Karol 2

Artykuły - Karol 2 (8)

 • Życie gwiazd jest udawane

  Życie gwiazd jest udawane

  Marta Żmuda Trzebiatowska zagrała jedną z bohaterek komedii "Och, Karol 2". Jak czuła się w objęciach Piotra Adamczyka i czy już myśli o sobie: jestem gwiazdą? Aktorka opowiada o nowej roli, życiowych decyzjach i marzeniach.
 • Całują go bez wytchnienia

  Całują go bez wytchnienia

  Niektórym mężczyznom wydaje się, że posiadanie pięknej narzeczonej, która codziennie czeka w domu z gorącym obiadkiem, i kilku ognistych kochanek w jednym czasie, to raj na ziemi. Nic bardziej mylnego!
 • Natalia Kukulska: "Wierność jest nudna"

  Natalia Kukulska: "Wierność jest nudna"

  W filmie "Och, Karol 2" usłyszymy piosenkę "Wierność jest nudna" w wykonaniu Natalii Kukulskiej.
 • Foremniak drapieżną wariatką

  Foremniak drapieżną wariatką

  Na styczeń 2011 roku planowana jest premiera najnowszej komedii Piotra Wereśniaka "Och Karol 2" na podstawie scenariusza Ilony Łepkowskiej. Jedną z kobiet tytułowego Karola, drapieżną kochankę - Wandę, zagra Małgorzata Foremniak.
 • Adamczyk z pięcioma kobietami

  Adamczyk z pięcioma kobietami

  - Marzenie o tym, żeby posiadać pięć pięknych kobiet w domu, zapewne niejednemu obiło się o głowę - mówi Piotr Adamczyk, odtwórca tytułowej roli w filmie "Och, Karol 2", który w styczniu 2011 roku trafi do kin. - Karol jest w każdym z nas i należy z tym walczyć - dodaje aktor.
 • Coś więcej, niż "Och, Karol 2"

  Coś więcej, niż "Och, Karol 2"

  - Pomysł na ten film początkowo miał być kontynuacją "Lejdis", ale uznałem, że nie należy wchodzić dwa razy do tej samej rzeki i że polscy widzowie zasługują na coś więcej niż "odgrzewane kotlety" w rodzaju "Och, Karol 2" - Reżyser Andrzej Saramonowicz opowiada o idei, stojącej za nową komedią "Jak się pozbyć cellulitu".
 • "Och, Karol 2": Sporo scen łóżkowych

  "Och, Karol 2": Sporo scen łóżkowych

  Zakończyła się praca na planie komedii "Och, Karol 2" w reżyserii Piotra Wereśniaka. W finałowej scenie - ślubie jednej z bohaterek filmu, wzięły udział największe gwiazdy polskiego kina. Premiera obrazu zaplanowana jest na początek 2011 roku.
 • Auto z seksem...

  Auto z seksem...

  Seksowny samochód, którym jeździ najbardziej pożądany mężczyzna, a może seksowny mężczyzna, który jeździ najbardziej pożądanym samochodem?

Zdjęcia - Karol 2 (20)

Filmy - Karol 2 (3)

 • "Och, Karol 2" na Blu-ray i DVD

  Komedia "Och, Karol 2", którą w kinach obejrzało prawie 1,7 mln widzów, zadebiutuje 27 maja na płytach Blu-ray i DVD. Dla fanów filmu przygotowano także specjalne wydania kolekcjonerskie.
 • "Och, Karol" i jego dziewczyny

  Kilka ognistych kochanek jako koszmar na jawie? Na własnej skórze przekona się o tym tytułowy bohater komedii "Och, Karol 2", w którego wciela się Piotr Adamczyk.
 • Anna Mucha wraca na duży ekran!

  W komedii "Och, Karol 2" Anna Mucha wciela się w Mirę, która jako jedyna opiera się urokowi tytułowego bohatera (Piotr Adamczyk). Dlaczego? Bo woli kobiety!