Karsten Warholm

Artykuły - Karsten Warholm (18)

 • Mityng w Ostrawie. Warholm traktowany jak Usain Bolt

  Mityng w Ostrawie. Warholm traktowany jak Usain Bolt

  Mistrz świata na 400 metrów przez płotki Karsten Warholm, który we wtorek wystartuje w mityngu w Ostrawie, jest traktowany przez organizatorów jak Usain Bolt. Dyrektor zawodów, legendarny oszczepnik Jan Zelezny spodziewa się rekordu świata i wysłał po Norwega do Oslo prywatny odrzutowiec.
 • Lekkoatletyka. Warholm zaatakuje rekord świata w Ostrawie

  Lekkoatletyka. Warholm zaatakuje rekord świata w Ostrawie

  Mistrz świata i Europy na 400 metrów przez płotki Karsten Warholm zapowiedział jeszcze co najmniej dwie próby ataku na rekord świata w tym sezonie. Norweg wystartuje 8 września w Ostrawie i 17. w Rzymie.
 • Diamentowa Liga. Rekord Europy Warholma, piąte miejsce Urbanka

  Diamentowa Liga. Rekord Europy Warholma, piąte miejsce Urbanka

  Norweg Karsten Warholm przebiegł 400 m ppł w 46,87 i poprawił własny rekord Europy. Do najlepszego wyniku w historii zabrakło 0,09 s. W mityngu Diamentowej Ligi w Sztokholmie jedynym sklasyfikowanym Polakiem był Robert Urbanek, który był piąty w rzucie dyskiem - 64,72.
 • Diamentowa Liga. Warholm i Duplantis z diamentami za rekordy stadionu

  Diamentowa Liga. Warholm i Duplantis z diamentami za rekordy stadionu

  Mistrz świata i Europy na 400 metrów przez płotki Karsten Warholm oraz szwedzki tyczkarz Armand Duplantis otrzymali w nagrodę za wyniki w mityngu Diamentowej Ligi w Sztokholmie tradycyjne jednokaratowe diamenty, wręczane od 1994 roku.
 • ​Diamentowa Liga. Odizolowany Warholm planuje życiowy bieg w Sztokholmie

  ​Diamentowa Liga. Odizolowany Warholm planuje życiowy bieg w Sztokholmie

  Mistrz świata i Europy na 400 metrów przez plotki Karsten Warholm nie ukrywa, że podczas mityngu Diamentowej Ligi w niedzielę w Sztokholmie postara się zaatakować rekord świata.
 • Diamentowa Liga. Warholm: Znajduję się w stanie wirusowej paranoi

  Diamentowa Liga. Warholm: Znajduję się w stanie wirusowej paranoi

  Aktualny mistrz świata i Europy w biegu na 400 metrów przez płotki Norweg Karsten Warholm jest od środy w Monako, gdzie w piątek wystartuje w mityngu Diamentowej Ligi. Jak przyznał, narzucił sobie tak ostre obostrzenia, że znajduje się w stanie "wirusowej paranoi".
 • Diamentowa Liga. Start Warholma w Monako zagrożony po decyzji rządu Norwegii

  Diamentowa Liga. Start Warholma w Monako zagrożony po decyzji rządu Norwegii

  ​Norweg Karsten Warholm, mistrz świata i Europy w biegu na 400 metrów przez płotki, rozważa wycofanie się z mityngu Diamentowej Ligi w Monako 14 sierpnia z powodu nowych obostrzeń dotyczących podróży zagranicznych wprowadzonych przez rząd jego kraju.
 • Lekkoatletyka. Warholm pobiegnie po rekordy w Monako i Sztokholmie

  Lekkoatletyka. Warholm pobiegnie po rekordy w Monako i Sztokholmie

  Aktualny mistrz świata i Europy w biegu na 400 metrów przez płotki Karsten Warholm wystartuje w mityngu Diamentowej Ligi w Monako 14 sierpnia dzięki prywatnemu sponsorowi, który sprawił, że ta konkurencja znalazła się w programie zawodów.
 • Lekkoatletyka. Rekordy Norwegów w nietypowych konkurencjach

  Lekkoatletyka. Rekordy Norwegów w nietypowych konkurencjach

  Na stadionie w Oslo odbyły się w czwartek nietypowe zawody lekkoatletyczne "The Impossible Games", w których znani zawodnicy pobili rekordy w niecodziennych konkurencjach. W ten sposób wyróżnili się Norwegowie Jakob Ingebrigtsen i Karsten Warholm.
 • Lekkoatletyczne ME. Zmiana programu na prośbę Karstena Warholma

  Lekkoatletyczne ME. Zmiana programu na prośbę Karstena Warholma

  Organizatorzy przyszłorocznych lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Paryżu (26-30 sierpnia) na prośbę Norwega Karstena Warholma - mistrza świata i rekordzisty Europy na 400 metrów przez płotki - zmienili program tak, aby mógł wystartować także w biegu płaskim na tym dystansie.