Karolina Gilon

Artykuły - Karolina Gilon (34)

 • ​Karolina Gilon: Sezon pod hasłem "Kobiety"!

  ​Karolina Gilon: Sezon pod hasłem "Kobiety"!

  Trzeci sezon "Ninja Warrior Polska" to przede wszystkim niezwykle silne kobiety, które wielokrotnie zaskoczą widzów Polsatu brawurą i umiejętnościami. Zwinne i szybkie, a do tego piękne i diabelnie silne! Niejednokrotnie udowodnią, że sporty ekstremalne to nie tylko przygoda zarezerwowana dla mężczyzn. Co więcej - kilkoro z uczestniczek zakwalifikuje się po raz pierwszy w historii polskiej edycji show do półfinału...
 • Karolina Gilon: Pierwsza Telekamera?

  Karolina Gilon: Pierwsza Telekamera?

  Karolina Gilon ma szansę na pierwszą w karierze "Telekamerę "Tele Tygodnia". Gwiazda Polsatu otrzymała nominację w kategorii "osobowość telewizyjna".
 • Karolina Gilon przytyła podczas pandemii

  Karolina Gilon przytyła podczas pandemii

  Karolina Gilon odważyła się przyznać na Instagramie, że kilka miesięcy temu odpuściła sobie dietę i treningi, co spowodowało, że przytyła siedem kilogramów. Teraz modelka i prezenterka deklaruje, że znów bierze się za siebie, bo chce być w optymalnej formie przed nagraniem wiosennej edycji "Love Island".
 • Karolina Gilon: Jak przygotowuje się do sylwestra?

  Karolina Gilon: Jak przygotowuje się do sylwestra?

  Jak Karolina Gilon przygotowuje się do prowadzenia Sylwestrowej Mocy Przebojów? Gwiazda Polsatu pochwaliła się w sieci gorącym kadrem. W środku zimy wskoczyła do przydomowego basenu.
 • Karolina Gilon: Totalny odlot

  Karolina Gilon: Totalny odlot

  Tej jesieni Karolinę Gilon zobaczymy w aż dwóch produkcjach Polsatu. Oprócz prowadzenia randkowego show "Love Island. Wyspa miłości" została także gospodynią drugiej edycji "Ninja Warrior Polska". "Czeka nas totalny odlot" - zapowiada Gilon.
 • Karolina Gilon jest wykończona przygotowaniami do programu „Ninja Warrior”

  Karolina Gilon jest wykończona przygotowaniami do programu „Ninja Warrior”

  Pod koniec czerwca poinformowała, że została prowadzącą kolejnej edycji show „Ninja Warrior Polska”. W hitowym programie Polsatu, którego pierwsza edycja przyciągała prawie 1,5 miliona widzów, prezenterka zastąpi Olę Szwed. Teraz Karolina Gilon zdradziła, że dostaje ostry wycisk na planie, a po godzinach ostro trenuje, żeby nie wypaść blado przy uczestnikach programu.
 • Karolina Gilon gospodynią drugiej edycji "Ninja Warrior Polska"

  Karolina Gilon gospodynią drugiej edycji "Ninja Warrior Polska"

  Karolina Gilon poprowadzi drugą edycję show Polsatu "Ninja Warrior Polska". Jako gospodyni programu będzie przyglądać się zmaganiom najodważniejszych Polaków, walczących między sobą o tytuł pierwszego polskiego wojownika ninja.
 • Karolina Gilon: Może zagram w filmie i poprowadzę festiwal muzyczny

  Karolina Gilon: Może zagram w filmie i poprowadzę festiwal muzyczny

  Karolina Gilon nie kryje satysfakcji z tego, że jej kariera w Polsacie nabrała szybkiego tempa. W przyszłości chciałaby jeszcze sprawdzić się w roli gospodyni dużego festiwalu muzycznego i jurorki w talent show. Karolina Gilon ma w zanadrzu jeszcze wiele umiejętności, niewykluczone więc, że kiedyś zaprezentuje się na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" bądź w innym popularnym programie.
 • Karolina Gilon: "Love Island" nie ma konkurencji. To moje pięć minut

  Karolina Gilon: "Love Island" nie ma konkurencji. To moje pięć minut

  Prezenterka z dumą przyznaje, że od początku wierzyła w sukces reality show "Love Island. Wyspa miłości" i nie pomyliła się. Program szybko przypadł widzom do gustu. Karolina Gilon wspomina, że gdy tylko zobaczyła brytyjską wersję programu, od razu była przekonana, że doskonale poradzi sobie w roli prowadzącej.
 • Karolina Gilon ma nowego chłopaka

  Karolina Gilon ma nowego chłopaka

  Karolina Gilon coraz lepiej radzi sobie w polskim show-bizesie. Rozpoznawalność zagwarantował jej program „Top Model”.

Filmy - Karolina Gilon (19)

 • Karolina Gilon: Selfie ze zwycięzcą "Ninja Warrior Polska"

 • Karolina Gilon o "Love Island": Ta edycja będzie zupełnie inna

  Karolina Gilon, prowadząca program "Love Island", zapowiada, że ta edycja będzie zupełnie inna niż poprzednie. Nowe gry, zupełnie nowe zadania dla uczestników to zaledwie część zmian. Nowy sezon na pewno zaskoczy każdego. Kolejne odcinki będą emitowane od poniedziałku do piątku oraz w niedziele w Polsacie i w serwisie ipla.tv.
 • Ninja Warrior Polska od kulis. To trzeba zobaczyć

  Najlepsi prowadzący, znani sportowcy, zacięta rywalizacja, adrenalina na najwyższym poziomie, sportowa nieprzewidywalność i niezwykłe ludzkie historie! Jak wygląda największe sportowe telewizyjne show na świecie od środka? Aleksandra Szutenberg zabiera Państwa za kulisy trzeciej edycji NINJA WARRIOR Polska! Tego nie da się opisać, to trzeba po prostu zobaczyć! Bo jak wyobrazić sobie tarzana w szatni hali sportowej, Spidermana wcinającego karaczany, jak odżywkę przed startem, czy akordeonistę w podeszłym wieku, który okazuje się niesamowicie sprawnym sportowcem! W materiale zza kulis także ciekawostki techniczne dotyczące produkcji, dobrze znani widzom Polsatu Sport komentatorzy – Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski w ferworze walki i aktywni sportowcy, jak Róża Gumienna, Ewa Piątkowska, czy Dominik Zadora tuż przed wyjściem na nieznany tor! To Was nie przekonuje? Zmysłowa Karolina Gilon, kobiety NINJA i zabójczo przystojni – Łukasz Kadziewicz, Rafał Maślak i Rafał Jonkisz też tam będą! A to wszystko tylko tło do zaciętej sportowej rywalizacji niezwykłych wojowników! Kulisy NINJA WARRIOR Polska w materiale wideo!
 • Wiosna 2021 - "Love Island. Wyspa miłości"

  Karolina Gilon poprowadzi po raz kolejny program "Love Island. Wyspa miłości". Tuż przed wylotem do słonecznej Hiszpanii, zdradziła szczegóły trzeciej edycji. Jak będzie? Pierwszy odcinek z nowej ramówki zobaczycie już w niedzielę 28 lutego o godzinie 20:00. Kolejne odcinki "Love Island. Wyspa miłości" od poniedziałku do piątku o godzinie 22:10. Start 1 marca.