Film - Karolina Korwin-Piotrowska

Artykuły - Karolina Korwin-Piotrowska (19)

 • Koronawirus mu nie straszny. Patryk Vega kręci nowy film

  Koronawirus mu nie straszny. Patryk Vega kręci nowy film

  Wszyscy byli pewni, że ze względu na epidemię koronawirusa cała branża filmowa w Polsce zawiesiła realizację nowych produkcji. Jak poinformowała w mediach społecznościowych znana dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska, jest od tej reguły jeden niechlubny wyjątek...
 • Karolina Korwin-Piotrowska odchodzi z TVN!

  Karolina Korwin-Piotrowska odchodzi z TVN!

  Karolina Korwin-Piotrowska po 12 latach postanowiła rozstać się z grupą TVN. Jakie są powody takiej decyzji?
 • Karolina Korwin-Piotrowska: "Afera dubajska" to bardzo filmowy temat

  Karolina Korwin-Piotrowska: "Afera dubajska" to bardzo filmowy temat

  Karolina Korwin-Piotrowska zgadza się, że tzw. afera dubajska to bardzo filmowy temat, który może dobrze się sprawdzić na dużym ekranie. Nie zamierza też oceniać sposobu, w jaki Doda wydaje swoje pieniądze. Jej zdaniem wokalistka nieźle wypadła w filmie "Pitbull. Ostatni pies", choć nie ma dużego talentu aktorskiego.
 • Karolina Korwin-Piotrowska o uzależnionych od sławy celebrytach

  Karolina Korwin-Piotrowska o uzależnionych od sławy celebrytach

  Nadmierna aktywność w mediach społecznościowych i ekshibicjonizm psychiczny to zdaniem Karoliny Korwin-Piotrowskiej przejawy uzależnienia od sławy. Jej zdaniem wielu polskich celebrytów gotowych jest pokazać nawet bardzo intymne części swego życia, aby utrzymać zainteresowanie swoją osobą. Gospodyni programu "DKF" podkreśla też, że większość postów celebryckich pozbawiona jest jakiejkolwiek innej wartości niż reklamowa. Jako przykład artysty, który ciekawie prowadzi swój profil na Instagramie wskazuje Borysa Szyca.
 • Karolina Korwin-Piotrowska: Hejt na pomoc dla Pomorzan

  Karolina Korwin-Piotrowska: Hejt na pomoc dla Pomorzan

  Karolina Korwin-Piotrowska nadal zamierza wspierać Pomorzan. Ma już kilka projektów pomocy, nie będzie jednak mówić o nich publicznie. Twierdzi, że po hejcie, jaki spotkał ją w sierpniu, nie uniesie emocjonalnie kolejnych napastliwych komentarzy.
 • Karolina Korwin-Piotrowska: Nie tylko ścianki i imprezy

  Karolina Korwin-Piotrowska: Nie tylko ścianki i imprezy

  Karolina Korwin-Piotrowska chwali zaangażowanie gwiazd w kwestie społeczno-polityczne. Jej zdaniem rodzimi artyści zaczynają rozumieć, że ich życie to nie tylko ścianki i imprezy show-biznesowe. Pozytywnie ocenia zwłaszcza młode gwiazdy, jak Maffashion czy Kasia Tusk, które zachęcały do udziału w protestach społecznych przeciwko reformie sądownictwa. Gospodyni programu "DKF" wie, że niektóre gwiazdy straciły przez to fanów w mediach społecznościowych.
 • Dwa nowe programy Karoliny Korwin-Piotrowskiej

  Dwa nowe programy Karoliny Korwin-Piotrowskiej

  Karolina Korwin-Piotrowska wraca na antenę z dwoma nowymi programami. Na początku sierpnia w TVN Fabuła zadebiutował cotygodniowy magazyn "DKF", w którym dziennikarka rozmawia z ludźmi kina o ich pracy. Na przełomie września i października na antenie TVN Style pojawi się natomiast magazyn "#Sława" - jego tematem będzie popkultura. Gwiazda zapewnia jednak, że program ten nie będzie wzorowany na "Maglu towarzyskim".
 • Karolina Korwin-Piotrowska: Wielokrotnie chciano mnie przekupić

  Karolina Korwin-Piotrowska: Wielokrotnie chciano mnie przekupić

  Polscy celebryci chcieliby czytać laurki na swój temat - uważa Karolina Korwin-Piotrowska. Twierdzi też, że wiele gwiazd opłaca pozytywne doniesienia medialne na swój temat. Sama niejednokrotnie otrzymywała propozycję wydania pozytywnej opinii w zamian za gratyfikację finansową.
 • "Sława" Karoliny Korwin-Piotrowskiej

  "Sława" Karoliny Korwin-Piotrowskiej

  Karolina Korwin-Piotrowska pracuje nad nową książką, która ukaże się późną wiosną. Opowie w niej o historii upowszechniania wizerunku i ludzkiej skłonności do autokreacji. Zamierza udowodnić, że pragnienie dzielenia się swoim wizerunkiem i prywatnością nie jest domeną XXI wieku, a tak wybitne postacie jak królowa Wiktoria, lord Byron czy car Mikołaj II zachwyciliby się możliwościami, jakie dają smartfony i media społecznościowe, gdyby żyli w obecnych czasach.
 • Karolina Korwin-Piotrowska: "Magiel towarzyski" bez zmian

  Karolina Korwin-Piotrowska: "Magiel towarzyski" bez zmian

  "Magiel towarzyski" ma już 10 lat, Karolina Korwin-Piotrowska nie odczuwa jednak znużenia podejmowaną w nim tematyką. Uważa, że polski show-biznes obfituje w ciekawe wydarzenia i stanowi diagnozę polskiego społeczeństwa. Pokazuje, że Polacy są społeczeństwem bardzo powierzchownym, pełnym kompleksów, z niechęcią odnoszącym się do ludzi sukcesu.

Filmy - Karolina Korwin-Piotrowska (8)

 • Karolina Korwin-Piotrowska: "Afera dubajska" to bardzo filmowy temat

 • Karolina Korwin-Piotrowska o politycznym zaangażowaniu gwiazd

  Karolina Korwin-Piotrowska chwali zaangażowanie gwiazd w kwestie społeczno-polityczne. Jej zdaniem rodzimi artyści zaczynają rozumieć, że ich życie to nie tylko ścianki i imprezy show-biznesowe.
 • Dwa nowe programy Karoliny Korwin-Piotrowskiej

  Karolina Korwin-Piotrowska wraca na antenę z dwoma nowymi programami. Na początku sierpnia w TVN Fabuła zadebiutował cotygodniowy magazyn "DKF", w którym dziennikarka rozmawia z ludźmi kina o ich pracy. Na przełomie września i października na antenie TVN Style pojawi się natomiast magazyn "#Sława" - jego tematem będzie popkultura.
 • Karolina Korwin-Piotrowska: Wielokrotnie chciano mnie przekupić

  Polscy celebryci chcieliby czytać laurki na swój temat - uważa Karolina Korwin-Piotrowska. Twierdzi też, że wiele gwiazd opłaca pozytywne doniesienia medialne na swój temat.
 • "Sława" Karoliny Korwin-Piotrowskiej

  Karolina Korwin-Piotrowska pracuje nad nową książką, która ukaże się późną wiosną. Opowie w niej o historii upowszechniania wizerunku i ludzkiej skłonności do autokreacji.
 • Karolina Korwin-Piotrowska: O filmie wypowiada się każdy

  Karolina Korwin-Piotrowska chciała ponownie poprowadzić program telewizyjny o tematyce filmowej. Zrezygnowała jednak z prób realizacji tego pomysłu, uznała bowiem, że w Polsce kinem zajmują się niemal wyłącznie osoby, które nie mają o nim pojęcia.
 • ​Karolina Korwin-Piotrowska pracuje nad nową książką

  ​Karolina Korwin-Piotrowska w swojej nowej książce skupia się na najciekawszych karierach w polskim show-biznesie ostatniego ćwierćwiecza. ​Karolina Korwin-Piotrowska w swojej nowej książce skupia się na najciekawszych karierach w polskim show-biznesie ostatniego ćwierćwiecza. Zdaniem dziennikarki gwiazdy w Polsce coraz częściej budują swoją drogę zawodową na talencie i pracowitości, a nie skandalach.
 • Karolina Korwin-Piotrowska: Polacy blokują pozytywne emocje

  Zdaniem Karoliny Korwin-Piotrowskiej burza wokół urodzinowego zdjęcia jej psa pokazała, że Polacy mają problem z okazywaniem pozytywnych emocji.