kark

Artykuły - Kark (11)

 • Ból karku: najczęstsze przyczyny, skuteczna pomoc

  Ból karku: najczęstsze przyczyny, skuteczna pomoc

  Dokucza niejednej z nas po pobycie na chłodzie, stresującej sytuacji, przepracowaniu. Przeczytaj, co zrobić, aby kark przestał boleć. Mrowienie, sztywność mięśni, czasem silny ból uniemożliwiający ruchy głową – takie objawy najczęściej towarzyszą dolegliwościom karku. Co ciekawe, uskarżają się na nie nawet młode osoby.
 • Steiner nie utrzymał sztangi ważącej 196 kg i spadła mu na kark

  Steiner nie utrzymał sztangi ważącej 196 kg i spadła mu na kark

  Złoty medalista igrzysk w Pekinie w podnoszeniu ciężarów w kategorii +105 kg Niemiec Matthias Steiner w trakcie rywalizacji w rwaniu w olimpijskim turnieju w Londynie doznał kontuzji karku, gdy nie utrzymał nad głową sztangi ważącej 196 kg. Złoty medal zdobył mistrz świata z 2011 roku z Paryża Irańczyk Behdad Salimikordasiabi.
 • Jak zdać egzamin ustny?

  Jak zdać egzamin ustny?

  Tylko za same usta - o innych częściach ciała nie wspominając - powinniśmy codziennie dziękować naturze. Nie dość, że są jedną wielką strefą erogenną, to jeszcze wprawny kochanek potrafi nimi dokonać cudów w łóżku. Sprawdzamy, jak to działa na kobiety.
 • 5 ćwiczeń na bolący kark

  5 ćwiczeń na bolący kark

  Podajemy zestaw 5 ćwiczeń, które pomogą zredukować ból karku i ramion u osób pracujących w biurze.
 • Kark zapewnił punkty Legii

  Szczęście sprzyjało Legii w sobotnie popołudnie. Warszawianie po słabym meczu wymęczyli jednobramkowe zwycięstwo z dzielnie broniącym się ŁKS. Gol na wagę trzech punktów padł w ostatniej minucie doliczonego czasu gry. Strzelił go piłkarz gości, Robert Sierant, który skierował piłkę do siatki... karkiem.
 • Które auto złamie Ci kark

  Które auto złamie Ci kark

  Ponieważ większość producentów nauczyła się już konstruować samochody pod kątem przeprowadzanych przez euroNCAP testów zderzeniowych, organizacja wyszukuje coraz to nowe sprawdziany.
 • Dziady i złamany prapolski kark

  Dziady i złamany prapolski kark

  Halloween? Sprawa całkiem fajna i zabawna: kinowe noce z filmami Tima Burtona, pijane czarownice i wampiry na okolicznościowych imprezach w pubach i klubach jak Polska długa i szeroka. Ale słowiańskie dziady są o wiele bardziej fascynującą tradycją.
 • Pieczeń karkowa w miodzie

  Oryginalny przepis na karkówkę.
 • 50 Cent złamie kark

  50 Cent złamie kark

  Gwiazda rapu 50 Cent zaczął kolejny konflikt, tym razem z raperem Lil' Waynem.