Karolina Nowakowska

Artykuły - Karolina Nowakowska (14)

 • Karolina Nowakowska: Mąż? Nie pokazuję!

  Karolina Nowakowska: Mąż? Nie pokazuję!

  "Nie jestem jak zupa pomidorowa, nie każdy musi mnie lubić" - mówi. Nie ukrywa jednak, że miło jej, kiedy widzowie reagują na nią z sympatią.
 • Karolina Nowakowska: Zadebiutowała w "Domowym przedszkolu"

  Karolina Nowakowska: Zadebiutowała w "Domowym przedszkolu"

  Karolina Nowakowska opowiada o początkach kariery w „Domowym przedszkolu”, pierwszych zarobionych pieniądzach i dumie z wyczynów w „Gwiazdy tańczą na lodzie”.
 • Nowa postać w "M jak miłość"

  Nowa postać w "M jak miłość"

  Kubę Ziobera (Przemysław Cypryański) czeka prawdziwa życiowa rewolucja! Rozwód z Olgą (Karolina Nowakowska), walka o Krzysia (Wojtek Traczyński) i kłótnia z Marzeną (Marieta Żukowska). Do tego w jego życiu pojawi się nowa kobieta - Ala (Julia Pietrucha).
 • Samobójstwo w "M jak miłość"?

  Samobójstwo w "M jak miłość"?

  Kłopoty małżeńskie Olgi (Karolina Nowakowska) i Jakuba (Przemysław Cypryański) z "M jak miłość" wkrótce doprowadzą do ogromnej tragedii.
 • Jabłczyńska i Kazadi zagrożone

  Jabłczyńska i Kazadi zagrożone

  W czwartym odcinku "jak Oni śpiewają" uczestnicy musieli wcielić się w legendy światowej sceny muzycznej. Ostatni raz zaśpiewała Karolina Nowakowska, która - decyzją telewidzów - pożegnała się z programem. W strefie zagrożenia znalazły się Joanna Jabłczyńska i Patrycja Kazadi.
 • Opłatek pod palmami

  Opłatek pod palmami

  "Od lat jeżdżę z rodzicami do Egiptu. Wykorzystujemy przyjemne z pożytecznym. Strasznie ekscytujące jest móc połamać się opłatkiem pod palmami" - Karolina Nowakowska w okresie Świąt Bożego Narodzenia wyjeżdża z Polski.
 • Nie tylko grzeczna dziewczynka

  Nie tylko grzeczna dziewczynka

  "Chciałbym zagrać kogoś z silnym charakterem, na przykład mocną dziewczynę, z bronią. Chciałabym pokazać, że potrafię grać inne role, nie tylko grzeczne dziewczynki" - deklaruje Karolina Nowakowska.

Filmy - Karolina Nowakowska (5)