karetka

Artykuły - Karetka (36)

 • Są wyniki sekcji zwłok małżeństwa z Kamionki Małej

  Są wyniki sekcji zwłok małżeństwa z Kamionki Małej

  Są już wstępnie wyniki sekcji zwłok małżeństwa z Kamionki Małej w regionie limanowskim. 58-letni mężczyzna zmarł, po tym jak karetka dotarła do niego z opóźnieniem, bo dyspozytor wysłał ją do innej miejscowości o podobnej nazwie. Niedługo później w limanowskim szpitalu zmarła jego 56-letnia żona. Prokuratura wszczęła śledztwo w tej sprawie. Postępowanie ma wyjaśnić okoliczności i przyczyny zgonu obu osób.
 • RMF24: 13-latek z nożem w głowie operowany

  RMF24: 13-latek z nożem w głowie operowany

  Chirurdzy ze szpitalnego oddziału ratunkowego w Siedlcach operowali 13-latka, który trafił do szpitala z nożem wbitym w głowę. Nieszczęśliwy wypadek zdarzył się wczoraj.
 • ​Szokujące dane: Zamiast ratować chorych, jeżdżą do pijanych

  ​Szokujące dane: Zamiast ratować chorych, jeżdżą do pijanych

  Ratownicy medyczni ze Stacji Rejonowej Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu - tylko od początku roku - zmarnowali prawie 1400 godzin na wezwania do pijanych, którym nic nie dolegało - informuje "Głos Wielkopolski".
 • Wypadek karetki, 2 osoby ranne

  Wypadek karetki, 2 osoby ranne

  Karetka jadąca na sygnale zderzyła się z autem osobowym w Ostrowcu Świętokrzyskim - informuje RMF FM. Ranne zostały dwie osoby.
 • Dachowanie karetki na Dolnym Śląsku

  Dachowanie karetki na Dolnym Śląsku

  ​Między Bolesławcem a Kraśnikiem na Dolnym Śląsku doszło do poważnego wypadku karetki pogotowia, w wyniku którego 80-letnia pacjentka, sanitariuszka oraz kierowca trafili do szpitala. Nie doznali jednak obrażeń.
 • Wrocław: Zderzenie karetki z ciągnikiem

  Wrocław: Zderzenie karetki z ciągnikiem

  Do zderzenia karetki i ciągnika doszło na ul. Borkowskiej we Wrocławiu.
 • ​Trzy osoby ranne w zderzeniu karetki z osobówką

  ​Trzy osoby ranne w zderzeniu karetki z osobówką

  Karetka zderzyła się z samochodem osobowym na ul. Włókniarzy w Łodzi. Do wypadku doszło na wysokości ul. Srebrzyńskiej. Trzy osoby zostały niegroźnie poszkodowane. Kierowcy muszą spodziewać się utrudnień na trasie w kierunku Zgierza.
 • Zmarł uczestnik Biegnij Warszawo

  Zmarł uczestnik Biegnij Warszawo

  Zmarł jeden z uczestników imprezy Biegnij Warszawo. Jak poinformowała stacja TVN24, mężczyzna zasłabł na mecie, a reanimacja nie przyniosła efektów.
 • Jest świadek zderzenia cysterny z karetką

  Jest świadek zderzenia cysterny z karetką

  Do prokuratury w Trzebnicy zgłosił się świadek, który widział wczorajszy wypadek na drodze numer 5 koło Prusic na Dolnym Śląsku. Kierowca cysterny zderzył się tam czołowo z kierowcą karetki pogotowia szpitala w Sosnowcu. Zginął kierowca karetki.
 • Karetka zderzyła się z cysterną na drodze krajowej nr 5

  Karetka zderzyła się z cysterną na drodze krajowej nr 5

  Do zderzenia cysterny z karetką transportu sanitarnego doszło w środę przed południem na drodze krajowej nr 5 w okolicach Prusic (woj. dolnośląskie). Zginął kierowca ambulansu, a ranny kierowca cysterny trafił do szpitala. Drogę odblokowano po ponad sześciu godzinach.