mobtech - karty

Artykuły - Karty (97)

 • Polscy operatorzy gotowi na karty nano-SIM

  Polscy operatorzy gotowi na karty nano-SIM

  iPhone 5 na polskim rynku zadebiutuje już 28 września i od razu trafi do oferty naszych operatorów. iPhone 5 będzie obsługiwał nowy standard kart SIM, czyli tzw. nano-SIM. Czy mogą pojawić się problemy z dostępnością tego typu kart?
 • Wietnam chce wprowadzić opłaty za nowe karty SIM

  Wietnam chce wprowadzić opłaty za nowe karty SIM

  Kolejna państwo chce regulować sprzedaż kart SIM - Wietnam myśli o wprowadzeniu opłaty za aktywację nowych kart SIM. Ma to powstrzymać zalew niezarejestrowanych kart pojawiających się na rynku.
 • Komórka na 3 karty SIM oraz z WiFi - za 200 zł

  Komórka na 3 karty SIM oraz z WiFi - za 200 zł

  Komórka obsługująca 2 karty SIM nie wystarczy? Zawsze można zaopatrzyć się w model obsługujący 3 karty SIM. I przy okazji WiFi. A to wszystko za 200 zł.
 • Pora na wbudowane karty SIM

  Pora na wbudowane karty SIM

  Przedstawiciele stowarzyszenia telekomunikacyjnego GSM Association poinformowali o początku współpracy operatorów, mającej na celu wprowadzenie stałych kart SIM, które można zdalnie aktywować i dezaktywować. Teoretycznie cele są bardzo szczytne. Jest jednak pewien haczyk.
 • Orange: Dwa numery w jednym telefonie

  Orange: Dwa numery w jednym telefonie

  Od 21 września w ofercie Orange jest dostępna usługa Orange Ekstra Numer, która pozwala na korzystanie z dwóch numerów telefonicznych na jednej karcie SIM.
 • Wkrótce telefony na trzy karty SIM

  Wkrótce telefony na trzy karty SIM

  Na polskim rynku telefonów komórkowych dostępne są modele obsługujące dwie karty SIM. Twórcy nowych technologii idą jednak dalej i wkrótce umożliwią obsługę aż trzech kart SIM.
 • Chiny: Obowiązek rejestracji komórek prepaid

  Chiny: Obowiązek rejestracji komórek prepaid

  Od 1 września chiński rząd wprowadził obowiązek rejestracji telefonów komórkowych. Wszyscy, którzy kupują nowe przedpłacone karty SIM (prepaid), muszą okazać dowód tożsamości.
 • Samsung DUOZ B7722 - 3G na dwie karty

  Samsung DUOZ B7722 - 3G na dwie karty

  Samsung DUOZ B7722 to pierwszy z telefon obsługujący dwie karty SIM (linia DUOZ), który działa w standardzie 3G.
 • Era: Nowy standard kart SIM

  Era: Nowy standard kart SIM

  Od 20 lipca sieć Era wprowadza do swojej oferty najnowszy standard karty SIM 3FF tzw. MicroSIM. Nowa karta pomimo mniejszych wymiarów gwarantuje taką samą funkcjonalność, jak tradycyjna karta SIM w formacie 2FF. Karty MicroSIM zostały wykorzystany, m.in., w dwóch najnowszych urządzeniach firmy Apple - iPad oraz iPhone 4.
 • myPhone: Dwie karty SIM, QWERTY i telewizja

  myPhone: Dwie karty SIM, QWERTY i telewizja

  myPhone wprowadza do oferty nowy model telefonu z klawiaturą QWERTY. myPhone 9005TV Barry uzbrojony jest w dwa gniazda kart SIM i odbiornik telewizyjny. Dostępny będzie w atrakcyjnej cenie - 399 złotych brutto.