Karolina Małysz

Artykuły - Karolina Małysz (5)

 • Karolina Małysz wyjechała do pracy za granicę

  Karolina Małysz wyjechała do pracy za granicę

  Pandemia nie sprzyja podróżom, ale córka Adama Małysza do Chorwacji nie wybrała się, żeby odpoczywać. Wraz ze swoim narzeczonym ma zamiar pracować, z czym podzieliła się publicznie ze swoimi obserwującymi.
 • Karolina Małysz odpowiedziała na prywatne pytania. Ślub, ciąża i plany na przyszłość

  Karolina Małysz odpowiedziała na prywatne pytania. Ślub, ciąża i plany na przyszłość

  Córka Adama Małysza jest już dorosłą kobietą, która planuje swoje życie. 23-latka postanowiła wziąć udział w burzy pytań od fanów i odpowiedziała w mediach społecznościowych nawet na najbardziej prywatne pytania. Wśród nich były też te, dotyczące ślubu, potomstwa, a także stosunku do skoków narciarskich, które od zawsze gościły w jej rodzinnym domu.
 • Skoki narciarskie. Karolina Małysz, córka Adama Małysza: Trochę żałuję, że nie poszłam śladami ojca

  Skoki narciarskie. Karolina Małysz, córka Adama Małysza: Trochę żałuję, że nie poszłam śladami ojca

  Na swoim profilu w mediach społecznościowych Karolina Małysz - córka Adama Małysza - weszła w interakcje ze swoimi fanami, odpowiadając na zadawane przez nich pytania. Jedno z nich dotyczyło chęci rozpoczęcia kariery w skokach narciarskich.
 • Karolina Małysz bierze ślub

  Karolina Małysz bierze ślub

  Większość Polaków pamięta Karolinę Małysz z czasów, gdy była małą dziewczynką i kibicowała tacie podczas zawodów w skokach narciarskich. Dziś córka pana Adama ma 23 lata i… szykuje się do ślubu!
 • Karolina Małysz przeszła metamorfozę

  Karolina Małysz przeszła metamorfozę

  Choć trudno w to uwierzyć, Karolina Małysz ma już 21 lat. Córka polskiego skoczka stara się trzymać z dala od show-biznesu.