Muzyka - karty

Artykuły - Karty (13)

 • "Must Be The Music": Rozdano "dzikie karty"

  "Must Be The Music": Rozdano "dzikie karty"

  W finale programu "Must Be The Music. Tylko muzyka" zobaczymy Klezmafour i Pocket Size Sun. Wszystko to za sprawa głosów słuchaczy RMF FM i użytkowników Facebooka.
 • Amerykanie znów rozdają karty

  Amerykanie znów rozdają karty

  Czołowa czwórka listy najlepiej sprzedających się płyt na świecie jest taka sama jak w zestawieniu amerykańskim.
 • Eurowizja: Jest komplet!

  Eurowizja: Jest komplet!

  Poznaliśmy kolejną trójkę wykonawców, którzy otrzymali dzikie karty od TVP do koncertu finałowego polskich preselekcji Konkursu Eurowizji 2010. W sumie o wyjazd do Oslo powalczy dziewięciu uczestników.
 • Eurowizja: Polak rezygnuje z Polski?

  Eurowizja: Polak rezygnuje z Polski?

  Nie chcą go w Polsce? Hubert Bisto spróbuje pojechać na Eurowizję reprezentując inny kraj.
 • Eurowizja: Dwie dzikie karty rozdane

  Eurowizja: Dwie dzikie karty rozdane

  Poznaliśmy dwójkę nowych uczestników krajowych preselekcji do Eurowizji 2010. Dzikie karty od TVP otrzymały grupy Sonic Lake i Nefer.
 • Marika rozdaje karty

  Marika rozdaje karty

  Choć za oknem widać pierwsze oznaki zbliżającej się zimy, klimat ociepla Marika ze swoim nowym singlem. Teledysk do piosenki "Masz to" możecie już zobaczyć tylko na stronach INTERIA.PL!
 • Mord: Scena jest przesycona

  Mord: Scena jest przesycona

  - Dzisiejsza technologia stwarza możliwości nagrywania płyt przy pomocy kilku efektów wpiętych do karty dźwiękowej komputera, rezultat jest taki, jak widać - mówi w rozmowie z INTERIA.PL Nordra, wokalista norwesko-polskiej grupy Mord.
 • Lista płyt: Panie rozdają karty

  Lista płyt: Panie rozdają karty

  W czołówce listy najlepiej sprzedających się płyt w Polsce królują kobiety - niedawno rządziła Nelly Furtado i album "Loose", a teraz drugi raz z rzędu dominuje Ayo i "Joyful".
 • U2: Charytatywna karta kredytowa

  U2: Charytatywna karta kredytowa

  Bono, wokalista irlandzkiej grupy U2, nie ustaje w walce o poprawę sytuacji krajów Trzeciego Świata. Tym razem chce to robić za pomocą charytatywnej karty kredytowej, dzięki której będą zbierane fundusze na rzecz chorych na AIDS w Afryce.
 • Blue Cafe: Gra w karty z Bregoviciem

  Blue Cafe: Gra w karty z Bregoviciem

  Na najnowszej płycie grupy Blue Cafe, "Demi-sec", znalazł się m.in. utwór "Vivat Goran", nawiązujący nie tylko tytułem do twórczości Gorana Bregovicia. Nie jest to jednak pastisz, o czym w rozmowie z INTERIA.PL zapewnił Paweł Rurak-Sokal, lider zespołu.