kartka

Artykuły - Kartka (238)

Filmy - Kartka (7)

 • To powinna być czerwona kartka! Skandaliczna sytuacja w Serie A (ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS). WIDEO

  W meczu Sampdoria - Cagliari (1-0) doszło do kontrowersyjnej sytuacji. Alessandro Deiola sfaulował bardzo ostro zawodnika Sampdorii, za co został ukarany tylko żółtą kartką. Sędzia po zobaczeniu powtórki nie zmienił zdania i nie dał zawodnikowi Cagliari czerwonej kartki pomimo tak brutalnego faulu.
 • Kartka na Boże Narodzenie

  Boże Narodzenie to wyjątkowa okazja, kiedy wszyscy wszystkim składają najlepsze życzenia! Ciągle żywa jest jeszcze tradycja wysyłania kolorowych kartek pocztowych z życzeniami do bliskich i znajomych, ale najbardziej cieszyć będą kartki przygotowane własnoręcznie! Tym razem mamy dla was propozycję na przygotowanie prostej kartki z motywem gwiazdki. Zobaczcie, jakie to proste!
 • Kartka z sercem-harmonijką

  Walentynki to jedna z tych specjalnych okazji, podczas których drobne upominki cieszą najbardziej! Jeśli praktykujecie tradycję wręczania kartek czy pocztówek, mamy dla was ciekawą propozycję. Oto poradnik, jak zrobić kartkę walentynkową, która w swoim środku skrywa harmonijkowe serduszko! W gruncie rzeczy sposób jej wykonania świetnie nadawać się będzie również na inne okazje - w ten sposób możecie ukryć wewnątrz niemal każdy wzór.
 • Kartka walentynkowa z guzikami

  Walentynki to szczególna okazja, kiedy liczy się nie wartość materialna prezentu, ale uczucia! Chociaż w każdym sklepie można wtedy kupić drobne upominki i przede wszystkim kartki walentynkowe, lepiej będzie, gdy zrobicie samodzielną kartkę - w ten sposób dodatkowo podkreślicie, jak bardzo wam zależy na ukochanej osobie. Tym razem pomysł na kartkę walentynkową z guzikami.