Karol Klimczak

Artykuły - Karol Klimczak (21)

 • Lech Poznań. Prezes Karol Klimczak: Do Gliwic po zwycięstwo

  Lech Poznań. Prezes Karol Klimczak: Do Gliwic po zwycięstwo

  - Nie jest tak, że cieszę się ze zwycięstw Legii, ale też nie jest tak, że autokar 20 piłkarzy Lecha pojedzie do Gliwic z myślą: "przegrać, przegrać". Mamy swoje problemy z kontuzjami, ale postaramy się wygrać - zadeklarował prezes Lecha Poznań Karol Klimczak. Jeśli w 37. kolejce "Kolejorz" odbierze punkty Piastowi, a Legia pokona Zagłębie Lubin, to mistrzostwo Polski zostanie w Warszawie.
 • Ekstraklasa. Klimczak: Nie mogliśmy pomóc Wiśle Kraków

  Ekstraklasa. Klimczak: Nie mogliśmy pomóc Wiśle Kraków

  - Nikogo nie cieszą problemy Wisły, ale jako spółka niewiele mogliśmy zrobić. Zadaniem spółki jest zarządzanie rozgrywkami i pozyskiwanie środków pieniężnych. Trudno definiować za kogoś, na co przeznaczyć pieniądze. Czy wybudować np. halę pneumatyczną dla dzieci i młodzieży, czy pozyskać trenera z Hiszpanii - mówi w rozmowie z Interią Karol Klimczak, szef Rady Nadzorczej Ekstraklasy i prezes Lecha Poznań.
 • Lech Poznań. Klimczak odpowiedział Mioduskiemu

  Lech Poznań. Klimczak odpowiedział Mioduskiemu

  Nie milkną echa gorącego finiszu Ekstraklasy. Lech Poznań na własne życzenie odpadł z walki o mistrzostwo, ale to o tym klubie mówi się dziś najgłośniej. Oliwy do ognia dolali kibice, a szefowie Lecha i Legii Warszawa nie unikają wzajemnych zaczepek.
 • Nadciąga podział rekordowych środków z praw telewizyjnych w Ekstraklasie

  Nadciąga podział rekordowych środków z praw telewizyjnych w Ekstraklasie

  Nawet 250 milionów złotych może wynieść nowa, roczna wartość kontraktu, z tytułu transmisji praw telewizyjnych, którą w sezonie 2019/20 otrzymają kluby Lotto Ekstraklasy. Jak zawsze w takich sytuacjach wraca odwieczne pytanie: dzielić po równo, czy premiować najlepsze kluby?
 • Rekordowy sezon Ekstraklasy. Jest nowa rada nadzorcza

  Rekordowy sezon Ekstraklasy. Jest nowa rada nadzorcza

  Na corocznym walnym zgromadzeniu akcjonariuszy Ekstraklasy powołano nową radę nadzorczą ligi. Jej przewodniczącym został Karol Klimczak z Lecha Poznań. Ne zebraniu podsumowano także rekordowy pod względem przychodów sezon Ekstraklasy.
 • Karol Klimczak przewodniczącym rady nadzorczej Ekstraklasy SA

  Karol Klimczak przewodniczącym rady nadzorczej Ekstraklasy SA

  Zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami, prezes Lecha Poznań Karol Klimczak został nowym przewodniczącym rady nadzorczej Ekstraklasy SA. Zastąpił na tym stanowisku Macieja Wandzla.
 • Klimczak szefem, powrót Bońka. Koniec wojny Ekstraklasy SA z PZPN-em!

  Klimczak szefem, powrót Bońka. Koniec wojny Ekstraklasy SA z PZPN-em!

  W najbliższy wtorek dojdzie do zmiany za sterami Ekstraklasy SA. Z naszych informacji wynika, że nowe władze wprowadzą rewolucyjne wręcz zmiany. Najważniejszą będzie zwiększenie ligi do 18 zespołów, czyli 34 kolejek w sezonie, w miejsce dotychczasowych 37. Równie ważne jest to, że z nadejściem rządów Karola Klimczaka z Lecha i z powrotem do rady nadzorczej Zbigniewa Bońka nastąpi koniec wojny Ekstraklasy SA z PZPN-em.
 • Lech Poznań. Prezes Karol Klimczak skomentował rewoltę w Legii

  Lech Poznań. Prezes Karol Klimczak skomentował rewoltę w Legii

  Prezes Lecha Karol Klimczak bronił się długo, ale w końcu zajął stanowisko na temat rewolucji, jakiej w ostatnich dniach w Legii dokonał jej właściciel Dariusz Mioduski, zwalniając dyrektora sportowego Michała Żewłakowa, trenera Jacka Magierę, by zastąpić ich chorwackim zaciągiem, na czele z Romeo Jozakiem.
 • Lech Poznań ma nowego sponsora strategicznego

  Lech Poznań ma nowego sponsora strategicznego

  Nowym sponsorem strategicznym klubu piłkarskiego Lech Poznań została Grupa Finansowa Aforti Holding. Kontrakt ma obowiązywać trzy lata.
 • Lech Poznań domaga się zawieszenia bramkarza Legii Warszawa - Arkadiusza Malarza

  Lech Poznań domaga się zawieszenia bramkarza Legii Warszawa - Arkadiusza Malarza

  Lech Poznań złożył protest – chce, aby Komisja Ligi zajęła się zachowaniem piłkarzy w końcówce meczu 13. kolejki Lotto Ekstraklasy i zawiesiła bramkarza Legii Warszawa Arkadiusza Malarza. Poznański klub nie zgadza się też z karami dla Dawida Kownackiego i Jasmina Buricia.

Filmy - Karol Klimczak (8)

 • Karol Klimczak: Sezon pełen emocji i niespodzianek. Wideo

  - To był dobry sezon Ekstraklasy. Pełen emocji, niespodzianek, meczów, które trzymały w napięciu do końca. W grupie mistrzowskiej i spadkowej wszystko decydowało się do ostatnich minut - podsumował przewodniczący Rady Nadzorczej Ekstraklasy S.A. Karol Klimczak. - Jeżeli chodzi o Lecha Poznań, to zawód. Chcemy zapomnieć o tym sezonie. Chcemy zresetować drużynę Lecha, dokonać zmian - podkreślił Klimczak, który jest prezesem "Kolejorza".
 • Karol Klimczak o "Planie dla piłki". Wideo

  - Pan premier przedstawił ramowe, systemowe rozwiązanie, które realizowane w sposób konsekwentny sprawi, że polska piłka klubowa i reprezentacyjna wejdzie na wyższy poziom - mówił Karol Klimczak, przewodniczący Rady Nadzorczej Ekstraklasy S.A.
 • Klimczak o kroku do przodu Ekstraklasy. Wideo

  Szef rady nadzorczej Ekstraklasy i prezes Lecha Poznań Karol Klimczak o Ekstraklasie o nowej umowie medialnej.
 • Karol Klimczak o problemach Wisły Kraków. Wideo

  - Nikogo nie cieszą problemy Wisły, ale jako spółka niewiele mogliśmy zrobić. Zadaniem spółki jest zarządzanie rozgrywkami i pozyskiwanie środków pieniężnych - mówi w rozmowie z Interią Karol Klimczak, szef Rady Nadzorczej Ekstraklasy i prezes Lecha Poznań.