Karol Bielecki

Synonimy:
Kola,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Karol Bielecki (243)

 • Karol Bielecki stracił oko dokładnie 10 lat temu. I wrócił w wielkim stylu

  Karol Bielecki stracił oko dokładnie 10 lat temu. I wrócił w wielkim stylu

  10 lat temu, w tragiczny sposób, rozpoczęła się jedna z najbardziej niesamowitych historii współczesnego sportu. 11 czerwca 2010 roku jeden z najlepszych piłkarzy ręcznych świata Karol Bielecki stracił oko. A potem ten sam Karol Bielecki dał nieprawdopodobną lekcję życia i wrócił na szczyt
 • ​Sam Ward - ma w głowie 31 śrub i nie widzi na jedno oko. Mimo to chce pojechać na igrzyska

  ​Sam Ward - ma w głowie 31 śrub i nie widzi na jedno oko. Mimo to chce pojechać na igrzyska

  W listopadzie ubiegłego roku świat obiegły dramatyczne wieści dotyczące Sama Warda. Reprezentant Wielkiej Brytanii w hokeju na trawie pomógł wywalczyć swojej drużynie awans na igrzyska, lecz zapłacił za wielką cenę - doznał rozległych obrażeń twarzy, przez co utracił wzrok w lewym oku. Mimo to wrócił już do uprawiania sportu, a teraz deklaruje chęć wyjazdu na igrzyska.
 • Mijający rok czasem pożegnań ze sportem wielu gwiazd

  Mijający rok czasem pożegnań ze sportem wielu gwiazd

  Marit Bjoergen, Ole Einar Bjoerndalen, Daria Domraczewa, Petter Northug, Emil Hegle Svendsen, a w Polsce m.in. Agnieszka Radwańska, Karol Bielecki, Sławomir Szmal i Weronika Nowakowska. W 2018 roku karierę zakończyło wielu znakomitych sportowców.
 • Karol Bielecki: Marzyłem, że będę piłkarzem nożnym

  Karol Bielecki: Marzyłem, że będę piłkarzem nożnym

  Jeszcze w poprzednim sezonie zdobywał bramki dla PGE Vive Kielce. Karol Bielecki - jeden z najlepszych polskich szczypiornistów w historii od kilku miesięcy jest na sportowej emeryturze, ale na rynku wydawniczym pojawiła się już jego biografia pod tytułem "Wojownik". W rozmowie z Patrykiem Serwańskim Bielecki opowiedział o procesie powstawania książki. - To historia o trudnych wyborach, o walce z samym sobą. W trakcie kariery docierały do mnie informacje, że moja historia daje ludziom siłę. Mam nadzieję, że ta książka będzie inspiracją - powiedział.
 • Karol Bielecki o kadrze: Na młode talenty trzeba pracować

  Karol Bielecki o kadrze: Na młode talenty trzeba pracować

  - Kadra jest w fazie przebudowany. Wielu zawodników zakończyło karierę. Nie doczekaliśmy się tego, aby odchodzący zawodnicy byli zastępowani przez młode talenty. Na to trzeba jednak pracować, by były młode talenty i aby młodzież garnęła się do sportu. Wówczas będziemy mieli z czego wybierać i kadra będzie miała naturalną kolej rzeczy i wysoki poziom - ocenił Karol Bielecki, jeden z najlepszych polskich piłkarzy ręcznych w historii.
 • 20. Piknik Olimpijski - gwiazdy sportu zachęcały rodziny do aktywności

  20. Piknik Olimpijski - gwiazdy sportu zachęcały rodziny do aktywności

  20. Piknik Olimpijski na Kępie Potockiej w Warszawie, kolejny raz stał się okazją do prezentacji różnorodności świata sportu. Setki rodzin, pod okiem krajowych multimedalistów, poznawały zarówno dyscypliny znane z igrzysk, jak i nietypowe, rekreacyjne aktywności.
 • Karol Bielecki: Piłka ręczna mnie wychowała

  Karol Bielecki: Piłka ręczna mnie wychowała

  - Piłka ręczna ukształtowała mnie jako człowieka i sportowca, po prostu mnie wychowała. Dała mi szansę na to, żeby to życie było inne. Poznałem wielu wspaniałych ludzi. Wszystko, co osiągnąłem w życiu, zawdzięczam tej dyscyplinie sportu - powiedział Karol Bielecki, który niedzielnym meczem z Orlenem Wisłą Płock zakończył ponad 20-letnią, wspaniałą karierę.
 • PGE Vive Kielce mistrzem Polski w sezonie 2017/2018

  PGE Vive Kielce mistrzem Polski w sezonie 2017/2018

  Piłkarze ręczni PGE Vive Kielce zdobyli 15. tytuł mistrzów Polski. Po zwycięstwie z Orlen Wisłą Płock 33-28 na wyjeździe w pierwszym meczu finałowym, w rewanżu pokonali płocczan 33-29. Niedzielnym spotkaniem karierę zakończył Karol Bielecki.
 • Karol Bielecki: To dla mnie wyjątkowy mecz

  Karol Bielecki: To dla mnie wyjątkowy mecz

  Karol Bielecki, piłkarz ręczny PGE VIVE Kielce, niedzielnym spotkaniem z Orlen Wisłą Płock zakończy swoją ponad 20-letnią karierę. "To na pewno dla mnie wyjątkowy mecz, ale cała moja kariera była wyjątkowa" - powiedział jeden z najwybitniejszych polskich szczypiornistów w historii.
 • Karol Bielecki kończy sportową karierę

  Karol Bielecki kończy sportową karierę

  Karol Bielecki, piłkarz ręczny PGE Vive Kielce i jeden z najwybitniejszych polskich zawodników w historii tej dyscypliny, po sezonie zakończy sportową karierę. "Nie jestem już w stanie tyle dać zespołowi co dawniej" - powiedział podczas specjalnej konferencji prasowej.

Filmy - Karol Bielecki (14)