Kantor

Artykuły - Kantor (29)

 • Kantory wrobione w kasę fiskalną. Eksperci dziwią się nowemu obowiązkowi

  Od kwietnia br. punkty wymiany walut będą wydawać paragony. Nie rozumieją jednak, po co ta zmiana, skoro są zwolnione z VAT, a przychód można im sprawdzić na podstawie ewidencji dewizowych.
 • Internetowy Kantor Walutowy eksportowym produktem Alior Banku

  Internetowy Kantor Walutowy eksportowym produktem Alior Banku

  Polskie banki znane są z innowacyjności. Nie dziwi zatem fakt, że wprowadzają swoje rozwiązania poza granicami naszego kraju. Przykład? Usługi oferowane klientom w Rumunii przez Alior Bank wspólnie z Telekom Romania, w tym dobrze znany u nas internetowy Kantor Walutowy.
 • Poczta Polska uruchomiła internetowy kantor

  Poczta Polska uruchomiła internetowy kantor

  Poczta Polska uruchomiła internetowy kantor, z którego mogą korzystać klienci indywidualni i firmy - poinformowała w poniedziałek spółka. Dodano, że klienci mogą korzystać m.in. z darmowych przelewów w złotych do wszystkich banków, a także walutowych do niektórych polskich banków.
 • Uwolnij się od tego kursu i zapłać niższą ratę

  Uwolnij się od tego kursu i zapłać niższą ratę

  Ustawa antyspreadowa już od ponad 1,5 roku pozwala kupować taniej franki czy euro potrzebne na spłatę rat kredytów walutowych. W tym czasie wielu kredytobiorców zdążyło już zaoszczędzić ponad 1000 zł. Z wyliczeń firmy Expander wynika bowiem, że co miesiąc można w ten sposób zyskać nawet 80 zł. Wciąż jednak wiele osób obawia się samodzielnych zakupów waluty.
 • Rosyjski Acron Group chce przejąć Azoty Tarnów

  Rosyjski Acron Group chce przejąć Azoty Tarnów

  - Wyższa cena w wezwaniu na Tarnów byłaby nieuzasadniona - ocenił na spotkaniu z dziennikarzami Władimir Kantor, wiceprezes rosyjskiej grupy Acron. Dodał, że Acron zakłada rozwój obecnych zakładów produkcyjnych ZA Tarnów i nie ma też planów wycofania spółki z giełdy.
 • Kantory internetowe rosną jak grzyby po deszczu

  Kantory internetowe rosną jak grzyby po deszczu

  Rośnie się liczba osób wymieniających walutę online, a z nimi liczba kantorów internetowych. Z danych zebranych przez Expandera wynika, że ich spready dla franka szwajcarskiego wynoszą od 1 gr. do 7 gr. podczas gdy w bankach jest to przeciętnie aż 21 gr. W rezultacie kantory internetowe pozwalają obniżyć ratę kredytu nawet o 81 zł.
 • Kantory w sieci bez żadnego nadzoru

  Kantory w sieci bez żadnego nadzoru

  Kantory działające w internecie obracają grubymi milionami bez nadzoru ze strony instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo finansowe w naszym kraju: NBP i KNF - stwierdza "Dziennik Gazeta Prawna".
 • Błagałem o "Mrocznego rycerza"!

  Błagałem o "Mrocznego rycerza"!

  Joel Schumacher? To prawda, są w Hollywood bardziej rozpoznawalne nazwiska. Amerykański reżyser w ciągu swojej trwającej 30 lat kariery zdołał nakręcić jednak aż 25 filmów. To one są jego wizytówką. Tym, którzy słyszą o nim po raz pierwszy, z pewnością więcej powiedzą tytuły: "Upadek" (1993) z Michaelem Douglasem, "Klient" (1994) z Susan Sarandon, "Batman Forever" (1995), "Upiór w operze" (2004).
 • Polacy nie przebrnęli eliminacji w Starych Jabłonkach

  Polskie pary Piotr Kantor i Bartosz Łosiak oraz Michał Leźnicki i Marek Makowski nie przebrnęły eliminacji do turnieju głównego zawodów cyklu World Tour w siatkówce plażowej w Starych Jabłonkach.
 • Cracovia wygrała z Resovią 4-3

  Cracovia wygrała z Resovią 4-3

  Sześć w sobotę, siedem w środę - tyle bramek padało w dwóch ostatnich meczach kontrolnych Cracovii. W odróżnieniu jednak od weenekdowego spacerku z Zagłębiem Sosnowiec (6-0), z Resovią nie było już tak łatwo. Krakowianie musieli się sporo napracować, aby wygrać 4-3.