Sport - karty

Artykuły - Karty (81)

 • Kolejny sukces polskiego pokerzysty - zarobił prawie 6 mln zł w 20 dni

  Młody polski pokerzysta odniósł kolejny sukces. 22-letni Dominik Pańka wygrał turniej European Tour Deauville we Francji. 22-letni zawodnik z Brześcia Kujawskiego zarobił prawie 1,2 miliona złotych (272 tysiące euro), a w ciągu 20 dni - prawie 6 mln złotych.
 • Kołodziej z dziką kartą w cyklu GP

  Kołodziej z dziką kartą w cyklu GP

  Podczas kongresu Międzynarodowej Federacji Motocyklowej (FIM) w Makau (Chiny) podjęto decyzję o przyznaniu Januszowi Kołodziejowi stałej karty uczestnictwa w przyszłorocznych mistrzostwach świata w jeździe na żużlu - poinformował przezes PZM Andrzej Witkowski.
 • Deszcz będzie rozdawał karty na torze Suzuka?

  Deszcz będzie rozdawał karty na torze Suzuka?

  Wszystko wskazuję na to, że najbliższy wyścig Formuły 1 o Grand Prix Japonii rozegrany zostanie w deszczu. Niewielkie opady spodziewane są podczas piątkowych sesji treningowych, intensywniej ma padać w sobotnich kwalifikacjach i samym wyścigu.
 • Tour de Pologne: Astana pierwsza odkryła karty

  Tour de Pologne: Astana pierwsza odkryła karty

  Organizatorzy rozpoczynającego się 1 sierpnia 67. Tour do Pologne otrzymują już imienne składy ekip na tegoroczny wyścig. Pierwsza odkryła karty Astana, która przyśle drużynę opartą na zawodnikach z Kazachstanu, z bardzo szybkim Assanem Bazajewem na czele.
 • Enion Dąbrowa Górnicza odkrywa karty

  Nową siatkarką Enionu Energii MKS Dąbrowa Górnicza została Ivana Plchotova. Zastąpiła Katarzynę Gajgał, która przeniosła się do Muszynianki. 27-letnia czeska środkowa ostatnio grała w rumuńskim Tomisie Konstanca, a wcześniej w Muszynie.
 • Smuda odkrył karty. Postawi na debiutanta

  Smuda odkrył karty. Postawi na debiutanta

  Franciszek Smuda przyznał przed meczami z Finlandią, Serbią i Hiszpanią, że każde z tych spotkań będzie miało rangę jak w mistrzostwach świata. "Towarzysko grają tylko kluby" - podkreślił selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski.
 • Wojtkowiak: Teraz my rozdajemy karty

  Piłkarze Lecha Poznań w końcu dopięli swego i na kolejkę przed zakończeniem sezonu ekstraklasy usadowili się na fotelu lidera. - Teraz to my rozdajemy karty - powiedział obrońca Kolejorza Grzegorz Wojtkowiak.
 • Polsat Warsaw Open: Dzikie karty dla Domachowskiej i Piter

  Polsat Warsaw Open: Dzikie karty dla Domachowskiej i Piter

  Marta Domachowska i Katarzyna Piter otrzymały dzikie karty od organizatorów turnieju tenisowego Polsat Warsaw Open (pula nagród 600 tys. dolarów), który w dniach 17-22 maja odbędzie się na kortach Legii.
 • Roland Garros: McHale i Sweeting z "dzikimi kartami"

  Amerykańscy tenisiści Christina McHale i Ryan Sweeting zwyciężyli w kwalifikacjach w Boca Raton (USA), których stawką były "dzikie karty" do wielkoszlemowego turnieju w Paryżu na kortach ziemnych im. Rolanda Garrosa (23 maja - 6 czerwca).
 • Smuda odkrył karty na Bułgarię

  Selekcjoner reprezentacji Polski Franciszek Smuda ogłosił nazwiska 22 piłkarzy powołanych na towarzyski mecz z Bułgarią, który odbędzie się 3 marca w Warszawie. Zwraca uwagę powrót do kadry po prawie półtora roku Łukasza Piszczka.