Karl Lagerfeld

Artykuły - Karl Lagerfeld (19)

Filmy - Karl Lagerfeld (5)

 • Karl Lagerfeld nie żyje.

  W wieku 85 lat zmarł legendarny dyktator mody.
 • Świat mody Karla Lagerfelda

  Kreacje Karla Lagerfelda są jak dzieła sztuki - dlatego Muzeum Sztuki w Bonn prezentuje wystawę poświęconą jednemu z najbardziej znanych dyktatorów mody. Wszystko zaczęło się od żółtego płaszczyka.
 • Nietypowy pokaz mody! Jedni robią to w kościele, inni w…

  Karl Lagerfeld - dyrektor kreatywny Chanel - co sezon przygotowuje ciekawe scenografie do swoich pokazów. Ale ten na pewno będzie gorąco komentowany i pozostanie w pamięci na długo. Lagerfeld zamienił bowiem wybieg w... supermarket. Modelki, które prezentowały projekty słynnego krawca, przechadzały się między półkami, pchając wózki pełne różnych produktów.
 • Karl Lagerfeld: Atmosferę Rzymu wyrażam w moich kolekcjach

  Karl Lagerfeld i Silvia Venturini Fendi zaprezentowali kolekcję Fendi wiosna-lato 2013. Włoski dom mody Fendi podał także informację, że sfinansuje remont Fontanny di Trevi w Rzymie. W zamian, obok fontanny, zostanie umieszczona tabliczka z informacją o tym, kto sfinansował pracę. W ostatnim czasie okazało się, że Fontanna di Trevi, która w maju zeszłego roku obchodziła jubileusz 250-lecia, coraz bardziej niszczeje. Najbardziej znana barokowa fontanna Rzymu była budowana przez 30 lat z inicjatywy papieża Klemensa XII, w miejscu poprzedniej fontanny, i została odsłonięta 22 maja 1762 roku.