Karate

Artykuły - Karate (72)

Filmy - Karate (5)

 • Sentymentalne zdjęcie Anny Lewandowskiej. Wpisem poruszyła internautów. Wideo

  Anna Lewandowska obecnie zajmuje się promocją zdrowego stylu życia. Niegdyś osiągała sukcesy w karate tradycyjnym. I to właśnie w nawiązaniu do starych czasów opublikowała zdjęcie z wpisem na temat tego jak zmieniła się dzięki temu sportowi.
 • Ten chłopiec skradnie serce każdego. Tylko zobaczcie

  Maluch bardzo chciał wziąć udział w treningu karate. Zobaczcie jego urocze próby powtarzania po starszych kolegach.
 • Policjantki walczą o bezpieczeństwo kobiet

  Te kobiety trenują karate od pół roku. Wszystkie należą do nowej elitarnej jednostki indyjskiej policji. – Będziemy szkolić uczennice i studentki. Udamy się też do dzielnic mieszkalnych i zorganizujemy tam zajęcia karate – mówi Bharti Wadhwa, szefowa kobiecej jednostki policji w Delhi. Wszystko po to, aby kobiety potrafiły się same obronić. To właśnie w New Delhi doszło do głośnych przypadków napaści na tle seksualnym, a miejscowe organy ścigania wciąż otrzymują nowe zgłoszenia. Dla Hindusek przemieszczanie się po stolicy nie zawsze jest miłym doświadczeniem, dlatego obecność policjantek w środkach publicznego transportu bardzo podoba się pasażerkom. - Jeżeli będziemy się bać, mężczyźni będą pozwalać sobie na jeszcze więcej – komentuje mieszkanka Delhi. Czy policyjna akcja przyniesie pożądany skutek?
 • Robert Moskwa: Karate mnie zahartowało

  Wielką pasją Roberta Moskwy jest karate. Aktor prowadzi nawet własną szkołę tej sztuki walki. - Aktorstwo i karate wcale się nie wykluczają; nie spędzam na planie 365 dni w roku - mówi.