Kansas

Artykuły - Kansas (11)

 • Kansas: Koncert w Polsce odwołany

  Kansas: Koncert w Polsce odwołany

  Amerykańska grupa Kansas, znana z przeboju "Dust In The Wind", odwołała europejską trasę. Oznacza to, że formacja nie pojawi się 14 lipca w Sali Ziemi w Poznaniu.
 • Kansas powraca do Polski na jeden koncert

  Kansas powraca do Polski na jeden koncert

  Po trzech latach do Polski powróci amerykańska grupa Kansas, znana z przeboju "Dust In The Wind". Zespół zagra 14 lipca w Sali Ziemi w Poznaniu.
 • Kolejna zdobycz łowców burz - potężne tornado w stanie Kansas

  Na filmie nakręconym przez amerykańskich łowców burz: Potężne tornado w stanie Kansas.
 • USA: Santorum zwyciężył w stanie Kansas

  USA: Santorum zwyciężył w stanie Kansas

  Były senator Rick Santorum, ubiegający się o nominację na kandydata Partii Republikańskiej w wyborach prezydenckich w USA, zwyciężył w sobotnich konferencjach partyjnych (caucuses) Republikanów w stanie Kansas.
 • Zakpili z antygejowskiej manifestacji

  Zakpili z antygejowskiej manifestacji

  Amerykańska formacja Foo Fighters ośmieszyła uczestników wiecu z radykalnego kościoła Westboro Baptist, którzy protestowali przed koncertem grupy w Kansas City.
 • Składanka rockowych weteranów

  Składanka rockowych weteranów

  "Moonstone Project" - tak nazywa się zbiór rockowych weteranów, którzy skrzyknęli się by nagrać kolejną składankę. Wśród najbardziej znanych uczestników są muzycy związani z takimi legendami hard rocka jak Deep Purple (Glenn Hughes, Ian Paice), Black Sabbath (Glenn Hughes), Rainbow (Graham Bonnet), Whitesnake (Tony Franklin) czy Kansas (Steve Walsh).
 • Kerry Livgren i Proto-KAW

  Kerry Livgren i Proto-KAW

  Kerry Livgren znany jest przede wszystkim jako współautor największych hitów amerykańskiej grupy Kansas. Z początkiem 2004 roku będziemy mogli usłyszeć jego nagrania z zespołem Proto-KAW, który istniał jeszcze przed powstaniem Kansas.
 • Kansas: DVD i podwójne CD

  Kansas: DVD i podwójne CD

  Legendarna amerykańska formacja Kansas, jedna z najsłynniejszych grup grających progresywną odmianę rocka po drugiej stronie Atlantyku, przygotowała dla swoich fanów miły prezent w postaci płyty DVD i podwójnej płyty koncertowej. Obydwie pozycje trafią do sprzedaży w USA 8 października.
 • Khymera: Nowa supergrupa we Frontiers Records

  Khymera: Nowa supergrupa we Frontiers Records

  Włoska wytwórnia Frontiers ogłosiła, że w jej barwach zadebiutuje kolejna supergrupa - Khymera. Nagrania już się rozpoczęły w studiu koło Rawenny, we Włoszech. Mają się one zakończyć późną wiosną tego roku. Premiera albumu zapowiedziana jest na koniec roku.
 • Explorer's Club wskrzesza mamuta

  Explorer's Club wskrzesza mamuta

  Ci, którzy z radością karmią swoje uszy progresywnymi dźwiękami powinni zwrócić baczną uwagę na nazwę Explorer's Club. Za projektem tym kryje się Trent Gardner, klawiszowiec znany z zespołu Magellan. Drugi album w dorobku Explorer's Club ukaże się na rynku 23 kwietnia nakładem wytwórni Magna Carta, nosi on tytuł "Raising The Mammoth", a pojawią się na nim naprawdę wielkie gwiazdy.