kąpiel

Artykuły - Kąpiel (206)

 • Pomysły na zabawy w kąpieli

  Pomysły na zabawy w kąpieli

  Są dzieci, które uwielbiają przesiadywać w wannie i takie, dla których kąpiel jest nieprzyjemnym obowiązkiem. Jednym i drugim warto zaproponować zabawy umilające ten czas, dostarczające nowych bodźców, rozwijające i po prostu sprawiające radość.
 • Dlaczego noworodki płaczą podczas kąpieli?

  Dlaczego noworodki płaczą podczas kąpieli?

  Dzwonią i piszą do nas młode mamy, zaniepokojone tym, że ich nowo narodzone maleństwa podczas kąpieli przeraźliwie płaczą. O to, czy jest to typowa sytuacja, czy płacz noworodków wynika raczej z błędów ich rodziców, zapytaliśmy naszego redakcyjnego eksperta.
 • Sposób na gęsią skórkę, kąpiel dla stóp

  Sposób na gęsią skórkę, kąpiel dla stóp

  Często po zimie skóra na ramionach przypomina tzw. gęsią skórkę. Pozbędziesz się jej w prosty sposób.
 • Nawilżająca kąpiel rumiankowa dla relaksu stóp

  Nawilżająca kąpiel rumiankowa dla relaksu stóp

  3 łyżki suszonego rumianku lub 3 torebki herbatki z rumianku 5 łyżek siemienia lnianego, sok z dużej cytryny.
 • RMF24: Zmarł mężczyzna, który zasłabł podczas kąpieli morsów

  Nie żyje mężczyzna, który wczoraj zasłabł i przewrócił się w wodzie po noworocznej kąpieli morsów w Gdańsku. Wstępne informacje mówiły o tym, że jego życiu nic nie zagraża.
 • Olejek – do kąpieli najlepszy

  Olejek – do kąpieli najlepszy

  Lśniące, gładkie ciało było w starożytności synonimem zdrowia i piękna. Dlatego m.in. Egipcjanki dodawały do kąpieli pachnące olejki, które uelastyczniały skórę. Warto pójść w ich ślady i zafundować sobie supernatłuszczającą kąpiel, szczególnie wtedy, gdy masz suchą skórę.
 • Co dodać do kąpieli stóp?

  Co dodać do kąpieli stóp?

  Wspaniale zmiękcza szorstkie pięty i skórki przy paznokciach. Kąpiel stóp usuwa również zmęczenie i świetnie pobudza krążenie. A to w okresie jesienno-zimowym jest potrzebne nie tylko osobom z tendencją do zimnych stóp.
 • Jak nawilżyć i ujędrnić skórę: Pomogą kąpiele

  Jak nawilżyć i ujędrnić skórę: Pomogą kąpiele

  Zimą skóra spragniona jest wilgoci i odżywienia. By zachowała gładkość i jędrność – pielęgnację i zabiegi połącz z kąpielami. Cudownie cię odprężą.
 • 4 odżywcze kąpiele

  4 odżywcze kąpiele

  Jesienią skóra łaknie witamin i minerałów. Dostarczysz jej ich, odpoczywając w wannie wypełnionej wodą i... domowymi eliksirami!
 • 10 rad, by maluch polubił kąpiel

  10 rad, by maluch polubił kąpiel

  Nie zawsze pluskanie się w wanience jest dla malca przyjemnością.

Filmy - Kąpiel (29)

 • Kąpiel w basenie w towarzystwie geparda

  Kiedy ten turysta postanowił wziąć kąpiel w basenie, nie sądził, że będzie miał takie towarzystwo. Ku jego zdziwieniu nad wodą pojawił się... gepard! Spragnione zwierzę, zamieszkujące pobliski rezerwat, przyszło się napić. Okazało się, że dziki kot był tak przyjacielski, że mężczyzna postanowił go pogłaskać. (STORYFUL/x-news)
 • Ten pies uwielbia kąpiel w wannie

  Dla tego psa kąpiel w wannie to największa przyjemność. Wykorzystując nieuwagę właścicieli, wskakuje do wody przy każdej możliwej okazji. Jak widać, bardzo niechętnie opuszcza łazienkę. (STORYFUL/x-news)
 • To miał być romantyczny wieczór. Niestety...

  Romantyczna kąpiel została przerwana, kiedy włosy kobiety podpaliły się od małej świeczki, która leżała tuż obok wanny.
 • Dziesięć zasad bezpiecznych kąpieli na wakacjach

  Policyjne statystyki są przerażające. Co roku w polskich wodach tonie wiele osób. Aby uniknąć problemów podczas np. nadmorskich kąpieli, trzeba pamiętać o kilku podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Oto dziesięć najważniejszych. (Agencja TVN/x-news)