karambol

Artykuły - Karambol (76)

Filmy - Karambol (6)

 • Trochę śniegu i... karambol gotowy. Nagły atak zimy w USA

  Kultura jazdy amerykańskich kierowców w zimowych warunkach pozostawia wiele do życzenia. Z reguły nie potrafią dostosować prędkości do śliskiej nawierzchni, co prowadzi do wielu wypadków, a często karamboli. Tak też było w stanie Ohio, gdzie w okolicach Hudson zderzyło się ponad 60 pojazdów. 12 osób trafiło do szpitali z ranami niezagrażającymi życiu. (STORYFUL/x-news)
 • Karambol z udziałem 21 aut w Jaworznie. Jedna osoba nie żyje

  Jedna osoba zginęła a 11 zostało rannych w wyniku dwóch karamboli z udziałem łącznie 21 pojazdów na wiadukcie niedaleko Jaworzna. Na pasie w kierunku Częstochowy zderzyło się siedem aut, w stronę przeciwną - w kierunku Bielska-Białej - 14. Do wypadku przyczynił się gęsty dym unoszący się spod wiaduktu, gdzie płonęły nielegalnie przywiezione tam zużyte opony. Sprawę badają policja i prokuratura. (TVN24/x-news)
 • Karambol z udziałem ponad 50 samochodów

  Ponad 50 pojazdów wzięło udział w karambolu w stanie Ohio. Przyczyną zdarzenia były między innymi gwałtowne opady śniegu, które ograniczały kierowcom widoczność. Pojazdy nie były w stanie utrzymać równowagi na jezdni, co doprowadziło do zderzeń. (STORYFUL/x-news)
 • Potężny karambol na autostradzie

  Trzy osoby zginęły, a co najmniej 20 zostało rannych w karambolu na autostradzie w Michigan City w Indianie. Autostrada została zablokowana na wiele godzin. W wypadku zniszczonych zostało ponad 30 aut. Przyczyną karambolu były najprawdopodobniej trudne warunki pogodowe. W momencie wypadku nad autostradą szalała potężna śnieżyca.