Karolina Korwin-Piotrowska

Artykuły - Karolina Korwin-Piotrowska (37)

 • Dwie zwaśnione polskie gwiazdy się pogodziły?

  Dwie zwaśnione polskie gwiazdy się pogodziły?

  Eva Minge do niedawna oskarżała Karolinę Korwin Piotrowską o nakręcanie hejtu. Dziś projektantka mody publicznie deklaruje, że ją kocha i wylewnie dziękuje jej za to, że ta udostępniła w Instagramie jej apel o pomoc dla kobiety, która przygarnia stare psy i koty. Dzięki czemu problem został rozwiązany.
 • Karolina Korwin Piotrowska obraziła Arabów? Ona nie widzi problemu

  Karolina Korwin Piotrowska obraziła Arabów? Ona nie widzi problemu

  Karolina Korwin Piotrowska od lat zajmuje się recenzowaniem filmów, ale bardziej znana jest z tego, że krytykuje poczynania polskich celebrytów i polityków. Wytyka im wpadki, głupie zachowania, snobizm. Ale szczególnie wyczulona jest na wypowiedzi noszące znamiona rasizmu, ksenofobii, seksizmu. Niestety, jej samej też zdarzają się niefortunne wypowiedzi.
 • Koronawirus mu nie straszny. Patryk Vega kręci nowy film

  Koronawirus mu nie straszny. Patryk Vega kręci nowy film

  Wszyscy byli pewni, że ze względu na epidemię koronawirusa cała branża filmowa w Polsce zawiesiła realizację nowych produkcji. Jak poinformowała w mediach społecznościowych znana dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska, jest od tej reguły jeden niechlubny wyjątek...
 • Karolina Korwin Piotrowska obraża polski Episkopat

  Karolina Korwin Piotrowska obraża polski Episkopat

  Mało która z polskich gwiazd tak często doświadcza na własnej skórze hejtu jak Karolina Korwin Piotrowska. Niedawno dziennikarka opisała przypadek mężczyzny, który wulgarnie ją wyzywał i formułował pod jej adresem groźby karalne.
 • Karolina Korwin-Piotrowska odchodzi z TVN!

  Karolina Korwin-Piotrowska odchodzi z TVN!

  Karolina Korwin-Piotrowska po 12 latach postanowiła rozstać się z grupą TVN. Jakie są powody takiej decyzji?
 • Karolina Korwin-Piotrowska: "Afera dubajska" to bardzo filmowy temat

  Karolina Korwin-Piotrowska: "Afera dubajska" to bardzo filmowy temat

  Karolina Korwin-Piotrowska zgadza się, że tzw. afera dubajska to bardzo filmowy temat, który może dobrze się sprawdzić na dużym ekranie. Nie zamierza też oceniać sposobu, w jaki Doda wydaje swoje pieniądze. Jej zdaniem wokalistka nieźle wypadła w filmie "Pitbull. Ostatni pies", choć nie ma dużego talentu aktorskiego.
 • Karolina Korwin-Piotrowska o uzależnionych od sławy celebrytach

  Karolina Korwin-Piotrowska o uzależnionych od sławy celebrytach

  Nadmierna aktywność w mediach społecznościowych i ekshibicjonizm psychiczny to zdaniem Karoliny Korwin-Piotrowskiej przejawy uzależnienia od sławy. Jej zdaniem wielu polskich celebrytów gotowych jest pokazać nawet bardzo intymne części swego życia, aby utrzymać zainteresowanie swoją osobą. Gospodyni programu "DKF" podkreśla też, że większość postów celebryckich pozbawiona jest jakiejkolwiek innej wartości niż reklamowa. Jako przykład artysty, który ciekawie prowadzi swój profil na Instagramie wskazuje Borysa Szyca.
 • Karolina Korwin-Piotrowska: Hejt na pomoc dla Pomorzan

  Karolina Korwin-Piotrowska: Hejt na pomoc dla Pomorzan

  Karolina Korwin-Piotrowska nadal zamierza wspierać Pomorzan. Ma już kilka projektów pomocy, nie będzie jednak mówić o nich publicznie. Twierdzi, że po hejcie, jaki spotkał ją w sierpniu, nie uniesie emocjonalnie kolejnych napastliwych komentarzy.
 • Karolina Korwin-Piotrowska: Nie tylko ścianki i imprezy

  Karolina Korwin-Piotrowska: Nie tylko ścianki i imprezy

  Karolina Korwin-Piotrowska chwali zaangażowanie gwiazd w kwestie społeczno-polityczne. Jej zdaniem rodzimi artyści zaczynają rozumieć, że ich życie to nie tylko ścianki i imprezy show-biznesowe. Pozytywnie ocenia zwłaszcza młode gwiazdy, jak Maffashion czy Kasia Tusk, które zachęcały do udziału w protestach społecznych przeciwko reformie sądownictwa. Gospodyni programu "DKF" wie, że niektóre gwiazdy straciły przez to fanów w mediach społecznościowych.
 • Korwin-Piotrowska atakuje. Tym razem nie celebrytę

  Korwin-Piotrowska atakuje. Tym razem nie celebrytę

  Karolina Korwin-Piotrowska słynie przede wszystkim z dogryzania polskim gwiazdom i pomniejszym celebrytom.

Filmy - Karolina Korwin-Piotrowska (17)

 • Karolina Korwin-Piotrowska: "Afera dubajska" to bardzo filmowy temat

 • Karolina Korwin-Piotrowska o politycznym zaangażowaniu gwiazd

  Karolina Korwin-Piotrowska chwali zaangażowanie gwiazd w kwestie społeczno-polityczne. Jej zdaniem rodzimi artyści zaczynają rozumieć, że ich życie to nie tylko ścianki i imprezy show-biznesowe.
 • Dwa nowe programy Karoliny Korwin-Piotrowskiej

  Karolina Korwin-Piotrowska wraca na antenę z dwoma nowymi programami. Na początku sierpnia w TVN Fabuła zadebiutował cotygodniowy magazyn "DKF", w którym dziennikarka rozmawia z ludźmi kina o ich pracy. Na przełomie września i października na antenie TVN Style pojawi się natomiast magazyn "#Sława" - jego tematem będzie popkultura.
 • Karolina Korwin-Piotrowska: Wielokrotnie chciano mnie przekupić

  Polscy celebryci chcieliby czytać laurki na swój temat - uważa Karolina Korwin-Piotrowska. Twierdzi też, że wiele gwiazd opłaca pozytywne doniesienia medialne na swój temat.