Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

Artykuły - Kasia Cichopek i Marcin Hakiel (9)

 • Kasia Cichopek o problemach w związku

  Kasia Cichopek o problemach w związku

  Kasia Cichopek i Marcin Hakiel to niezwykle dobrze dobrane małżeństwo. Jednak okazuje się, że nawet oni czasem zmagają się z kryzysami. Jak przyznaje aktorka, w ich związku "nie zawsze było cukierkowo."
 • Kasia Cichopek i Marcin Hakiel o swoim największym sukcesie

  Kasia Cichopek i Marcin Hakiel o swoim największym sukcesie

  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w programie "Taniec z Gwiazdami". W tym roku obchodzą dziesiątą rocznicę ślubu.
 • Rajskie wakacje Kasi Cichopek z rodziną

  Rajskie wakacje Kasi Cichopek z rodziną

  Kasia Cichopek i Marcin Hakiel już za cztery miesiące będą świętować dziesiątą rocznicę ślubu! Para poznała się na parkiecie „Tańca z gwiazdami”.
 • Oceana i Glinka w "Tańcu z gwiazdami"

  Oceana i Glinka w "Tańcu z gwiazdami"

  Już wiosną na antenie telewizji TVN rusza kolejny, jedenasty sezon roztańczonego i wciąż niezwykle popularnego show - "Taniec z gwiazdami". Na parkiecie pojawią się także zagraniczni celebryci.
 • Kasia Cichopek wraca na plan!

  Kasia Cichopek wraca na plan!

  Trochę niewyspana, nieco zmęczona - bo mały Adaś czasem w nocy "szaleje". Ale promienna i szczęśliwa Kasia Cichopek, już jako mama, powróciła do pracy.
 • Triumf Herbuś i Mroczka!

  Edyta Herbuś i Marcin Mroczek wygrali taneczny konkurs Eurowizji 2008. W rewelacyjnym stylu pokonali tancerzy z 13 krajów!
 • Cichopek bohaterką narodową

  Cichopek bohaterką narodową

  "Zawsze chciałam zrobić coś poza granicami kraju i zrobić coś dla Polski, od dziecka miałam takie patriotyczne zapędy i chciałam być bohaterem narodowym" - mówi Kasia Cichopek. Młoda aktorka spełni swe marzenie już w najbliższą sobotę, 1 września.
 • Kasia Cichopek trenuje

  Katarzyna Cichopek koniec wakacji spędza wyjątkowo pracowicie. Codziennie ze swym partnerem Marcinem Hakielem trenuje taniec - po sześć, osiem godzin.
 • Cichopek i Hakiel najpiękniejsi!

  Cichopek i Hakiel najpiękniejsi!

  Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, Piotr Rubik, Katarzyna Figura, Rafał i Marcin Mroczkowie oraz Agnieszka Holland zostali uznani najpiękniejszymi Polakami w plebiscycie Róże Gali. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w poniedziałek, 13 listopada, w Teatrze Narodowym w Warszawie.

Filmy - Kasia Cichopek i Marcin Hakiel (2)

 • Katarzyna Cichopek otwiera z mężem kolejną szkołę tańca

  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel otwierają kolejną filię swojej szkoły tańca. Cichopek przyznaje, że choć pochłaniają ją obowiązki związane z macierzyństwem i pracą na planie serialu, stara się pomagać mężowi w prowadzeniu szkoły. – Jestem dobrym duchem Akademii Tańca – mówi aktorka. Pierwszą szkołę tańca Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel założyli w 2006 roku w Warszawie. Rok później powstały filie szkoły w Zakopanem i Poznaniu oraz druga szkoła w stolicy. Wkrótce z Marcinem Hakielem będą mogli tańczyć mieszkańcy warszawskiego Nowego Wilanowa. Katarzyna Cichopek przyznaje, że prowadzenie szkół tańca to domena jej męża.
 • Marcin Hakiel: Nie będziemy się z Kasią pchać drzwiami i oknami do telewizji

  Marcin Hakiel cieszy się z powrotu „Tańca z gwiazdami” na antenę telewizji. Znany tancerz ma nadzieję, że program ponownie zachęci Polaków do tej formy aktywności. Hakiel przyznaje też, że choć definitywnie zakończył swoją przygodę z programem, nadal korzysta z popularności, jaką dzięki niemu zdobył. Dodaje jednak, że nie zamierza walczyć o sławę za wszelką cenę.