Karol 2"

Artykuły - Karol 2" (18)

 • "Listy do M." największym hitem

  "Listy do M." największym hitem

  Komedia romantyczna "Listy do M." okazała się pod względem liczby widzów w kinach największym polskim hitem filmowym 2011 roku - obejrzało ją ponad 2 mln osób. W pierwszej trójce znalazły się ponadto "Och, Karol 2" i "1920 Bitwa Warszawska".
 • "Listy do M.": Przebój roku!

  "Listy do M.": Przebój roku!

  "Listy do M." są najchętniej oglądaną produkcją tego roku. Tytuł obejrzało już 1 823 860 widzów - tym samym film zdetronizował komedię "Och, Karol 2", która z wynikiem ponad 1 700 000 widzów była liderem polskiego box office'u.
 • Z kim zatańczy Zielińska?

  Z kim zatańczy Zielińska?

  Kasia Zielińska ("Barwy szczęścia", "Och, Karol 2") już ostro trenuje, przygotowując się do "Tańca z gwiazdami"! Ujawniamy, że jej partnerem został Rafał Maserak, który wygrał już dwie edycje tanecznego show - z Anną Muchą i Julią Kamińską.
 • To był dla niej przełomowy rok

  To był dla niej przełomowy rok

  Jeszcze żaden rok nie zaczął się dla niej od tak fantastycznych sukcesów. Premiera komedii "Och, Karol 2", w której zagrała jedną z głównych ról kobiecych, a tuż potem nagroda Telekamery Tele Tygodnia dla najlepszej aktorki sprawiły, że nowe propozycje od razu posypały się jak z rękawa. I to nie byle jakie.
 • "Piraci..." lepsi od "Och, Karola 2"

  "Piraci..." lepsi od "Och, Karola 2"

  Czwarta część przygód Jacka Sparrowa zdeklasowała rywali w walce o podium polskiego box-office'u. Film przebojem wdarł się na szczyt listy kinowych hitów 2011 roku zarówno pod względem wpływów jak i frekwencji. W premierowy weekend obejrzało go 307 000 widzów.
 • "Och, Karol 2" wkrótce na płytach!

  "Och, Karol 2" wkrótce na płytach!

  Komedia "Och, Karol 2", którą w kinach obejrzało prawie 1,7 mln widzów, zadebiutuje 27 maja na płytach Blu-ray i DVD.
 • "Wygrany": Jest zwiastun!

  "Wygrany": Jest zwiastun!

  W nowym filmie Wiesława Saniewskiego - "Wygrany", który w kinach będziemy mogli oglądać od 18 marca, główną rolę gra Paweł Szajda ("Pod słońcem Toskanii", "Tatarak"), a partneruje mu m.in. Marta Żmuda Trzebiatowska ("Śluby panieńskie", "Och, Karol 2").
 • Wyuzdana Katarzyna Zielińska

  Wyuzdana Katarzyna Zielińska

  Katarzyna Zielińska wcieliła się w jedną z wielbicielek tytułowego bohatera w filmie "Och, Karol 2". Aktorka opowiada o swojej odważnej roli.
 • Życie gwiazd jest udawane

  Życie gwiazd jest udawane

  Marta Żmuda Trzebiatowska zagrała jedną z bohaterek komedii "Och, Karol 2". Jak czuła się w objęciach Piotra Adamczyka i czy już myśli o sobie: jestem gwiazdą? Aktorka opowiada o nowej roli, życiowych decyzjach i marzeniach.
 • Człowiek-papież, który został dziwkarzem

  Człowiek-papież, który został dziwkarzem

  "Och, Karol 2", reż. Piotr Wereśniak, Polska 2011, dystrybutor: InterFilm, premiera kinowa: 21 stycznia 2011

Filmy - Karol 2" (6)