Karolina Korwin Piotrowska

Artykuły - Karolina Korwin Piotrowska (21)

 • Zwaśnione polskie gwiazdy pogodziły się dzięki akcji pomagania zwierzętom

  Zwaśnione polskie gwiazdy pogodziły się dzięki akcji pomagania zwierzętom

  Eva Minge do niedawna oskarżała Karolinę Korwin Piotrowską o nakręcanie hejtu. Dziś projektantka mody publicznie deklaruje, że ją kocha i wylewnie dziękuje jej za to, że ta udostępniła w mediach społecznościowych jej apel o pomoc dla kobiety, która przygarnia stare psy i koty.
 • Karolina Korwin-Piotrowska krytykuje gwiazdy za brak zaangażowania w politykę

  Karolina Korwin-Piotrowska krytykuje gwiazdy za brak zaangażowania w politykę

  Popularna dziennikarka słynie z tego, że ostro recenzuje poczynania przedstawicieli rodzimego show-biznesu. Tym razem Karolina Korwin-Piotrowska postanowiła we właściwy sobie sposób skomentować podejście celebrytów do wyrażania swoich opinii na tematy związane z sytuacją polityczną. Dostało się między innymi Julii Wieniawie i Maciejowi Musiałowi.
 • Karolina Korwin Piotrowska obraża Arabów?

  Karolina Korwin Piotrowska obraża Arabów?

  Karolina Korwin Piotrowska od lat zajmuje się recenzowaniem filmów, ale bardziej znana jest z tego, że krytykuje poczynania polskich celebrytów i polityków. Wytyka im wpadki, głupie zachowania, snobizm. Ale szczególnie wyczulona jest na wypowiedzi noszące znamiona rasizmu, ksenofobii, seksizmu. Niestety, jej samej też zdarzają się niefortunne wypowiedzi. W jednej z ostatnich dziennikarka użyła sformułowania, które może być obraźliwe dla Arabów.
 • Karolina Korwin Piotrowska obraża polski Episkopat: "Cholerna, bezmyślna sekta"

  Karolina Korwin Piotrowska obraża polski Episkopat: "Cholerna, bezmyślna sekta"

  Mało która z polskich gwiazd tak często doświadcza na własnej skórze hejtu jak Karolina Korwin Piotrowska. Niedawno dziennikarka opisała przypadek mężczyzny, który wulgarnie ją wyzywał i formułował pod jej adresem groźby karalne. Wydawać by się mogło, że osoba, która tyle razy była obiektem podłych ataków, sama powstrzyma się przed obrażaniem innych. Ale Korwin Piotrowska w swoich opiniach też sięga po hejt.
 • Karolina Korwin Piotrowska: Najbardziej medialny ślub polskich gwiazd?

  Karolina Korwin Piotrowska: Najbardziej medialny ślub polskich gwiazd?

  Plotka, życie w luksusie i głośne medialnie śluby to tematy nowego sezonu magazynu "#Sława". Gościem Karoliny Korwin-Piotrowskiej będzie m.in. Aleksandra Kwaśniewska, która z dużym poczuciem humoru opowiedziała, jak nie mogła wejść do kościoła na swój własny ślub. Dziennikarka jest również zachwycona rozmową z Evą d'Angelo. Jedną z żon z Hollywood gospodyni programu uważa za kobietę zabawną, autoironiczną i świadomą tego, kim jest.
 • Przystanek Woodstock 2016: Rogucki, Ochojska, CETI i Oberschlesien

  Przystanek Woodstock 2016: Rogucki, Ochojska, CETI i Oberschlesien

  Sprawdźcie nowe ogłoszenia Przystanku Woodstock - na Nocnej Scenie ASP zagra Piotr Rogucki, Janina Ochojska opowie o działalności swojej fundacji PAH, a na Drugiej Scenie zagrają CETI i Oberschlesien.
 • Karolina Korwin-Piotrowska: Chcę zdefiniować moje życie poprzez filmy

  Karolina Korwin-Piotrowska: Chcę zdefiniować moje życie poprzez filmy

  W "Krótkiej książce o miłości" Karolina Korwin-Piotrowska dokona subiektywnego przeglądu filmów, które ją zachwyciły, zadziwiły bądź rozczarowały. Dziennikarka zdradza, że weźmie pod lupę minimum 100 pozycji, zarówno kina zagranicznego, jak i polskiego. Pojawią się filmy, które zaintrygowały ją przed laty, a teraz znów do nich powraca, by sprawdzić, jakie emocje wywołują z perspektywy czasu.
 • Karolina Korwin Piotrowska: Edyta Herbuś bardzo mi zaimponowała

  Karolina Korwin Piotrowska: Edyta Herbuś bardzo mi zaimponowała

  "Magiel towarzyski", program, który od ośmiu lat prowadzi Karolina Korwin Piotrowska, w tym sezonie zaskoczy widzów. Wśród gości, z którymi rozmawiała Piotrowska, była m.in. Edyta Herbuś. - Bardzo mi zaimponowała - oceniła tancerkę po spotkaniu.
 • Edyta Herbuś gościem Karoliny Korwin-Piotrowskiej

  Edyta Herbuś gościem Karoliny Korwin-Piotrowskiej

  - Nie jestem potulną myszką, którą można zagonić do kąta i obrażać - mówi Edyta Herbuś. Tancerka postanowiła zakończyć konflikt z Karoliną Korwin-Piotrowską i zaprosiła dziennikarkę na rozmowę. Obie panie uznały, że spotkanie było bardzo wartościowe i choć nadal nie zgadzają się w wielu kwestiach, nabrały jednak do siebie szacunku. Edyta Herbuś będzie pierwszym gościem "Magla towarzyskiego" po wakacyjnej przerwie.
 • Karolina Koriwn-Piotrowska jedyną prowadzącą "Magiel towarzyski"

  Karolina Koriwn-Piotrowska jedyną prowadzącą "Magiel towarzyski"

  Od września Karolina Korwin-Piotrowska zostanie jedyną prowadzącą "Magiel towarzyski" na antenie TVN Style. Z programem po ośmiu latach żegna się Tomasz Kin - informuje portal Wirtualnemedia.pl.

Filmy - Karolina Korwin Piotrowska (1)

 • Karolina Korwin Piotrowska: Najbardziej medialny ślub polskich gwiazd?

  Plotka, życie w luksusie i głośne medialnie śluby to tematy nowego sezonu magazynu "#Sława". Gościem Karoliny Korwin-Piotrowskiej będzie m.in. Aleksandra Kwaśniewska, która z dużym poczuciem humoru opowiedziała, jak nie mogła wejść do kościoła na swój własny ślub. Dziennikarka jest również zachwycona rozmową z Evą d'Angelo. Jedną z żon z Hollywood gospodyni programu uważa za kobietę zabawną, autoironiczną i świadomą tego, kim jest.