 • Kasia Tusk pozuje w stroju kąpielowym

  Kasia Tusk pozuje w stroju kąpielowym

  Kasia Tusk jest jedną z najpopularniejszych blogerek modowych i lifestyle’owych. Córka premiera swoją działalność w sieci rozpoczęła już w 2011 roku.
 • Materiał TVN: "Licealistka wypowiada wojnę rodzinie Tusków"

  Materiał TVN: "Licealistka wypowiada wojnę rodzinie Tusków"

  Licealistka z Gorzowa, która zapytała, czemu Tusk jest zdrajcą Polski, może być konkurencją dla jego córki - prezentujemy materiał TVN bez komentarza. Z ograniczeniem zaledwie od 12 lat, bo młodzież teraz taka rozpolitykowana, że szkoda studzić zapał.
 • Donald Tusk: Im córka starsza, tym ojciec bardziej konserwatywny

  Donald Tusk: Im córka starsza, tym ojciec bardziej konserwatywny

  To już staje się taką świecką tradycją, że premier Tusk po posiedzeniach rządu komentuje wydarzenia z życia swojej córki. "Byłbym najszczęśliwszy na Ziemi, gdybym dostał w prezencie trzeciego wnuka, ale na razie nic mi o tym nie wiadomo" - stwierdził premier.
 • Donald Tusk cytował SMS-y do córki. "Ty bezrobotna dziwko"

  Donald Tusk cytował SMS-y do córki. "Ty bezrobotna dziwko"

  "Ty bezrobotna dziwko, zostaniesz zabita i cała wasza rodzina" - to jeden z SMS-ów do córki, który dzisiaj na konferencji prasowej zacytował Donald Tusk.
 • "Rzeczpospolita": Dręczyciele z zawiedzionej miłości

  "Rzeczpospolita": Dręczyciele z zawiedzionej miłości

  W erze komputerów, tabletów, internetu i portali społecznościowych rośnie liczba nękanych i prześladowanych, informuje "Rzeczpospolita". Dzięki nowoczesnym technologiom dziś łatwiej jest nękać innych.
 • Kasia Tusk ma rządową ochronę. Jeździ za nią srebrna skoda

  Kasia Tusk ma rządową ochronę. Jeździ za nią srebrna skoda

  Kasia Tusk, córka naszego premiera i znana blogerka modowa, ma rządową ochronę. Jeździ za nią srebrna skoda, a w niej "rośli agenci" - donosi dzisiejszy "Fakt".
 • Blog Kasi Tusk pokonany przez prześmiewców

  Blog Kasi Tusk pokonany przez prześmiewców

  Facebookowa parodia bloga Kasi Tusk ma już więcej fanów i budzi większe emocje niż prawdziwa, lifestylowa strona córki premiera. Z analizy catNapoleon wynika, że tylko w styczniu na ironicznym fanpage'u było prawie 6 razy więcej aktywnych fanów niż na pierwowzorze.
 • Drugi debiut Kasi Tusk

  Drugi debiut Kasi Tusk

  Odpadła z TzG i zniknęła w cieniu sławnego ojca. Tak było cztery lata temu. Dziś Kasia Tusk ponownie wkracza do show-biznesu. Tym razem jako ekspert od mody. Czy odniesie wymarzony sukces?

Filmy - Kasia Tusk (1)

 • Miasta, firmy, studenci i gwiazdy wezmą udział w akcji "Godzina dla Ziemi"

  W sobotę 23 marca o godzinie 20:30 wyłączone zostanie oświetlenie zabytków, niektórych biur czy pokoi w akademikach. Wszystko po to, by zwrócić uwagę na wpływ ludzi na środowisko naturalne i promować oszczędzanie energii, wody i surowców. 55 miast, wiele firm i 30 tysięcy Polaków zadeklarowało udział w proekologicznej akcji "Godzina dla Ziemi". Akcję będą wspierać gwiazdy: Kora, Michał Piróg, Agnieszka Szulim, Kinga Rusin czy Kasia Tusk. A o szczegółach opowiada Anna Połotnicka z WWF Polska.