Karol Kłos

Artykuły - Karol Kłos (69)

Filmy - Karol Kłos (21)

 • Siatkówka. Karol Kłos: Mogliśmy wygrać z USA. Wideo

  Gdyby mecz ze Stanami Zjednoczonymi odbył się w innym momencie tego turnieju mogliśmy z nimi wygrać. Po mistrzostwach Europy nasza drużyna potrzebowała trochę czasu, żeby ruszyć - powiedział po przylocie z Japonii reprezentant Polski w siatkówce Karol Kłos.
 • Siatkówka. Karol Kłos po meczu z Finlandią. Wideo

  - Jak zacznie się granie o coś, to myślę, że będziemy gotowi - powiedział środkowy reprezentacji Polski siatkarzy Karol Kłos po wygranej z Finlandią 3:0 na zakończenie XVII Memoriału Huberta Wagnera. W turnieju rozgrywanym w krakowskiej Tauron Arenie triumfowali Brazylijczycy, a Polacy zajęli drugie miejsce. Kłos został wybrany najlepszym środkowym zawodów. Memoriał Wagnera był generalnym sprawdzianem przed kwalifikacjami olimpijskimi, które rozpoczną się w najbliższy piątek. W Gdańsku mistrzowie świata zmierzą się kolejno z Tunezją, Francją i Słowenią. Awans na IO w Tokio uzyska tylko zwycięzca.
 • Aleksiej Spirydonow obraził Karola Kłosa. Czy FIVB wyciągnie konsekwencje?

  Rosyjski siatkarz Aleksiej Spirydonow w mocnych słowach obraził reprezentanta Polski Karola Kłosa. Pod postem na Twitterze napisał - „Polska ku**a”. To nie pierwsze takie zachowanie Rosjanina. W przeszłości kilkukrotnie pokazywał swoje prawdziwe oblicze.
 • Siatkówka. Karol Kłos: Potrzebowałem odpoczynku. Wideo

  - Po mistrzostwie świata z poprzedniego roku wszyscy się cieszyli, a mi było trochę smutno – przyznaje Karol Kłos, środkowy reprezentacji Polski siatkarzy.