Film - Karolina Szostak

Artykuły - Karolina Szostak (11)

 • Karolina Szostak wspomina samochodowy wypadek: Głupota totalna

  Karolina Szostak wspomina samochodowy wypadek: Głupota totalna

  W najbliższym odcinku programu "Demakijaż" gościem Krzysztofa Ibisza będzie Karolina Szostak ,która opowie m.in. o groźnym wypadku samochodowym, do którego doszło, gdy miała 15 lat.
 • Karolina Szostak: Zarzuca jej się brak wykształcenia w zakresie dietetyki

  Karolina Szostak: Zarzuca jej się brak wykształcenia w zakresie dietetyki

  Karolina Szostak nie zamierza odpowiadać na krytykę swojej książki. Twierdzi, że opisała w niej własną historię walki z nadwagą, nie próbując kreować się na eksperta. Gwiazda podkreśla, że zawsze podkreślała, że nie jest dietetykiem.
 • Karolina Szostak: Wszystko przede mną

  Karolina Szostak: Wszystko przede mną

  Od kiedy schudła, dostała skrzydeł. Napisała książkę i prowadzi magazyn dla kobiet, które chcą żyć zdrowo i kolorowo. Ciekawe, co jeszcze wymyśli?
 • Karolina Szostak z nowym programem

  Karolina Szostak z nowym programem

  6 czerwca zadebiutował nowy program Polsatu "Po zdrowie z Martą i Karoliną". W roli współprowadzącej zobaczymy Karolinę Szostak. Razem ze swoją przyjaciółką Martą Kordyl, dziennikarka będzie przygotowywać zdrowe posiłki i radzić, co zapakować w pudełka do pracy, aby jeść smacznie i wartościowo.
 • Karolina Szostak: Boję się efektu jo-jo

  Karolina Szostak: Boję się efektu jo-jo

  Przez lata dziennikarka była znana z okrągłych kształtów, a wszyscy zachwycali się głównie jej pięknym biustem. Teraz Karolina Szostak schudła i jest jeszcze ładniejsza. Jak tego dokonała?
 • Karolina Szostak zachęca do badania piersi

  Karolina Szostak zachęca do badania piersi

  Biust to niekwestionowany atrybut kobiecości, dlatego warto o niego dbać. - Jestem propagatorką tego, żeby o tym mówić, żeby się nie bać, żeby się badać - mówi Karolina Szostak. "Patrz, dotykaj, dbaj" - pod takim hasłem rusza kampania świadomościowa.
 • Kolacja z Karoliną Szostak do wygrania na aukcji

  Kolacja z Karoliną Szostak do wygrania na aukcji

  Kolacja z gwiazdami telewizji Polsat Sport w jednej z najlepszych polskich restauracji trafiła na aukcję organizowaną przez fundację Charytatywny Bal Dziennikarzy. W licytacji wieczoru w towarzystwie Karoliny Szostak i Mateusza Borka można brać udział do 6 lutego. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na pomoc dla potrzebujących dzieci.
 • Solorz-filantrop? Wywiad Karoliny Szostak hitem internetu

  Solorz-filantrop? Wywiad Karoliny Szostak hitem internetu

  Furorę w mediach społecznościowych robi telewizyjny wywiad, który z okazji inauguracji Mistrzostw Świata w Siatkówce reporterka Poslatu, Karolina Szostak, przeprowadziła z szefem stacji, Zygmuntem Solorzem-Żakiem.
 • Karolina Szostak poprowadzi Polsat Sopot Festival

  Karolina Szostak poprowadzi Polsat Sopot Festival

  Do występu w "Tańcu z gwiazdami" widzowie kojarzyli ją głównie z informacjami sportowymi. No i z dużym biustem. Ale to już przeszłość. Karolina Szostak staje się powoli prawdziwą gwiazdą.
 • Karolina Szostak w "Hell's Kitchen"

  Karolina Szostak w "Hell's Kitchen"

  Przed nami drugi odcinek pierwszej polskiej edycji "Hell's Kitchen". Gośćmi restauracji będą dziennikarka sportowa Karolina Szostak oraz krytyk kulinarny i juror "Top Chef" Maciej Nowak.

Zdjęcia - Karolina Szostak (2)

 • film.interia.pl
  Gwiazdy Polsatu na prezentacji jesiennej ramówki
 • film.interia.pl
  Charytatywny Bal Dziennikarzy: Tak się bawiły gwiazdy i politycy

Filmy - Karolina Szostak (2)