Nowe Technologie - karty

Artykuły - Karty (351)

 • Karta przedpłacona sprzedawana wraz z oprogramowaniem ESET

  Karta przedpłacona sprzedawana wraz z oprogramowaniem ESET

  Jednak z firm zajmujących się bezpieczeństwem w internecie, ESET, wprowadza na rynek pakiet oprogramowania ESET Smart Security sprzedawany wraz z kartą prepaid MasterCard.
 • Nowy prepaid SD, czyli C+ Na Kartę

  Nowy prepaid SD, czyli C+ Na Kartę

  CANAL+ Cyfrowy, operator platformy satelitarnej CYFRA+, wprowadza nowy produkt - C+ NA KARTĘ - prepaid SD, a w nim 7 kanałów tematycznych CANAL+ oraz dostęp do kanałów FTA w cenie 129 zł za 6 miesięcy w przypadku kupna samej karty lub 159 zł w przypadku kupna zestawu karta + dekoder Thomson TS4P.
 • Bezprzewodowe karty WiFi do aparatów cyfrowych

  Bezprzewodowe karty WiFi do aparatów cyfrowych

  SanDisk zaprezentował nowe karty Eye-Fi, które automatycznie komunikują się z pecetami, tabletami i smartfonami za pośrednictwem sieci WiFi.
 • Creative Sound Blaster Recon3D

  Creative Sound Blaster Recon3D

  Firma Creative Technology Ltd. zaprezentowała Sound Blaster Recon3D, kartę dźwiękową USB, która zapewnia wysoką jakość dźwięku oraz czystość przesyłanego głosu.
 • Rusza telewizja "n" na kartę

  Telewizja "n" wprowadza na rynek nową ofertę pre-paid pod nazwą - "n na kartę", zapewniając dostęp do kilkudziesięciu kanałów telewizyjnych, w tym aż 12 w jakości HD oraz regularnego serwisu nShow3D nadawanego w technologii 3D.
 • Android 2.2 na dwie karty SIM - GSmart

  Android 2.2 na dwie karty SIM - GSmart

  Tajwański producent smarfonów przedstawił trzy nowe modele - GSmart G1310, G1315 oraz G1317D umożliwiające jednoczesne korzystanie z dwóch kart SIM.
 • Karty graficzne MSI z chipsetem N430GT

  Karty graficzne MSI z chipsetem N430GT

  MSI, producent kart graficznych, płyt głównych oraz notebooków, wprowadza na sklepowe półki karty graficzne oparte o najnowszy chipset NVIDII N430GT.
 • myPhone A320 NEXT - Android i dwie karty SIM

  myPhone A320 NEXT - Android i dwie karty SIM

  myPhone wprowadza do sprzedaży smartfon, będący połączeniem zalet technologii Dual SIM i systemu operacyjnego Android.
 • Tak kradną karty kredytowe

  Tak kradną karty kredytowe

  Jak donosi Krebs On Security, gdy logujemy się na stronę sprzedającą skradzione numery kart kredytowych, co chwila jesteśmy atakowani "ukrytymi kosztami". Tak samo, jak w innych, legalnych, sklepach.
 • Małe jest wygodne

  Małe jest wygodne

  Na niewielkich biurkach lepiej się sprawdzają małe komputery, co wcale nie oznacza, że muszą to być laptopy. Magazyn "PC Format" w najnowszym numerze 10/2010 pokazuje, jaką mamy alternatywę.