kandydatki

Artykuły - Kandydatki (16)

 • "Rolnik szuka żony": Wyznania kandydatek

  "Rolnik szuka żony": Wyznania kandydatek

  Dziewczyny wniosły w puste ściany ciepło domowego ogniska. Uczestniczki podzieliły się z nami tym, co odkryły dla siebie w programie "Rolnik szuka żony". A to, jak zakończy się ich przygoda, zobaczymy już w niedzielę, 23 listopada, w telewizyjnej Jedynce!
 • Kto poślubi ich synów?

  Kto poślubi ich synów?

  Tego w polskiej telewizji jeszcze nie było! Matki i ich synowie razem będą wybierali na wizji najlepsze kandydatki na żonę!
 • "Rolnik szuka żony": Są już kandydatki

  "Rolnik szuka żony": Są już kandydatki

  Trwają zdjęcia do kolejnych odcinków programu TVP1 "Rolnik szuka żony", którego pilotażowy odcinek wyemitowano w maju. Od tego czasu do produkcji programu wpłynęło ponad 2 tys. zgłoszeń. Piątkę rolników, którymi zainteresowało się najwięcej pań, widzowie zobaczą już we wrześniu.
 • "Rolnik szuka żony": Już ponad 1000 kandydatek

  "Rolnik szuka żony": Już ponad 1000 kandydatek

  W ciągu zaledwie kilku dni już ponad 1000 kandydatek z całej Polski zgłosiło się do nowego programu TVP1 "Żona dla rolnika". Swój udział można zgłaszać jeszcze do końca czerwca.
 • Kandydatka do Rady Nadzorczej Banku Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna

  Raport bieżący nr 20/2013Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresoweZarząd Banku Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna informuje, że zgodnie z informacją otrzymaną z UniCredit S.p.A. p. Małgorzata Adamkiewicz jest kandydatką na członka Rady Nadzorczej Banku Pekao S.A. Bank otrzymał zgodę tej osoby na bycie członkiem Rady Nadzorczej. W załaczeniu przekazujemy życiorys Kandydatki. Podstawa prawna: § 38 ust. 1 pkt 3 Rozporządzenia Minist
 • Sophia Loren "kandydatką" na prezydenta

  Sophia Loren "kandydatką" na prezydenta

  Od prawie pół wieku Sophia Loren jest bohaterką wyborów prezydenckich we Włoszech. Jej nazwisko wpisują na karty wyborcze dowcipnisie, których nie brakuje wśród polityków nawet w tych podniosłych i ważnych dla kraju chwilach.
 • "FT": Nigeryjka najlepszą kandydatką na prezesa Banku Światowego

  "FT": Nigeryjka najlepszą kandydatką na prezesa Banku Światowego

  Stanowisko prezesa Banku Światowego obejmie najpewniej nominat prezydenta USA Baracka Obamy, Jim Yong Kim, jednak najlepszą kandydatką jest minister finansów Nigerii, Ngozi Okonjo-Iweala - pisze w środę brytyjski dziennik "Financial Times".
 • Dwie kandydatki na stanowisko dyrektora radiowej Dwójki

  Do rozmów kwalifikacyjnych w konkursie na dyrektora radiowej Dwójki dopuszczone zostały dwie z pięciu kandydujących osób. Są to: obecna p.o. dyrektora anteny Małgorzata Małaszko-Stasiewicz oraz b. wiceszefowa TVP Kultura Agnieszka Celeda.
 • Serialowa aktorka kandydatką do Senatu?

  Serialowa aktorka kandydatką do Senatu?

  Katarzyna Łaniewska, aktorka znana m.in. z serialu "Plebania", ma startować w Warszawie jako kandydatka PiS do Senatu - ujawnili politycy tego ugrupowania.
 • Lagarde już prawie kandydatką na szefową MFW

  Christine Lagarde już prawie jest kandydatką UE na nowego dyrektora zarządzającego MFW - powiedziało w piątek agencji AFP źródło unijne. Dodało, że choć Polacy wymieniają kandydaturę Leszka Balcerowicza, to właśnie Lagarde cieszy się szerokim poparciem w UE.