Karol Strasburger

Artykuły - Karol Strasburger (72)

 • Kultowe pytania i wpadki w "Familiadzie". Śmiała się z nich cała Polska

  Kultowe pytania i wpadki w "Familiadzie". Śmiała się z nich cała Polska

  Powiedzieć, że teleturniej "Familiada" to produkcja znana, to tak jakby udzielić odpowiedzi, której nie wskazali ankietowani. Niby poprawna, a za zero punktów. Telewizyjne starcie dwóch drużyn, w którym rej wodzi Karol Strasburger, zajmuje poczesne miejsce wśród programów kultowych, które kojarzą po prostu wszyscy. Nie dziwi więc, że niejedno pytanie i odpowiedź z "Familiady" zostały na długo zapamiętane przez widzów, a niektóre znalazły swoją drogę do naszego codziennego języka.
 • Karol Strasburger ma licencję na morsowanie

  Karol Strasburger ma licencję na morsowanie

  Obecnie w Polsce bardzo modne stało się morsowanie. Karol Strasburger zdradził, że ma nawet licencję. Tylko w rozmowie z Darkiem Maciborkiem w RMF FM aktor zdradził, jak przygotowuje się przed morsowaniem.
 • TOP 5 żużlowych występów w telewizji. Gollob i Zmarzlik zdali test u Wojewódzkiego

  TOP 5 żużlowych występów w telewizji. Gollob i Zmarzlik zdali test u Wojewódzkiego

  Żużlowców w telewizji zobaczyć można już nie tylko podczas transmisji z zawodów. Popularność dyscypliny rośnie, a wraz z nią wzrasta liczba zaproszeń zawodników do przeróżnych programów. Widzieliśmy ich już choćby w rozrywkowych show: Jaka to Melodia, Familiada czy na kanapie u Kuby Wojewódzkiego. To właśnie tam, za sprawą Tomasza Golloba i Bartosza Zmarzlika, żużel wszedł na salony.
 • Żużel. Bartosz Zmarzlik i spółka wygrali charytatywną Familiadę. Derby dla Stali Gorzów

  Żużel. Bartosz Zmarzlik i spółka wygrali charytatywną Familiadę. Derby dla Stali Gorzów

  Zwycięstwem Moje Bermudy Stali Gorzów zakończył się noworoczny odcinek specjalny Familiady na antenie TVP 2. Prezes Marek Grzyb, Bartosz Zmarzlik i Wiktor Jasiński pokonali reprezentujących RM Solar Falubaz Zielona Góra: Piotra Protasiewicza, Patryka Dudka i Piotra Żyto. Ten ostatni reprezentował w finale derbowych lokali, jako swego rodzaju „doparowy” dwukrotnego mistrza świata.
 • Żużel. Zmarzlik i spółka w Familiadzie, a Strasburger nie zna żadnych dowcipów o żużlowcach

  Żużel. Zmarzlik i spółka w Familiadzie, a Strasburger nie zna żadnych dowcipów o żużlowcach

  1 stycznia o godzinie 14:00 na antenie TVP 2 odbędzie się transmisja specjalnego odcinka kultowej Familiady. Naprzeciw siebie staną odwieczni lokalni rywale: reprezentanci RM Solar Falubazu Zielona Góra i Moje Bermudy Stali Gorzów na czele z Bartoszem Zmarzlikiem. – Negocjacje o pojawieniu się żużla w Familiadzie trwały od ponad roku – zdradza prowadzący program Karol Strasburger.
 • Żużel. Okiem senatora Dowhana: Jak pomogłem załatwić Familiadę (felieton)

  Żużel. Okiem senatora Dowhana: Jak pomogłem załatwić Familiadę (felieton)

  - Dyrektor Stali zadzwonił, że do Familiady zapraszają, a nie potrafił się do Falubazu dodzwonić. Poprosił mnie o pomoc, zrobiłem, co trzeba, bo żużel takiej promocji potrzebuje. Z chęcią zobaczę derby lubuskie w telewizji. A prowadzący Karol Strasburger to  ma ogromną wiedzę o żużlu, jest kibicem. Trochę pogadaliśmy na Grand Prix w Toruniu, więc wiem – pisze Robert Dowhan.
 • Karol Strasburger straci pracę w TVP?

  Karol Strasburger straci pracę w TVP?

  Czy to koniec Karola Strasburgera w TVP? Prowadzący "Familiady" zabrał głos w Strajku Kobiet. Jego wpis w mediach społecznościowych z pewnością nie przypadnie do gustu kierującemu Telewizją Polską Jackowi Kurskiemu.
 • Karol Strasburger reanimował córeczkę

  Karol Strasburger reanimował córeczkę

  Rok temu Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk wzięli ślub, a w grudniu przywitali na świecie córeczkę Laurę, która od razu stała się dla nich oczkiem w głowie. Aktor wielokrotnie podkreślał, jak wielkim przeżyciem jest dla niego rodzicielstwo. Dla Laury potrafi zrezygnować z wielu rzeczy.
 • Karol Strasburger wyznał, jakim jest ojcem

  Karol Strasburger wyznał, jakim jest ojcem

  Karol Strasburger w wieku 72 lat po raz pierwszy został ojcem. Teraz stanowczo wypowiedział się na temat rodzicielstwa.
 • Karol Strasburger: Człowiek z Konstancina

  Karol Strasburger: Człowiek z Konstancina

  Po latach życia w Warszawie Karol Strasburger wrócił do Konstancina-Jeziorny, skąd pochodzi jego rodzina i gdzie spędził wczesne dzieciństwo. Aktor z zadowoleniem przyjął fakt, że nowy serial z jego udziałem - "Miłość na zakręcie" - kręcony jest właśnie w tym urokliwym miasteczku.

Zdjęcia - Karol Strasburger (23)

 • film.interia.pl
  Karol Strasburger: Serialowy ślub
 • film.interia.pl
  Karol Strasburger: Serialowy ślub
 • film.interia.pl
  Karol Strasburger: Serialowy ślub
 • film.interia.pl
  Karol Strasburger: Serialowy ślub
 • film.interia.pl
  Karol Strasburger: Serialowy ślub

Filmy - Karol Strasburger (9)

 • Karol Strasburger: Nazywają mnie królem sucharów

  Karol Strasburger nie ma nic przeciwko przydomkowi "król sucharów", jaki zyskał dzięki teleturniejowi "Familiada". W nowym serialu TV4 również wcielać się będzie w postać skłonną do żartów i wnoszącą sporo szaleństwa do życia swojej rodziny. Podkreśla jednak, że jest to jedynie kreacja, w życiu prywatnym daleko mu bowiem do człowieka zasługującego na miano żartownisia.
 • Karol Strasburger: Trzeba umieć się bawić

  Zamiłowanie Japończyków do bajek, komiksów i gier odczuwa się na każdym kroku. Nawet kawę można wypić w knajpce jak z bajki. W bajkowe klimaty całkowicie dał się wkręcić Karol Strasburger. Podczas gdy pozostali panowie nie do końca czuli klimat tej dość osobliwej i infantylnej kawiarni, on doskonale się bawił! - Nie umiecie być dzieckiem. Trzeba umieć się bawić! – pouczał kolegów. Piotr Polk zaczął nawet obawiać się o Karola. "A może ty masz udar"? - pytał przyjaciela. Drugi odcinek "Lepiej późno niż wcale" w piątek, 21 września, o godz. 21.35 w Polsacie.
 • Karol Strasburger: Wiek to kwesta naszej mentalności

  Karol Strasburger podkreśla, że mimo swojego wieku, który wynika z dowodu osobistego, nie czuje się emerytem i nie wyobraża sobie, by toczyć leniwe życie w kapciach przed telewizorem. Prezenter jest pełen energii, temperamentu, pozytywnego nastawienia i zapału do podejmowania nowych wyzwań zawodowych.
 • Karol Strasburger: Jak osiągnąć sukces

  Prawdziwość i naturalność - to zdaniem Karola Strasburgera jedyna droga do sukcesu medialnego. Widzowie powinni obdarzać gospodarzy ulubionych programów zaufaniem, do tego niezbędna jest natomiast wiarygodność.