karawan

Artykuły - Karawan (7)

 • Kraj Chabarowski: Pół tony kawioru w karawanie

  Kraj Chabarowski: Pół tony kawioru w karawanie

  Rosyjska policja w Kraju Chabarowskim na Dalekim Wschodzie Federacji Rosyjskiej zatrzymała samochód karawan, w którym znalazła pół tony kawioru.
 • Palikot: Odwołajmy "karawanę z gibonami, Głodziami i Gowinami"

  Palikot: Odwołajmy "karawanę z gibonami, Głodziami i Gowinami"

  Janusz Palikot apelował podczas debaty w Sejmie, by odwołać "karawanę z gibonami, Głodziami i Gowinami" i zafundować Polsce "rząd, jakiego oczekuje". Lider RP ocenił, że prokuratura nie jest niezależna. Krytykował też ministra sprawiedliwości Jarosława Gowina.
 • Karawan z ciałem abp. Życińskiego w drodze do Chełma

  Karawan z trumną z ciałem abp. Józefa Życińskiego wyjechał w środę rano z Tarnowa do Chełma w archidiecezji lubelskiej, gdzie trwać będą dalsze uroczystości żałobne po śmierci metropolity lubelskiego.
 • "Psy szczekają, karawana idzie dalej"

  "Psy szczekają, karawana idzie dalej"

  W 2010 roku Hate obchodził 20. urodziny. Od epigonów amerykańskiego death metalu z początku lat 90. po śmiałe eksperymenty na styku różnych stylów w nowoczesnym wydaniu z XXI wieku, choć bez utraty pierwotnej agresji - droga, którą w ciągu ostatnich dwu dekad przebył warszawski zespół, jak sam przyznaje w rozmowie z Bartoszem Donarskim Adam The Frist Sinner (wokal / gitara), była długa i dość kręta.
 • Policyjny karawan

  Policyjny karawan

  Czarny - stylizowany na karawan - samochód z przyczepą mającą działać na wyobraźnię kierowców i pieszych będzie jeździł od piątku przez trzy dni w okolicach cmentarzy w Radomiu.
 • Emeryt skapitalizowany, karawana jedzie dalej

  Emeryt skapitalizowany, karawana jedzie dalej

  W 2009 roku przejdzie na emeryturę pierwsza grupa ubezpieczonych, członków II filara - będzie to, jak się szacuje, ok. 3 tys. kobiet, które osiągnęły wiek emerytalny - 60 lat. Należy im się emerytura z dwóch źródeł - z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych i OFE.
 • Świetne filmy na OFF Camera

  Świetne filmy na OFF Camera

  Dwa świetne filmy w konkursie Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego OFF Camera. "Karawan dusz" i "Parking" to historie rozgrywające się we współczesnych Chinach.