karaluch

Artykuły - Karaluch (7)

 • Nazwij robaka imieniem byłego chłopaka

  Nazwij robaka imieniem byłego chłopaka

  Jak zemścić się na swoim ex i dać upust wściekłości? Pracownicy ogrodu zoologicznego w Wielkiej Brytanii mają niecodzienny pomysł.
 • Gwiazdy czytają "Karaluchy"

  Gwiazdy czytają "Karaluchy"

  Borys Szyc, Danuta Stenka i Magdalena Cielecka - to tylko niektóre z gwiazd, biorących udział w nagraniu audiobooka powieści "Karaluchy", której autorem jest norweski pisarz Jo Nesbo.
 • Lady Gaga wystąpi w kapeluszu z żywymi karaluchami

  Lady Gaga wystąpi w kapeluszu z żywymi karaluchami

  Gwiazda muzyki pop Lady Gaga chce wystąpić w kapeluszu z wbudowaną klatką na karaluchy, tak by insekty mogły pełzać po jej głowie. Powód? Ponoć karaluchy dobrze reagują na jej muzykę...
 • Klip roku? Karaluch, wymioty, samobójstwo...

  Klip roku? Karaluch, wymioty, samobójstwo...

  Gwiazdor hip hopu Kanye West nie ma wątpliwości. "Yonkers" Tyler, The Creator to klip roku 2011!
 • Jestem karaluchem, który przetrwa

  Jestem karaluchem, który przetrwa

  Pod koniec 2010 roku INTERIA.PL spotkała się z Tymonem Tymańskim, by porozmawiać między innymi o kondycji krajowej sceny muzycznej. Jak się okazało, muzyk występujący w swej barwnej historii z takimi formacjami, jak Miłość czy Kury, był w minorowym nastroju. W rozmowie z Arturem Wróblewskim poinformował o rozwiązaniu wytwórni Biodro Records. - Trzeba się podzielić na mniejsze szalupy i ratować - stwierdził trójmiejski artysta.
 • Dave Grohl wbrew pogłoskom żyje

  Dave Grohl wbrew pogłoskom żyje

  Dave Grohl, były muzyk Nirvany i obecnie lider Foo Fighters, zdementował pojawiające się ostatnio w internecie niedorzeczne plotki na temat swojej śmierci. "Jestem jak karaluch. Nie tak łatwo mnie wykończyć" - skomentował z humorem Dave.
 • "Mentalność karalucha"

  "Mentalność karalucha"

  Audioslave to grupa składająca się z byłych muzyków Rage Against The Machine i Chrisa Cornella, byłego wokalisty Soundgarden. Jednak artyści za wszelką cenę chcą uniknąć porównań muzyki Audioslave z dokonaniami poprzednich, bardzo zresztą zasłużonych, zespołów. Debiut "Out Of Exile", drugiego albumu formacji, na pierwszym miejscu listy amerykańskich bestsellerów płytowych pokazał, że Cornell i koledzy zmierzają w dobrym kierunku i powoli wychodzą z cienia przeszłości. Z okazji wydania wspomnianej płyty muzycy opowiedzieli o różnicy pomiędzy debiutem a drugą płytą, Ricku Rubinie bez którego nie byłoby Audioslave i przyszłości czekającej formację.

Filmy - Karaluch (3)