karta pre-paid

Artykuły - Karta pre-paid (17)

 • Tylko do 1 lutego można zarejestrować kartę pre-paid

  Tylko do 1 lutego można zarejestrować kartę pre-paid

  1 lutego 2017 roku to ostatni dzień, kiedy można zarejestrować kartę pre-paid - poinformowało w poniedziałek Ministerstwo Cyfryzacji. Następnego dnia niezarejestrowane karty zostaną wyłączone.
 • Rusza obowiązkowa rejestracja kart pre-paid

  Rusza obowiązkowa rejestracja kart pre-paid

  Od poniedziałku 25 lipca nie będziemy mogli aktywować karty pre-paid bez jej zarejestrowania. Jednocześnie wszyscy już korzystający z kart pre-paid, muszą zarejestrować je do końca stycznia 2017 roku - w przeciwnym razie karta zostanie dezaktywowana. Jak zarejestrować kartę SIM u konkretnego operatora? Jakie dokumenty są potrzebne? Odpowiadamy na te oraz na inne pytania.
 • Antyterrorystyczna rozgrywka o 27 mln użytkowników telefonów na kartę. Stawka jest wysoka

  Antyterrorystyczna rozgrywka o 27 mln użytkowników telefonów na kartę. Stawka jest wysoka

  Obowiązek zarejestrowania pre-paidów zmobilizował operatorów do ostrej walki i próby odebrania klientów konkurencji. Stawka jest wysoka, bo segment ten stanowi połowę komórkowego rynku.
 • "Rzeczpospolita": Rejestracja kart prepaid na afisz

  "Rzeczpospolita": Rejestracja kart prepaid na afisz

  Operatorzy komórkowi zaczęli akcję informacyjną kierowaną do użytkowników telefonii na kartę - informuje "Rzeczpospolita"
 • Bankowe pre-paidy znikną z rynku

  Bankowe pre-paidy znikną z rynku

  Komisja Nadzoru Finansowego nie pozostawiła bankom złudzeń: karty przedpłacone muszą zniknąć z rynku. Przedsiębiorcy zaś w tej kwestii zaakceptowali wskazanie nadzoru.
 • Chcesz podarować gotówkę? Lepiej daj kartę przedpłaconą

  Chcesz podarować gotówkę? Lepiej daj kartę przedpłaconą

  Nietrafione upominki tuż po wręczeniu lądują w koszu bądź zalegają na półkach. Być może dlatego najbardziej pożądanym prezentem na tegoroczne święta jest dla Polaków... gotówka. Jak jednak podpowiada Expander, jeśli nie mamy pomysłu na podarunek, zamiast gotówki lepiej dać kartę przedpłaconą. Elegancka i subtelna może zostać wykorzystana także po świętach, bądź służyć do płatności w internecie.
 • Jak bezpiecznie dawać dziecku kieszonkowe

  Jak bezpiecznie dawać dziecku kieszonkowe

  Jednym z warunków przygotowania dziecka do radzenia sobie w dorosłym życiu jest nauczenie go odpowiedzialności finansowej. Jak wskazuje ekspert Expandera, najlepszym sposobem na rozpoczęcie takiej edukacji jest regularne dawanie kieszonkowego. Dysponując własnym kapitałem, nasza pociecha metodą prób i błędów będzie mogła sama zrozumieć, czym są pieniądze i jak z nimi postępować. To lekcja, której efekty widać będzie w jej dorosłym życiu.
 • Doładowania telefonów pre-paid w warszawskich biletomatach

  Doładowania telefonów pre-paid w warszawskich biletomatach

  Z początkiem sierpnia w biletomatach bezgotówkowych funkcjonujących w warszawskich autobusach MZA oprócz zakupu biletu i doładowania karty miejskiej, można doładować telefony głównych operatorów sieci komórkowych działających w Polsce. Teraz każdy użytkownik telefonu komórkowego z systemem pre-paid może szybko i bezpiecznie doładować swój telefon w autobusie miejskim.
 • Ile musimy płacić polskim operatorom? Analiza UKE

  Ile musimy płacić polskim operatorom? Analiza UKE

  Urząd Komunikacji Elektronicznej przygotował kompleksowe porównanie cen usług telefonii komórkowej w Polsce i w krajach Unii Europejskiej, zarówno pod względem średnich kosztów korzystania z ofert, jak również opłat za poszczególne usługi głosowe i niegłosowe.
 • Darmowe połączenia z wybranym numerem dla klientów Orange na kartę

  Darmowe połączenia z wybranym numerem dla klientów Orange na kartę

  Od dziś Orange uruchamia, dla klientów ofert na kartę, usługę umożliwiającą zupełnie darmowe połączenia z wybranym numerem dowolnej sieci komórkowej lub stacjonarnej w Polsce - na zawsze.

Filmy - Karta pre-paid (1)

 • Kto straci na rejestracji kart prepaid?

  Nawet 10 mln telefonicznych kart prepaid muszą zarejestrować ich użytkownicy do końca stycznia 2017 r. Ci, którzy tego nie zrobią, stracą możliwość wykonywania połączeń. Celem regulacji jest usprawnienie monitoringu zagrożeń terrorystycznych.