Karolina Szostak

Artykuły - Karolina Szostak (36)

 • Karolina Szostak zaszalała na ściance

  Karolina Szostak zaszalała na ściance

  Karolina Szostak jest stałą bywalczynią ścianek i branżowych imprez. Dziennikarka chętnie pojawia się na otwarciach butików czy eventach promocyjnych.
 • Karolina Szostak wita siatkarzy

  Karolina Szostak wita siatkarzy

  Karolina Szostak bardzo wcześnie rozpoczęła pracę w telewizji. Już jako piętnastolatka prowadziła „Szortpress” w programie „5-10-15”.
 • Karolina Szostak odsłania piękne ciało

  Karolina Szostak odsłania piękne ciało

  O Karolinie Szostak zrobiło się głośno, gdy wydała książkę pt. „Moja spektakularna metamorfoza”. Prezenterka opisała w niej, co zrobiła, by schudnąć 30 kilogramów.
 • Karolina Szostak na zdjęciu z mamą

  Karolina Szostak na zdjęciu z mamą

  Odkąd Karolina Szostak pozbyła się nadprogramowych kilogramów, media poświęcają jej bardzo dużo uwagi.
 • Szostak na premierze książki Ferenstein-Kraśko

  Szostak na premierze książki Ferenstein-Kraśko

  Rodzina Karoliny Ferenstein-Kraśko od pokoleń prowadzi w Gałkowie stadninę koni. Pani Karolina postanowiła opowiedzieć o swojej wielkiej miłości do tych zwierząt i w tym celu wydała książkę.
 • Karolina Szostak pokazała mamę

  Karolina Szostak pokazała mamę

  Karolina Szostak właściwie od dzieciństwa jest związana z telewizją. Podobnie jak Piotr Kraśko, Krzysztof Ibisz czy Justyna Pochanke, zaczynała w programie dla młodzieży „5-10-15”.
 • Karolina Szostak wspomina samochodowy wypadek: Głupota totalna

  Karolina Szostak wspomina samochodowy wypadek: Głupota totalna

  W najbliższym odcinku programu "Demakijaż" gościem Krzysztofa Ibisza będzie Karolina Szostak ,która opowie m.in. o groźnym wypadku samochodowym, do którego doszło, gdy miała 15 lat.
 • Karolina Szostak: Zarzuca jej się brak wykształcenia w zakresie dietetyki

  Karolina Szostak: Zarzuca jej się brak wykształcenia w zakresie dietetyki

  Karolina Szostak nie zamierza odpowiadać na krytykę swojej książki. Twierdzi, że opisała w niej własną historię walki z nadwagą, nie próbując kreować się na eksperta. Gwiazda podkreśla, że zawsze podkreślała, że nie jest dietetykiem.
 • Karolina Szostak: Wszystko przede mną

  Karolina Szostak: Wszystko przede mną

  Od kiedy schudła, dostała skrzydeł. Napisała książkę i prowadzi magazyn dla kobiet, które chcą żyć zdrowo i kolorowo. Ciekawe, co jeszcze wymyśli?
 • Karolina Szostak z nowym programem

  Karolina Szostak z nowym programem

  6 czerwca zadebiutował nowy program Polsatu "Po zdrowie z Martą i Karoliną". W roli współprowadzącej zobaczymy Karolinę Szostak. Razem ze swoją przyjaciółką Martą Kordyl, dziennikarka będzie przygotowywać zdrowe posiłki i radzić, co zapakować w pudełka do pracy, aby jeść smacznie i wartościowo.

Zdjęcia - Karolina Szostak (4)

 • film.interia.pl
  Gwiazdy Polsatu na prezentacji jesiennej ramówki
 • film.interia.pl
  Charytatywny Bal Dziennikarzy: Tak się bawiły gwiazdy i politycy

Filmy - Karolina Szostak (4)

 • Karolina Szostak w programie "Demikijaż"

 • Karolina Szostak: Jak radzi sobie z krytyką?

 • Kolacja z Karoliną Szostak i Mateuszem Borkiem wystawiona na licytację w portalu aukcyjnym

  Kolacja z gwiazdami telewizji Polsat Sport w jednej z najlepszych polskich restauracji trafiła na aukcję organizowaną przez fundację Charytatywny Bal Dziennikarzy. W licytacji wieczoru w towarzystwie Karoliny Szostak i Mateusza Borka można brać udział do 6 lutego. Dochód z aukcji zostanie przeznaczony na pomoc dla potrzebujących dzieci. Spotkanie z Karoliną Szostak i Mateuszem Borkiem odbędzie się w Atelier Amaro. Gwiazdy wybrały trzy ewentualne terminy w marcu, a konkretną datę ustali zwycięzca licytacji. Karolina Szostak przyznaje, że będzie to pierwszy tego typu wieczór w jej życiu. Gwiazda telewizji Polsat Sport nie stresuje się jednak, ponieważ najważniejszy jest dla niej szczytny cel, jakim jest pomoc potrzebującym dzieciom. Otuchy dodaje jej także fakt, że w kolacji weźmie udział także jej wieloletni kolega z pracy Mateusz Borek. - Absolutnie jest to przyjemność. Fajne jest to, że możemy pomóc komuś tym, że z kimś innym miło spędzimy wieczór, że będziemy rozmawiali i będziemy kosztowali pyszne jedzenie - mówi dziennikarka.
 • Karolina Szostak: Warto stawiać sobie cele

  Staram się co roku zrobić sobie jedno postanowienie, ale jestem mało konsekwentna. Na pewno jednak warto stawiać sobie cele, nie tylko z okazji nowego roku - mówi prezenterka.