Kobieta - Karolina Szostak

Artykuły - Karolina Szostak (18)

 • Karolina Szostak zdradziła, co je

  Karolina Szostak zdradziła, co je

  Karolina Szostak nigdy nie ukrywała, że musi włożyć sporo wysiłku, by utrzymać obecną wagę. W styczniu znów rozpoczęła post Dąbrowskiej.
 • Karolina Szostak niknie w oczach

  Karolina Szostak niknie w oczach

  Karolina Szostak już nie chowa się w cieniu! Dziennikarka chętnie bywa na branżowych imprezach i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych.
 • Karolina Szostak o nagości

  Karolina Szostak o nagości

  Odkąd Karolina Szostak przeszła metamorfozę, chętnie pojawia się na branżowych imprezach i pozuje do zdjęć. Ostatnio zadano jej dość nietypowe pytanie...
 • Karolina Szostak o swojej spektakularnej metamorfozie

  Karolina Szostak o swojej spektakularnej metamorfozie

  Karolina Szostak przeszła niesamowitą metamorfozę na oczach widzów. Zaczęła zdrowo żyć, ćwiczyć i bardzo dużo schudła.
 • Karolina Szostak wspomina swoje 18. urodziny

  Karolina Szostak wspomina swoje 18. urodziny

  Karolina Szostak w sierpniu skończyła 44 lata. Gwiazda wciąż czuje się młodo i uważa, że od jej 18. urodzin wcale nie minęło aż tyle czasu.
 • Karolina Szostak: Tak wygląda na co dzień

  Karolina Szostak: Tak wygląda na co dzień

  Karolina Szostak przeszła spektakularną metamorfozę i pokochała branżowe imprezy oraz media społecznościowe.
 • Karolina Szostak zachwyca w stroju kąpielowym

  Karolina Szostak zachwyca w stroju kąpielowym

  Karolina Szostak w 2016 roku postanowiła zmienić swoje życie i przeszła na wymagającą dietę. W rezultacie schudła ponad 30 kilogramów.
 • Karolina Szostak w oryginalnej stylizacji

  Karolina Szostak w oryginalnej stylizacji

  Gałkowo Masters to cykliczna impreza organizowana przez Karolinę Ferenstein-Kraśko. Zawody jeździeckie co roku przyciągają tłum polskich gwiazd.
 • Karolina Szostak w nowej fryzurze. Ale zmiana!

  Karolina Szostak w nowej fryzurze. Ale zmiana!

  Karolina Szostak jest jedną z najpopularniejszych polskich prezenterek. Przez lata była jedyną kobietą w redakcji sportowej Polsatu.
 • Karolina Szostak zaskakuje na ściance

  Karolina Szostak zaskakuje na ściance

  Karolina Szostak śmiało można nazwać stałą bywalczynią ścianek. Dziennikarka sportowa jest często widywana na branżowych imprezach.

Filmy - Karolina Szostak (3)

 • Karolina Szostak o nagości

  Podczas trwającej ósmej serii „Top Model” Denis Chmielewski został wykluczony z programu za to, że nie zgodził się pozować do nagiej sesji zdjęciowej. Do całej sytuacji odniosła się Karolina Szostak. Prezenterka, która mocno promuje ruch body positive, jest zdania, że decydując się na udział w tego typu show oraz na karierę w modelingu, trzeba zdawać sobie sprawę z zadań, jakie się pojawią. - Wiadomo, że różne sesje zdjęciowe się zdarzają, również takie, w których trzeba pokazać swoje ciało - stwierdziła. - Dziś wszyscy wiedzą, że to się robi w granicach smaku. Nie sądzę, żeby to był totalny ekshibicjonizm - oceniła.
 • Karolina Szostak o swojej spektakularnej metamorfozie

  Karolina Szostak przeszła niesamowitą metamorfozę na oczach widzów. Zaczęła zdrowo żyć, ćwiczyć i bardzo dużo schudła. Jaki był wewnętrzny impuls, by zadbać o siebie? - Zdrowie przede wszystkim. A poza tym, gdy w „Tańcu z gwiazdami” byłam ubierana w różne piękne kreacje, nie do końca leżały tak, jak bym sobie życzyła - wyznała. - Spróbowałam zrobić to dla siebie i udało się - dodała. Teraz daje przykład innym, że warto dbać o swoje zdrowie.
 • Karolina Szostak wspomina swoje 18. urodziny

  Karolina Szostak w sierpniu skończyła 44 lata. Gwiazda wciąż czuje się młodo i uważa, że od jej 18. urodzin wcale nie minęło aż tyle czasu. Jak wspomina ten czas? Czy rodzice zorganizowali z tej okazji imprezę? - Było bardzo rodzinnie i przyjacielsko, bardzo dużo osób - powiedziała. Dziennikarka wypowiedziała się także na temat picia alkoholu przez młodzież. Kiedy sama sięgnęła po napój z procentami?